Pustila sam svog dečka da ima seks sa ženama za 50 kinti

Belgradeboy

Poznat
Moderator
Poruka
9.766
Ejpril Haris (37) dozvoljava svom partneru Džejmiju Perkinsu da ima seks sa drugim ženama - po ceni.

Tata troje dece Džejmi (47) je radio kao žigolo skoro 30 godina, a 500 funti mesečno koje donosi pomaže im da dopune plate.

Džejmi iz Grejt Jarmuta, Norfolk je za The Sun rekao: „Ne postoji lakši ili brži način da zaradim novac i uklapa se u moj posao i porodicu.

„Ejpril se ponekad bori sa pažnjom koju dobijam od drugih žena, ali ona zna da sam na kraju dana sav njen.

Pogledajte prilog 1224918

Gledajući ovu sliku levo ne mogu da verujem da mu plaćaju?!?
Zena makro, podvodacica. Prisiljen rad muza.

a bre Milun

Buduća legenda
Poruka
26.742
Ejpril Haris (37) dozvoljava svom partneru Džejmiju Perkinsu da ima seks sa drugim ženama - po ceni.

Tata troje dece Džejmi (47) je radio kao žigolo skoro 30 godina, a 500 funti mesečno koje donosi pomaže im da dopune plate.

Džejmi iz Grejt Jarmuta, Norfolk je za The Sun rekao: „Ne postoji lakši ili brži način da zaradim novac i uklapa se u moj posao i porodicu.

„Ejpril se ponekad bori sa pažnjom koju dobijam od drugih žena, ali ona zna da sam na kraju dana sav njen.

pa zar ne vidis da muva zenu. On zaradi 100 funti, plati ku.rvu 50 a 50 donese zeni.

a bre Milun

Buduća legenda
Poruka
26.742
„Naplaćujem 50 funti po jednom i verovatno donosim 6.000 funti godišnje. To znači da deca mogu imati sve što im treba."

Ejpril, koja ima 19-godišnju ćerku, se slaže i iako zna da bi nekim ljudima ono što Džejmi radi moglo biti kontroverzno, ona ima najveće poštovanje prema čoveku koji će učiniti sve što je potrebno da izdržava svoju porodicu.

Dakle...
a kod nas jos uvek zena mora da "brine" o porodici...........di smo mi a di je evropa.

ivan_andj

Buduća legenda
Poruka
40.960

Нашла се два дебила... Не зна се ко је већи.

Жао ми само те деце, боље да их социјална служба да другим људима.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.572
50 funti nije malo, za jednog običnog muškarca. Ali to što ima prođu govori samo da su dame zadovoljne i da ga najverovatnije preporučuju. Izgled tu nije mnogo važan, a i nije čovek vanredno ružan. Ne znam zašto je ova tema dospela u novine, ali i da su mi kućni prijatelji ne bih im ništa ni rekla ni zamerila, ako tako dodatno zarađuju, ok. Ne razumem ni zašto je to zanimljiva tema. Ovo mu dođe ko neko ogovaranje ? Šta me briga šta drugi rade.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.