Pušite li...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne pušim. Samo duvam. :D

facepalm.gif
 
pa ne pusim vise nigde...ni bukvalno ni metaforicno...pa eto tako :lol:

nego ne znam sto nadigli dzevru..citala ja danas lepo pise lokali do 80 izaberu...dakle uglavnom ce moci plus ce ipak biti onih gde valjda nece biti pa ce svima biti kul

meni je skroz ok da postoje lokali gde se ne pusi i oni gde se pusi...pa u zavisnosti od mog trenutnog statusa da prelazim iz jednih u druge

e da ja ovo sve o cigaretama posto o seksu uopste ne razmisljam vise :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top