Quantcast

Пустили Кинезима Вучићев говор на „кинеском“: Умрли од смеха (ВИДЕО)

rdeki

Elita
Poruka
17.879
Ko se ovom ruga samo dokazuje koliko je očajan.
Svaka "afera" se pokazala lažnom, pa se sad hvataju predsjednika Srbije koji, ma zamisli molim te, slabo priča kineski.
Izdajnik.

:hahaha:
Ne znam koja se to afera pokazala lažnom.
A što se tiče ove komedije sa kineskim, nije problem što predsednik slabo priča kineski, nego je problem što ovaj predsednik izigrava cirkuzanta.

Objašnjenje za tebe i sve koji ne znaju, kineski nije nalik evropskim jezicima. U kineskom je jako bitno akcentovanje. Na primer, reč MA možeš da izgovoriš različito akcentovajući i zavisno od akcenta ona može značiti MAMA ili KONJ ili još ponešto.
Usuditi se da ovako javno objaviš poruku na kineskom kojeg ne znaš je potpuna ludost. Ovo je cirkuska predstava za odabrano biračko telo koje nema pojma o čemu se zaista radi.

KESH

Buduća legenda
Poruka
36.062
Ne znam koja se to afera pokazala lažnom.
A što se tiče ove komedije sa kineskim, nije problem što predsednik slabo priča kineski, nego je problem što ovaj predsednik izigrava cirkuzanta.

Objašnjenje za tebe i sve koji ne znaju, kineski nije nalik evropskim jezicima. U kineskom je jako bitno akcentovanje. Na primer, reč MA možeš da izgovoriš različito akcentovajući i zavisno od akcenta ona može značiti MAMA ili KONJ ili još ponešto.
Usuditi se da ovako javno objaviš poruku na kineskom kojeg ne znaš je potpuna ludost. Ovo je cirkuska predstava za odabrano biračko telo koje nema pojma o čemu se zaista radi.
Ajde nemoj zajebavat, stvarno????
Aj mi ovo prevedi kad tako sve znaš

Nji s hn ta sakua

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
11.942
Ovo nije Kinez već Pepica Kardelj Maček prerušena u Kineza.

Međutim nešto drugo je mnogo zanimljivije na ovom snimku a ukazije na više nego očit latentni rasizam u ove bošnjanke.

Dakle ona pitanje počinje sa:

- ... da pitamo Kineza da li on razumije itd.

Dakle prva lopta pa depersonalizacija što je dobro poznat manevar prikrivenih rasista

Muški glas izgovara ime Ken i tek tada bošnjanka koriguje obraćanje ovom čoveku koji se uopšte nije pokidao od smeha kako ti podmećeš.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.