Pukovnik Gadafi-pocasni Beogradjanin

Da li podrzavate ideju da se pukovnik Gadafi proglasi pocasnim Beogradjaninom?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

fidelcastro011

Veoma poznat
Poruka
12.681
Ovih dana, libijski narod prolazi kroz teske trenutke i patnje. Zapadni lideri su izvrsili invaziju na Libiju pod plastom zelje da se narod "oslobodi diktature", ali pravi razlog za zapocinjanje ove invazije nije to, vec nesto sasvim drugo, a svi znamo sta je to.

Medjutim, snage Muamera el Gadafija se hrabro bore i odolevaju napadima NATO pakta. U cilju moralne podrske Libijcima i pukovniku Gadafiju, bilo bi dobro da se libijski vodja proglasi pocasnim gradjaninom Beograda.

Izrazite svoje misljenje, glasanje krece-sad!

muammar-al-gaddafi-2.jpg
 
Svaki borac za slobodu i protiv svjetskih silnika zaslužuje tu počast. Libijski narod je ponosan i hrabar, imali su sve što priliči za normalan život,socijalnu zaštitu, visok standard i mogućnost školovanja. Sve im je obezbjedio, ali.....nije se uklapao u šeme Zapada, žednog nafte i ko zna više čega....medijska haranga i eto......Gadafi "zločinac i ubica" . Odavno viđen scenarij .....za naivne, ali takvih je sve manje!
 
Svaki borac za slobodu i protiv svjetskih silnika zaslužuje tu počast. Libijski narod je ponosan i hrabar, imali su sve što priliči za normalan život,socijalnu zaštitu, visok standard i mogućnost školovanja. Sve im je obezbjedio, ali.....nije se uklapao u šeme Zapada, žednog nafte i ko zna više čega....medijska haranga i eto......Gadafi "zločinac i ubica" . Odavno viđen scenarij .....za naivne, ali takvih je sve manje!
Pa slicno nesto kao u Srbiji...
 

Back
Top