Puštate li ljubimce da vam spavaju u krevetu i uopšte u spavaćoj sobi i kako to utiče na vaš seksualni život?

Зоки

Legenda
Poruka
51.424
Recimo kad ujutro imate jutarnje drvo u isto vreme imate i preljepu partnerku u krevetu do vas, i normalno krenete u zornjak i ulati vam pas ili mačka u krevet. Ovo kad kažem u krevetu do vas mislim partnerka u vašem krevetu do vas a ne u krevetu koji je do vašeg. Puštate li ljubimce da vam spavaju u krevetu i uopšte u spavaćoj sobi i kako to utiče na vaš seksualni život?
 
imam dve mačke i svako jutro se budim s njima oko glave,a ponekad mi i guraju šape u uši i nos da se što pre probudim jer su već gladne čim se svane tako da i kad imam curu sa mnom moraju da budu u centru pažnje i da idem da im dam granule inače mjauču tužno ko da umiru od gladi Xd
 
Ja ovako glup naslov ne bi mogo da smislim za tri života sunce ti žarko...
Jesi I ti provalio kako ubiju humor redovno ovakvim izmenama
I kud se dede klikbejt zokijev sad, ko će da uđe na temu kad vidi o čemu se stvarno radi
Što da kupe kravu kad ima mleko za džabe
 
Jesi I ti provalio kako ubiju humor redovno ovakvim izmenama
I kud se dede klikbejt zokijev sad, ko će da uđe na temu kad vidi o čemu se stvarno radi
Što da kupe kravu kad ima mleko za džabe
Pa da, ali ovo je odraz stanja nacije, ehh...
Nego daj dupe da te cokim pa palim u zezanje.
 
Mogu samo da imam neku paprat koju zalivas jednom u mesec dana. Mada sto sam stariji sve sam odgovorniji prema cvecu. Valjda me nekako skloni od rutine pa dok zalijem mogu da imam momenat za sebe. Doduse mozda sam to video na nekoj reklami pa usvojio. Sta li je sledece, jelen pivo kladionica.. Ko zna..
Ja ni to.
Imam stan okrenut ka severu, svaka biljka propadne.
Da mi je neko rekao da čovek može emotivno da se veže za biljku...ali može.
Jednom ulazim u stan, majka mi došla u posetu (imala ključ pa ušla par sati pre mene) i ja pogledam- nema saksije sa jednom biljkom, rođendanskim poklonom inače (poklonila mi prijateljica) i pogledam u kantu za smeće i vidim onako bačenu...kad ne zaplakah.
(Majka moja je pokušavala da spase tu biljku, međutim valjda truo koren- ne razumem se baš. Kad više nije bilo pomoći, ona ga bacila. Svejedno, pogodilo me kao pas kad mi je poginuo)
 

Back
Top