akomoze
Poznat
- Poruka
- 7.405
У праву си, промак`о ми детаљ.Vidiš da kopa nos
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
У праву си, промак`о ми детаљ.Vidiš da kopa nos
Rudnik litijuma.У праву си, промак`о ми детаљ.
Ti dakle kažeš da sada nije teško i da je sada došlo TO bolje pa ne treba pomoć..?
I da jeste i da nije bolje ne vidim šta njih briga kako ćemo mi ovde živeti
Liči mi na priču onih iz okoline Bora koji žive po Beču u memljivim stanovima a onda nakon odmora provedenog u okolini Bora žale se kako je vazduh zagađen i da bi za rad njihovog komoditeta trebalo zatvoriti i rudnik i preradu rude
To što narod tamo ne živi više u bedi to im nekako nije važno, bilo je super kada su dolazili pa za 10 eur mogli da kupe šta im se prohte .
lazan profil #241234234234 kako je manjak ekoloskih standarda dobra stvar i kako kancer nije problemI da jeste i da nije bolje ne vidim šta njih briga kako ćemo mi ovde živeti
Liči mi na priču onih iz okoline Bora koji žive po Beču u memljivim stanovima a onda nakon odmora provedenog u okolini Bora žale se kako je vazduh zagađen i da bi za rad njihovog komoditeta trebalo zatvoriti i rudnik i preradu rude
To što narod tamo ne živi više u bedi to im nekako nije važno, bilo je super kada su dolazili pa za 10 eur mogli da kupe šta im se prohte .
Само највише око Бора у Србији, то јест где год је индустрија и прерада тешких метала и слично.Retkih bolesti svuda ima
Posledice su zbog ranijeg članstva u DS-uСамо највише око Бора у Србији, то јест где год је индустрија и прерада тешких метала и слично.
Ретке болести на мозгу су заступљене највише међу СНС бирачима.
Izmišljeni likovi kako dođu tako i odu. Ili botovi.nema Jevrope da se oglasi...verni obozavaoc AV, koja zivi u Berlinu i planira da se vrati iz propale Nemacke...u Berlinu je oko 36 ili 37 godina, tamo su joj svi i imaju svapsko drzavljanstvo
stvarno je u Nemackoj, bio je tu i neki lik iz Holandije...tog iz Holandije odavno nema, ova se ponekaada i oglasiIzmišljeni likovi kako dođu tako i odu. Ili botovi.