PUKLA TIKVA U DVERIMA! BOŠKIĆEV "STUB" POKRETA PODNEO OSTAVKU!

Све их "отварам", од дрОље Бећковић па до "курЧира" и (дез)Информера.
Тако све вас боље упознајем :D Шта ти је нее ј'сно, Генија?

Не знам Григорије шта на то да ти речем, осим да нпр. ја свашта читам по нету, али ми Информер никад не дође под клик. Баш никако, ни у једној комбинацији.
 
Да ли је могуће да се данас, још увек помињу "Двери":roll:. Постоји ли макар 1(ЈЕДАН) човек који верује Бошку Обрадовићу? Мислила сам да "Двери" уопште више не постоје, а да овај Бошко делује као самостални стрелац....

За мене лично је он 2014.године (ноћ уочи одржавања "Геј параде") ПОКАЗАО СВОЈЕ ПРАВО ЛИЦЕ и од тада му ништа не верујем.

ПОГЛЕДАЈТЕ само колико се народа то вече окупило на Тргу Републике!!!

Dan pred Gej paradu 2014.  1.jpg


ОН је позвао сав тај народ, да се ту ноћ окупи на Тргу Републике, ОБЕЋАВШИ да се неће склонити целу ноћ док власти НЕ ОТКАЖУ ту несрећну "Геј параду"....


Dan pred Gej paradu 2014.  2.jpg


а онда је након завршетка филма, који се приказивао на Тргу....рекао да је "протест" завршен...:eek:


(Фотографије које сам то вече, 27 и 28.септембра, те 2014. године направила....)
(Штета, само по 2 фоткице могу да се поставе,...а имам их пунооооо, па ћу у следећој поруци, поставити само још две)

...наставиће се...
 
...наставак... (фотографије)

Dan pred Gej paradu 2014.  3.jpg


И ово мало људи које се преместило са Трга Републике, тог 27. септембра, 2014. године, око поноћи, је Бошко преко мегафона ПОЗВАО да иду кући, пошто он "као" има информације да је Геј парада отказана, у противном, буде ли се одржала та несрећна парада, позваће народ да изађе на улицу и да шетњом искаже свој протест... (значи, када се Геј парада одржи, онда народе изволи, ШЕТАЈ се тада до миле воље, па и иди у Храм Св.Саве, упали свећу....:amen:)

Dan pred Gej paradu 2014.  4.jpg

А онда је однекуд стигла силна полиција (тада сам први пут видела ту шароликост полицијских униформи...као да су стигли са неколико континената, све те различите униформе и њихова опрема. Био је то почетак "озбиљније" заштите ових "парада",...а све остало до данас је историја. Сада већ те "Геј параде" штите и хеликоптери, оклопна возила, коњица.....и ко зна шта ће да буде ове године) и БУКВАЛНО су вукли народ са улице (пошто су неки поседали на асфалт) и "пребацили" га на тротоаре,...тако да су онда блокирали улицу и ПРИПРЕМИЛИ је за сутрашњу "параду"....која је требала да прође једним делом и том улицом...

ЕТО, то се десило УГЛАВНОМ захваљујући Бошку Обрадовићу!!!!!!!!!!!!!! (Издао је народ, а буквално се некоме другом "бацио" у загрљај :zper:)
 
Poslednja izmena:
Да ли је могуће да се данас, још увек помињу "Двери":roll:. Постоји ли макар 1(ЈЕДАН) човек који верује Бошку Обрадовићу? Мислила сам да "Двери" уопште више не постоје, а да овај Бошко делује као самостални стрелац....

За мене лично је он 2014.године (ноћ уочи одржавања "Геј параде") ПОКАЗАО СВОЈЕ ПРАВО ЛИЦЕ и од тада му ништа не верујем.

ПОГЛЕДАЈТЕ само колико се народа то вече окупило на Тргу Републике!!!



ОН је позвао сав тај народ, да се ту ноћ окупи на Тргу Републике, ОБЕЋАВШИ да се неће склонити целу ноћ док власти НЕ ОТКАЖУ ту несрећну "Геј параду"....




а онда је након завршетка филма, који се приказивао на Тргу....рекао да је "протест" завршен...:eek:


(Фотографије које сам то вече, 27 и 28.септембра, те 2014. године направила....)
(Штета, само по 2 фоткице могу да се поставе,...а имам их пунооооо, па ћу у следећој поруци, поставити само још две)

...наставиће се...
Da ali posle je oduševio, počevši se zalagati protiv vučićevoga režima
 
Да ли је могуће да се данас, још увек помињу "Двери":roll:. Постоји ли макар 1(ЈЕДАН) човек који верује Бошку Обрадовићу? Мислила сам да "Двери" уопште више не постоје, а да овај Бошко делује као самостални стрелац....

Боле ТРОЈЕРУЧИЋ је растерао све око себе, све што је нешто вредело, а како је
БАХАТА чачанска јајара то радила, најбоље да чујемо из прве руке
:)
 
sto obrisase tulicasa sto lepo coek pito sto ovaj vredja...:think:

pa kolega tiliucas reci cu vam jer ovog prostaka meto na ignore
vredja jer je mekokitic
prepozno se i uleteo na temu ko gatuzo :lol:
na to jos dezerter iz hrvatske
+ ratni huskac i povrh svega... botina

ona primitivna neobrazovana iskompleksirana i do zla boga intelektualno obogaljena
za take je ovaj spot skolski primer kako mogu da se svojim prostaklucima napuse qurza svakome ko nije njihov :hahaha:
 
Боле ТРОЈЕРУЧИЋ је растерао све око себе, све што је нешто вредело, а како је
БАХАТА чачанска јајара то радила, најбоље да чујемо из прве руке
:)
Хвала за ово, објаснило је пуно.
 

Back
Top