Pukao skup blokadera u Minhenu! Tvrdili da ih "podržava dijaspora" - očigledno ne srpska dijaspora

Zasto je blokaderski skup u Minhenu propao?

  • Shvatili su da studenti vuku Srbiju u Briks, a Vucic ka EU

    glasova: 3 23,1%
  • Shvatili su da je naprednjacka Srbija po svemu uspesnija od Nemacke

    glasova: 3 23,1%
  • Shvatili su da studenti nemaju pojma

    glasova: 8 61,5%

  • Ukupno glasova
    13

Schrodinger

Elita
Poruka
18.141
Više od godinu dana slušamo blokadere kako se hvale, kako ih Srbi u dijaspori "masovno podržavaju".
https://www.alo.rs/vesti/politika/1...igin=26&ayu_widget=34&ayu_post=17783290636340
1778412657323.png
 
Vidis li snimak... nego sta sad, i ti si znaci evropejac?
Jel ovo jedan od onih Svinjformerovih snimaka kad 3 sata pred veliki protest snime grupcu klinaca koji se tu šetkaju, možda i slučajno, i kaže, aha, evo, vidite, nema ih ni deset komada. A onda dođe nekolko desetina hiljada, niotkuda, slete jeroplanom.
Ajde, uljuči tačkasti softver pa prebroj kolko ih iima na snimku.
Ja otoič uključio i pokaza mi cifru od 19 428 samo na ovom ćošetu. Dao je pretpostavku (koristim naprednu verziju. 4.73) da u okolnim ulicama čeka još nekih 40 do 192 hiljade, ali nisu mogli da se iskažu u tom trenutku.
 

Back
Top