Pušenje

gost 114527

Veoma poznat
Poruka
14.555
Pa jel pušite žene?
Smatrate li to ružnom navikom?
Jeste li pokušavale da ostavite?
Koju marku koristite?
Pišite sve što želite o pušenju... Cigareta.
 
Poslednja izmena:
Pa jel pušite žene?
Smatrate li to ružnom navikom?
Jeste li pokušavale da ostavite?
Koju marku koristite?
Pišite sve što želite o pušenju... Cigareta.

Evo ja mesto moje žene jer ona nema vremena:
1.puši
2.Nije ružna navika
3.Ne pokušava da ostavi jer jo je lepo
4.koristi marku svog muža
5 .eto lepa navika ,uživa bar tako kaže .
 
Ne pusim. Ne volim miris cigareta, ne volim dim, zutilo po stanu, kuci, oko prstiju...itd. Ne volim ljubiti pusaca (kao da ljubim pepeljaru).

Ovo kao ja da sam napisao. :)
Cak i kad sam dzadzim neugodno mi da ljubim, jer kontam da bi moglo da smeta...ali zena nista, hoce i takvoj smrdljivog da me ljubi. :D

p.s.: kad se napijem mogu preci preko toga da je to sto ljubim pepeljara, inace jok. :rotf:
 
Nema potrebe - samo o tome se i priča, poslednjih 10 godina.
Droge, alkohol, cigrete - da, bolest i ovisnost, ali da je samo loše, ne bi toliko ljudi svakodnevno pušilo, duvalo, i šikalo (možda se prepoznaješ u nekoj od ovih grupa?)

Svakako se prepoznajem. Ali to i dalje ne znaci da je to nesto dobro.
Premalo se prica i edukuje u vezi bilo koje droge. Ali i to nekom ide u korist (citaj: sistemu). Najlakse nadrogirati, napiti, naduvati, napusiti ljude, i nema frke.
Time sto se veliki broj ljudi "bavi" alkoholom, drogom, cigaretama ne bi trebala pokusavati da opravdas bilo sta, po najmanje svoju ovisnost.
 
ma da bre pcke plaza limunada droza seh. mada bi ja veci akcenat stavio na lizanje nego na senjepu. nekako mi vise zastupljeno,kapiram bolje da znemli ja nju dobro nego da ona meni shi lose. a ima tu istine nije da nema
 
ma da bre pcke plaza limunada droza seh. mada bi ja veci akcenat stavio na lizanje nego na senjepu. nekako mi vise zastupljeno,kapiram bolje da znemli ja nju dobro nego da ona meni shi lose. a ima tu istine nije da nema

Tebra, slabo kad sam doziveo selo senjepu, toga skoro pa da mane. :mrgreen:

p.s.: Sreca moja pa je vec proslo podne. Jos malo, pa alkoholisanje, jeeeee. :lol:
 

Back
Top