Quantcast

Punk, metal, hc

guitarrr_babe

Domaćin
Poruka
3.894
Suze samotnice ako ima takvih, a ima, verujte mi...
depresse.gif

guitarrr_babe

Domaćin
Poruka
3.894
ijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaao, pa nemoj me tako javno razotkrivati, moooooooooolim te... :oops: :oops: :oops: pa ti znas da ja nista vise na svetu ne zelim vise nego da se udam! I to jos za tako zgodnog zlocu... :oops:

Ijao, ima svaki dan da mu pravim snenokle i da mu kuvam sutlijas i supu iz kesice!

Keeper

Buduća legenda
Poruka
30.287
ajaaaaaaaaaooooooooo !!!!!!

FUJRERU JESI CHUO !!!!!!!!! :shock:

...... zgodni zloca :lol: hehehehheheheh.
pa ti bi se i za njega udala samo da bi se udala :roll: zar nije tako? ...... pa nemoj tako ... mozda je Fujrer jako dobar u dusi, ali ko ce ga znati vidi kako se ponasa, ajmo mi tebi neku sigurniju varijantu 8) ... koga cemo ???

hmmmmm .....

e, muski, ajde nek neko uzme guitarr-babe za zenu ... kuvace mu supicu iz kesice i vesti shalove .... pogledajte i sliku, nema lazi nema prevare :wink:

Keeper

Buduća legenda
Poruka
30.287
e, ajde nemoj tu da mi se foliras i izigravas dobru devojchicu, pokazi se maaaaaaloooooo :lol:
preuzmi inicijativu. stavi svoju sliku u kupacem kostimu i tako to ....... :lol: 8)

hehe. ne shvataj me ozbiljno. puk'o sam danas matematiku i sad se smejem i blesavim ceo dan da ne bih plakao ..... :roll:

Keeper

Buduća legenda
Poruka
30.287
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
guitarrr_babe:
ijao sto smo sad fini :oops: :oops:

pa kazem ja ..... :lol:
tu sad se nesto crveni a cim prvi obrati paznju malo vise na nju scepace ga i gotov je 8)
pa to je taktika :!: :oops: :oops: :lol: :lol:

HIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

pa gde si ti secerko :lol:
a ja rekoh necu se zadrzavati ..... imam posla ali stvarno ..... puk'o sam danas iz mate, a imacu priliku za popravni tek u januaru .. :cry:
moram da vezbam ..... evo oces da ti posaljem ogradu sto sad radim?
da mi ti kazes jel lepa?

mortishaaa

Domaćin
Poruka
4.981
Keeper:
a ja rekoh necu se zadrzavati ..... imam posla ali stvarno ..... puk'o sam danas iz mate, a imacu priliku za popravni tek u januaru .. :cry:
da mi ti kazes jel lepa?
tu sam medeni :lol: :lol: :lol:
ma idi ti, i ja cu uskoro 8) bolje radi..
sta sa matom???? :? :?
posalji miiiiiiiiiiiiiiii :D

Keeper

Buduća legenda
Poruka
30.287
mortishaaa:
Keeper:
da mi ti kazes jel lepa?

ma puko sam iz tog kvalifikacionog testa za prvi kolokvijum, nisam imao preko 50% bodova :cry:
puno nas nije proslo .......
a grehota je sto sam dan kasnije posle testa sve skontao ...... skoro sve :roll:

mortishaaa

Domaćin
Poruka
4.981
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
da mi ti kazes jel lepa?

ma puko sam iz tog kvalifikacionog testa za prvi kolokvijum, nisam imao preko 50% bodova :cry:
puno nas nije proslo .......
a grehota je sto sam dan kasnije posle testa sve skontao ...... skoro sve :roll:
bar si skontao i to je nesto :wink: :(
ma ok.. posalji kad budes mog'o..
POZ 8)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.