Quantcast

Puj, pike, to se ne vazi!

Poruka
15.993
U vezi sam sa jednim deckom. On je sladak, ima 46 godina i to je napunio u februaru. Inace, mi smo i vereni. Pre nego sto je saznao da sam nezina bio je potpuno srugaciji, a od tada je doslo do potpune promene. Prvo mi je kupio super prsten i verili smo se za Novu godinu. Ja njega znami od ranije, a on je tada kao bio u nekom braku. Brak je rastavljen, ali on nije placao alimentaciju, pa su ga odbili za kanadsku vizu. To nam je jedan od problema oko administracije. Medjutim, u poslednje vreme on postaje ponov navalentan i zeli seks. Sinoc me je za 8. mart izveo na veceru i poklonio mi je super mindjuse, a preko dana mi je poklonio prelepu narukvicu. Vrednost nije bitan, ali je preko narukvica preko 10 hiljada E. ;)
Kada smo dosli kod mene u stan, posto je trenutno kod mene, poceo je da se mazi i da mi prica neke lascivne gluposti i da mi predlaze seks ili oralni seks, jer kako kaze "to se ne racuna". Ja ipak, drzim do svojih principa, pa sam mu to jasno i rekla, a on i dalje pokazuje jezikom prema meni i prstom na polni organ. Njegova ideja je da to nije seks, jer nema odnosa sa oba polna organa. Ja se ne slazem.
Ovu temu ne bih otvarala, jer sam odlucila da ne delim nista vise iz svog zivota sa vama, jer pogresno tumacite stvari, a i u zalosti sam. Otvorila sam ovu temu, jer zelim da cujem vas e misljenje.
Da li je to seksulani odnos?

Moonster

Ističe se
Banovan
Poruka
2.895
U vezi sam sa jednim deckom. On je sladak, ima 46 godina i to je napunio u februaru. Inace, mi smo i vereni. Pre nego sto je saznao da sam nezina bio je potpuno srugaciji, a od tada je doslo do potpune promene. Prvo mi je kupio super prsten i verili smo se za Novu godinu. Ja njega znami od ranije, a on je tada kao bio u nekom braku. Brak je rastavljen, ali on nije placao alimentaciju, pa su ga odbili za kanadsku vizu. To nam je jedan od problema oko administracije. Medjutim, u poslednje vreme on postaje ponov navalentan i zeli seks. Sinoc me je za 8. mart izveo na veceru i poklonio mi je super mindjuse, a preko dana mi je poklonio prelepu narukvicu. Vrednost nije bitan, ali je preko narukvica preko 10 hiljada E. ;)
Kada smo dosli kod mene u stan, posto je trenutno kod mene, poceo je da se mazi i da mi prica neke lascivne gluposti i da mi predlaze seks ili oralni seks, jer kako kaze "to se ne racuna". Ja ipak, drzim do svojih principa, pa sam mu to jasno i rekla, a on i dalje pokazuje jezikom prema meni i prstom na polni organ. Njegova ideja je da to nije seks, jer nema odnosa sa oba polna organa. Ja se ne slazem.
Ovu temu ne bih otvarala, jer sam odlucila da ne delim nista vise iz svog zivota sa vama, jer pogresno tumacite stvari, a i u zalosti sam. Otvorila sam ovu temu, jer zelim da cujem vas e misljenje.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije loše, samo trebaš još malo usavršiti laganje, zapinješ na pojedinim delovima :lol:

Poslednja izmena:

Mica Trofrtaljka

Primećen član
Poruka
801

Prvo da li si procitala sta si napisla? Ceo post bez ikakvog smisla i sadrzaja!
Narocito ovo sto sam podvukla!
Ko je ovo razumeo, svaka mu cast.
Cini mi se da ti je mlcice dosadano pa aj sada da budem "interesantna" sa novom temom
:bye:

CasperW

Aktivan član
Poruka
1.663
Dobro je što je baš u februaru napunio 46 - veoma bitan podatak. A pritom je još bolje što za večeru poklanja minđuše, za ručak narukvicu od "preko 10 000e", (vrednost nije važna), a trenutno su kod NJE u stanu... Sve se tako lepo povezuje da me prosto hvata jeza... :D

Vukasin-coral

Domaćin
Poruka
4.732
poceo je da se mazi i da mi prica neke lascivne gluposti i da mi predlaze seks ili oralni seks, jer kako kaze "to se ne racuna". Ja ipak, drzim do svojih principa, pa sam mu to jasno i rekla, a on i dalje pokazuje jezikom prema meni i prstom na polni organ. Njegova ideja je da to nije seks, jer nema odnosa sa oba polna organa.
Je li ovde komentar potreban??? Pa ovo je bolesnik, a ne budući muž.

Moderna, idi lebati kresni se sa nekim simpatičnim mladićem, bojim se za tebe.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.