nojkic_problem
Buduća legenda
- Poruka
- 26.329
PUPS SE OSMELIO
KRKOBABIĆ BI SA TOMOM NIKOLIĆEM
(18) Send to friend Print Ponedeljak, 23. Maj, 2011.| Autor: Sandra Mališić
Momo Čolaković tvrdi da Partija ujedinjenih penzionera sve ozbiljnije razmatra mogućnost samostalnog izlaska na birališta. „Pupsovci“ pominju i moguću koaliciju s naprednjacima!
BEOGRAD - PUPS bi na izbore najradije samostalno!
Ovo za Kurir tvrdi Momo Čolaković, šef poslaničke grupe Partije ujedinjenih penzionera u republičkom parlamentu.
- Tri agencije radile su nam istraživanja, a u dve tvrde da prelazimo cenzus. Moje mišljenje, ali i mišljenje predsednika Jovana Krkobabića jeste da bi najbolje bilo da na izbore idemo samostalno. Videćemo, konačnu odluku doneće stranački organi - ističe Čolaković.
Ideja o saradnji s naprednjacima za njega je prihvatljiva.
- Dosad nismo razgovarali. SNS ima isti socijalni program kao i PUPS. Nama je najbitnije kakav stav druge političke partije imaju o standardu 1.600.000 penzionera u Srbiji - naglašava Čolaković.
Na pitanje kako će na ovo reagovati njihovi sadašnji koalicioni partneri u SPS i JS, ovaj funkcioner PUPS daje sledeći odgovor:
- Sve ovo ne znači da smo nezadovoljni koalicijom. Ukoliko bude promena u našoj politici, prvo ćemo obavestiti partnere u Vladi.
SNS: Saradnja nije isključena
Zameniku predsednika SNS Aleksandru Vučiću ideja o saradnji nije strana.
- Nije bilo nikakvih razgovora, ali ne bih isključio takvu mogućnost - rekao je Vučić.
Lider naprednjaka Tomislav Nikolić juče nije odgovarao na pozive Kurira, baš kao ni Jovan Krkobabić.
SPS i JS: Nećemo o tome preko medija
U Socijalističkoj partiji Srbije i Jedinstvenoj Srbiji, koalicionim partnerima PUPS, juče je vladao muk na najavu „penzionera“ da bi na sledeće izbore mogli sami. U obe partije dobili smo identičan odgovor - o tome neće biti reči u medijima, već u koaliciji.
http://www.kurir-info.rs/vesti/krkobabic-bi-sa-tomom-nikolicem-91789.php
________________________________________________________________
Ово је већ перверзно






KRKOBABIĆ BI SA TOMOM NIKOLIĆEM
(18) Send to friend Print Ponedeljak, 23. Maj, 2011.| Autor: Sandra Mališić
Momo Čolaković tvrdi da Partija ujedinjenih penzionera sve ozbiljnije razmatra mogućnost samostalnog izlaska na birališta. „Pupsovci“ pominju i moguću koaliciju s naprednjacima!
BEOGRAD - PUPS bi na izbore najradije samostalno!
Ovo za Kurir tvrdi Momo Čolaković, šef poslaničke grupe Partije ujedinjenih penzionera u republičkom parlamentu.
- Tri agencije radile su nam istraživanja, a u dve tvrde da prelazimo cenzus. Moje mišljenje, ali i mišljenje predsednika Jovana Krkobabića jeste da bi najbolje bilo da na izbore idemo samostalno. Videćemo, konačnu odluku doneće stranački organi - ističe Čolaković.
Ideja o saradnji s naprednjacima za njega je prihvatljiva.
- Dosad nismo razgovarali. SNS ima isti socijalni program kao i PUPS. Nama je najbitnije kakav stav druge političke partije imaju o standardu 1.600.000 penzionera u Srbiji - naglašava Čolaković.
Na pitanje kako će na ovo reagovati njihovi sadašnji koalicioni partneri u SPS i JS, ovaj funkcioner PUPS daje sledeći odgovor:
- Sve ovo ne znači da smo nezadovoljni koalicijom. Ukoliko bude promena u našoj politici, prvo ćemo obavestiti partnere u Vladi.
SNS: Saradnja nije isključena
Zameniku predsednika SNS Aleksandru Vučiću ideja o saradnji nije strana.
- Nije bilo nikakvih razgovora, ali ne bih isključio takvu mogućnost - rekao je Vučić.
Lider naprednjaka Tomislav Nikolić juče nije odgovarao na pozive Kurira, baš kao ni Jovan Krkobabić.
SPS i JS: Nećemo o tome preko medija
U Socijalističkoj partiji Srbije i Jedinstvenoj Srbiji, koalicionim partnerima PUPS, juče je vladao muk na najavu „penzionera“ da bi na sledeće izbore mogli sami. U obe partije dobili smo identičan odgovor - o tome neće biti reči u medijima, već u koaliciji.
http://www.kurir-info.rs/vesti/krkobabic-bi-sa-tomom-nikolicem-91789.php
________________________________________________________________
Ово је већ перверзно






