Pušenje je štetno!

srebrenko

Obećava
Poruka
85
Nije reklama nego hoću da pitam pušače? (pušim i ja), Sad će opet neko da se umeša i kaže,ala ti smaraš i postavljaš glupa pitanja. Pitam samo pušače:Jel vam se kad greškom desilo da upalite filter umesto gde treba? Meni se nepažnjom dešavalo i grozota teška,neka kiselina,zapali se filter...fujjjjj :rumenko: . Ako admini misle da nisam smeo ovo pisati,brišite ga,molim lepo :kpozdrav:
 
Meni se nepažnjom dešavalo i grozota teška,neka kiselina,zapali se filter...fujjjjj :rumenko:

паљење филтера, прогоревање прекривача жаром, стављање запаљене цигарете ''за уво''... свашта се дешавало

мада, већи кривац је ту био алкохол

не зна се која је од те две гадости гаднија
 
Pa dal se još uvek pravi, ja to nisam videla sto godina
Naziv je promenjen i neko je kupio tu firmu.I ja sam davno pušio taj sedam i pedeset . Nema maltene ni naših brojnih cigareta,neke fabrike ugašene a radnici tih bivših fabrika dobili silne novce da napuste te firme. Pa davno nestala i ZR.fabrika a bivši radnici te fabrike dobili takođe silne novce.Lično mi poznato...
 
паљење филтера, прогоревање прекривача жаром, стављање запаљене цигарете ''за уво''... свашта се дешавало

мада, већи кривац је ту био алкохол

не зна се која је од те две гадости гаднија
Bobe jel se sećaš Stiva Meriota sjajnog gitariste i pevača grupe Smol Fejsiz. Došao on svojoj kući dobro nakresan zapalio cigaretu,legao u krevet,zaspo ko klada.Zapaljena cigareta pala na krevet,požar...Cela kuća izgorela a sjajni Meriot otišao u "večna lovišta". To je bio kraj 80.tih ili sam početak 90.tih :pop:
 
E, davno je to bilo...I ja sam te pusio iako su bile prilicno jake za moj ukus...
Onda sam jednoga dana, pre par decenija, zapalio jednu i rekao sebi: "Ova ti je zadnja!"
I toga se drzim do danas....
 
Nije reklama nego hoću da pitam pušače? (pušim i ja), Sad će opet neko da se umeša i kaže,ala ti smaraš i postavljaš glupa pitanja. Pitam samo pušače:Jel vam se kad greškom desilo da upalite filter umesto gde treba? Meni se nepažnjom dešavalo i grozota teška,neka kiselina,zapali se filter...fujjjjj :rumenko: . Ako admini misle da nisam smeo ovo pisati,brišite ga,molim lepo :kpozdrav:
Jeste. Jednom sam zapalila obrvu,jednom zavesu...'fala bogu nisu me posećivali vatrogasci.
 

Back
Top