Pukla tikva

Многим нашим стручњацима било је ЗАБРАЊЕНО да излазе у јавност са правим и тачним подацима - мислим да ће о томе неко од њих проговорити ових дана.

То БОГАТСТВО Србија није користила управо због овога што нам се данас догађа.
Сваком ко има два грама мозга то је јасно.

verovatno je samo njima jasno(ti koji imaju 2 grama mozga)
za one koji imaju malo vise je to obicna bajka za malu decu
 
aha rece ti jos s' jeseni i da ce Toma pobediti na izborima za predsednika a da ce Aca Blowjob biti gradonacelnik Beograda i to sve do nove godine :mrgreen: hebote pa Milan Tarot vise ubode od tebe :mrgreen:

pa nisu bili izbori za gradonachelnika... :) a ako ono zovesh pobedom foresta i ovo shto je usledilo posle te "pobede"...onda bolje shto je toma i izgubio.

inache, sad ce biti zahebano... onako smo mogli da imamo tomu samo kao predsednika i sad bi bio sto i on sam kaze pokojni posle kosova.... sad ces imati sve radikale na skupu pa se cheshi 'de te svrbi :)
 
verovatno je samo njima jasno(ti koji imaju 2 grama mozga)
za one koji imaju malo vise je to obicna bajka za malu decu

једино ме чуди што су заборавили још неке елементе из Мендељеовог система:-P

кисеоник О:idea:
водоник Н:idea:
азот N:idea:

...........

да ли они знају колико има кисеоника на Косову:arrow::?::mrgreen:
 
Svaka čast Jabučilo na postu. Znaju oni to sve, ali ne vredi objašnjavati. Neko je čak ovde rekao da je Kosovo samo "komad zemlje, kamen"....nemaju oni poštovanja ni prema Kosovu ni prema srpskim božurima koji su iznikli na srpskoj junačkoj krvi, a kamoli da imaju poštovanja prema rudama i "ostalim delovima" Kosovske zemlje....oni su tu samo nam kažu: "Evropa nema alternativu".....jer da znaju oni vrednost Kosova ne bi toliko žvakali o jEvropi....

Sad ispade da su Turci napali Srbiju 1367 zbog rudnog nalazišta?
Jer ako pominješ srpske junake, koji su olako prihvatili boj, poljuljani Maričkom bitkom, impliciraš na ovakav stav.

Mnogo kasnije, Amerika je ponudila izgradnju baze a Kosovo bi bilo "unutrašnji problem Srbije".
Generali su hteli da prihvate ovakvo rešenje ali je Slobodan Milošević smenio vrh generalštaba posle mnogo medjusobnih psovanja.
Sad ko u zemlji, ko bez zemlje (privremeno).

I šlag na tortu - kao što "ovi koji hoće u Evropu" nisu otišli u istu, tako ni "ovi što brane Kosovo kako god stignu" nisu otišli na isto. Samo do Čumićevog jer tu nema puno otpora. Čak nam se herojstvom predstavljalo predavanje pobedničkog kuferta na punktu, pored tolikog Kosova i par mangupa sa ispisanim majicama koji onako u letnjem izdanju i nisu baš zašli do delova pod opsadom.

Lako je tudjim po trnju mlatiti - pomislite bar na trenutak na one Srbe koji nemaju kud! :x
 
pa nisu bili izbori za gradonachelnika... :) a ako ono zovesh pobedom foresta i ovo shto je usledilo posle te "pobede"...onda bolje shto je toma i izgubio.

inache, sad ce biti zahebano... onako smo mogli da imamo tomu samo kao predsednika i sad bi bio sto i on sam kaze pokojni posle kosova.... sad ces imati sve radikale na skupu pa se cheshi 'de te svrbi :)
ma kakvo cesanje to sto ce se sve nacional-komunisticke fekalije naci konacno u zajednickoj septickoj jami u nekoj novoj vladi to je odlicna vest i veoma mi je drago zbog toga :)
 
ma kakvo cesanje to sto ce se sve nacional-komunisticke fekalije naci konacno u zajednickoj septickoj jami u nekoj novoj vladi to je odlicna vest i veoma mi je drago zbog toga :)

Dobra vest za njih je to što će biti zajedno, u istom brlogu, a mislim da će biti loša vest, opet za njih, to što će biti drugi. Uvek drugi. Večiti drugi. To im je usud.
 
aha rece ti jos s' jeseni i da ce Toma pobediti na izborima za predsednika a da ce Aca Blowjob biti gradonacelnik Beograda i to sve do nove godine :mrgreen: hebote pa Milan Tarot vise ubode od tebe :mrgreen:

vucic ima nikad vece sanse da postane gradonacelnik beograda jer se gradonacelnik vise ne bira na neposrednim izborima vec glasanjem odbornika u lokalnom parlamentu. a posto je pukla tikva izmedju DS i DSS-a ja verujem da ce oni podrzati pre vucica nego djilasa :lol:
 
чекај мени још није одговорио :twisted: око неких ствари:cool:

evo, evo, samo da popijem kafu... taman dok odgovoris na moja prethodna pitanja zasnovana na tvojim 'geoloskim' argumentima.

izomorfna klackalica u ljubicastoj fotelji otpevala je trzisni lilihip?

trepavichasti skakavac umace hleb u struju?

pada maslacak na trbushasti transformator i niko ne sriche crnpurasti krastavac?
 
Ajde molim te navedi tačne izvore i studije, nalazišta, procenjeni sadržaj rude, cene ulaganja za otvaranje nalazišta?

Nalazišta retkih zemalja na teritoriji Srbije (a tu jeli uključujem i KiM) su beznačajna ako gledamo ekonomsku isplativost. Ima dovoljno da neki geolog dobije doktorat, nedovoljno da tu iko išta kopa. Isto važi i za molibden, nikal i kobalt. Ima nešto malo, ali ekonomski neisplativo.

naravno kolega, naravno. sitnis je to. ekonomski neisplativo, jer mrmot... ovaj, to jest, naravno, dapache kolega.
 

Back
Top