Pucnjava na NBG: Mužu i ženi pucao u noge otac druga njihove dece i to nakon dečje sv

Хронологија ми није јасна:

- кад се то тачно одиграло

- шта је отац прво урадио

- колико је времена прошло између инцидента и пуцачине

- чији је пиштољ

- где су изјаве упуцаних

Deca su se pohoskala predveče u parkicu punom odraslih sa decom i bebama.
Da je došlo do pokušaja silovanja zar niko od odraslih ne bi reagovao bar vikom, zvanjem policije, u krajnjem slučaju dandarom da mu uši zazvece, u pitanju je dete od 11 godina, a ne istetovirani majmun kome niko ne sme i ne treba, da se suprotstavi (nekad je smelo i htelo se al kaži im danas nešto, a da ne pomisliš hoće te upucati il izbosti).

Tek uveče oko 21,30 h je menaDjer otišao u stan žrtava, upucanih ljudi da s njima rešava stvari, sedeo za stolom, popio kafu i krenuo kući.
Na vratima se okrenuo i počeo da puca prvo nisaneci u dete od 11godina ali su verovatno roditelji stali ispred njega pa je pucao u njih dvoje i babu ali je nju promašio.

Navodno je otišao u svoj stan, "poljubio ženu i decu" i pobegao kod "prijatelja" gde se skrivao tu noć i valjda sledeći dan dok advokati i "prijatelji" nisu udesili i uskladili priču koja će se plasirati dalje u medijima, tužilaštvu i sudu gde kreću bombasticni naslovi o silovanju, krvavim gaćicama itd.

Dok je bio u bekstvu valjda je zaboravio da "povređeno" dete treba da odvede hitno i smesta kod lekara, alarmira policiju i sve što je posle izvedeno kad su se našli podobni svedoci, komšije i naravno nekorumpurani lekar /lekari za koje znamo da su nepotkupljivi kao i žuto smeće od tabloida koji plasiraju ove krvave naslove.

Vrlo dobro znam i ko radi u tim tabloidnim smecima i kako se proizvode ovakvi naslovi i koju ciljnu grupu treba da animiraju.

Žrtvama niko nije uzeo izjavu, nigde je ne vidimo u medijima iako su na kućnom lečenju, a sumnjam da ćemo i videti /pročitati sem kao usputna fusnotu kad frka prodje ali tada i neće biti važno.

Žrtva je navodno vojno lice čim se spominje uniforma, a podmece se da je i pištolj njegov ali ni to ne verujem.

Kao što ne verujem ni da je dete silovano.

Kada mi je povređen pas prvo sam reagovala da se njoj pomogne, nosila, zbrinjavala, jurcala, nije mi palo na pamet da jurim veterinarku koja se ogresila, to sam tek mnogo kasnije, a za dete bih još duplo tako pa svako nek sam veruje u šta hoće, ja nikog ne ubeđujem ni u šta.
 
И само он даје изјаве. Где је интервју са упуцанима, шта они нису људи?

Sad videh :

Jesu i oni ljudi ali su žrtve bez veza i vezica, ljudi kojih je danas oko 90%, ljudi kao i svi mi građani koji se borimo za svoju egzistenciju bez utoka za pojasom i uticajnih "prijatelja " koji uskacu kad zatreba, a zauzvrat očekuju protuuslugu.

Mirnije spavamo doduše al čik da se zameris ovakvom nekom menaDjeru jer dobijaš ovo.

Ljudi bez prava na pravdu i pošteno suđenje i presudu.

Neka im je Bog na pomoći.

I još nešto što me posebno pa i šokiralo, menaDjer je svoje rođeno dete stigmatizovao da bi sebe izvukao jer će na tog dečacica da se obrusi dečja pakost, svi znamo da su deca surova i sutra će u školi svi pokazivati na njega "to je onaj silovani" što može da bude pogubno za krhku dečju psihu.

Da i jeste tako prvo štitis svoje dete, a ti kako prodjes...tako bi trebalo kod iole ljudskih bića.

No ne izgleda i kod današnjih menaDjera.
 
Освета битнија од свега осталог. То ми не иде у главу.

Мали силеџија није био под надзором али није ни овај други. Шта је мислио, ко ће да брине о њему?

Одакле му право да упада у туђу кућу, боље нека размисли шта је било битније од тога да седи у парку и да пази на дете.
 
Postoje svedoci u parku, policija je već pitala ljude i decu ko je šta video i tražila izjave. A u parku se nešto desilo, najverovatnije je tačno da je bio pokušaj silovanja. Dete naše poznanice je bilo tada u parku, prenosim njene reči.
Drugo pitanje, da li se neko seća sebe sa 12 godina? Koliko nas je u tim godinama bilo svesno svoje seksualnosti? A koliko da li voli muške ili ženske? Da li je taj 12-ogodišnjak uradio nešto zato što nije zdrave pametzi, ili je u pitanju ponavljanje nečega što je doživeo ili gledao?
Za sada imamo gomilu netačnih i pogrešno napisanih članaka, tako da je i ovaj put najbolje da sačekamo suđenje.
 

Back
Top