Pušenje je štetno!

1 ujutru uz kafu
2 ako stignem još jednu kafu, pre nego sto izadjem iz kuće
na posao nosim zimi 3cigare, leti 4-5
uveče jednu ili dve zavisi koliko sam umorna, i kad sam stigla kući
Ja nisam mogao tako. Kad bih napravio pauzu nekih mjesec-dva...pa kupio kutiju cigara...prvi dan 3 cigara, drugi 5, četvrti 10...nakon 10 dana ja sam opet kutija+ dnevno. Uživao sam u svakom cigaru i nije mi smetalo pušenje.

Nedostaje mi. :D
 
Pa neću da budem zavistan, ne pijem ni kafu više. Tu nije samo nikotin, nego ko zna kakvih sve supstanci nesvjesno konzumiramo i testiramo. Ta kriza je bila prejaka, morao sam je pobijediti, nisam htio da me kriza pobijedi. Mnogo se bolje osjećam psihički, fizički je gore, zdebljao sam se 5+ kg. Ali nema depresije i anksioznosti. Da kucnem 3x o' drvo, kamen i staklo.
 
Pa neću da budem zavistan, ne pijem ni kafu više. Tu nije samo nikotin, nego ko zna kakvih sve supstanci nesvjesno konzumiramo i testiramo. Ta kriza je bila prejaka, morao sam je pobijediti, nisam htio da me kriza pobijedi. Mnogo se bolje osjećam psihički, fizički je gore, zdebljao sam se 5+ kg. Ali nema depresije i anksioznosti. Da kucnem 3x o' drvo, kamen i staklo.
Mislim da lažeš. Ako o nečemu imaš tako loše mišljenje, po kojoj logici kažeš da ti nedostaje
 
ja guram svoju merku,evo do sad sam popušila dve,a ustala sam u u pola osam..
ponosim se sobom.
kad budem osetila da mi i to smeta,smanjiću još..nije to problem,dok god
je onaj osnovni problem i stres u stanju mirovanja..biće ovako.
 
Nije reklama nego hoću da pitam pušače? (pušim i ja), Sad će opet neko da se umeša i kaže,ala ti smaraš i postavljaš glupa pitanja. Pitam samo pušače:Jel vam se kad greškom desilo da upalite filter umesto gde treba? Meni se nepažnjom dešavalo i grozota teška,neka kiselina,zapali se filter...fujjjjj :rumenko: . Ako admini misle da nisam smeo ovo pisati,brišite ga,molim lepo :kpozdrav:
SAY NO!

111010smoke_640x360.jpg
 

Back
Top