Pucnjava na NBG: Mužu i ženi pucao u noge otac druga njihove dece i to nakon dečje sv

gost 401905

Elita
Poruka
19.065
http://www.prva.rs/vesti/info/13569...uga-njihove-dece-i-to-nakon-decje-svadje.html

Dve osobe povređene su iz vatrenog oružja na Novom Beogradu. Mediji navode da su muž i žena pogođeni u noge nakon svađe njihovog sina sa drugim dečakom.

Povređeni su prebačeni u Zemunsku bolnicu i nalaze se van životne opasnosti. Do pucnjave je došlo oko sinoć oko 21:30.

Beogradski mediji navode da su ranjeni muž i žena koji su pogođeni u noge.

Kako navode, pucnjavi je prethodila svadja dvojice dečaka, nakon koje je otac jednog od njih došao u stan roditelja drugog dečaka i supružnicima pucao u noge.

Prethodno je, kako navode, sedeo s njima u stanu i razgovarao o navodnoj tuči između njihove dece, a tek kada je krenuo, izvadio je pištoj i počeo da puca.


Jedan od dečaka je bio u stanu i svedok je pucnjave, dodaju mediji.

Izgeda da nisu mogli da se dogovore. :think:
 
ne znam tacna zbivanja u konkretnom slucaju

ali recimo imam iskustvo

komsija klinac svakodnevno maltretira moju cerku , odem zalim se njegovima , oni ga brane , ne radi on to , moj dete jos ispade i ludo

ali su ipak popricali sa detetom, znaju da mogu da budem lud i vise se nije desavalo

i sta da maltretiranje nije prestalo , da se oduzi duze vremena a i roditelji se raduju njihovom *junaku*
 
ne znam tacna zbivanja u konkretnom slucaju

ali recimo imam iskustvo

komsija klinac svakodnevno maltretira moju cerku , odem zalim se njegovima , oni ga brane , ne radi on to , moj dete jos ispade i ludo

ali su ipak popricali sa detetom, znaju da mogu da budem lud i vise se nije desavalo

i sta da maltretiranje nije prestalo , da se oduzi duze vremena a i roditelji se raduju njihovom *junaku*

Upravo ova situacija 100%.

Fin covek cim je pucao u noge.

Da je neki degenerik poubijao bi sve i tog klinca.

A nije da ne zasluzuju da se ne lazemo.

Evo ja sam imao takve probleme kao klinac - maltretira me kao neki mafijoza :roll: i ja ga istucem 1 na 1.

I on kao u besu tada vice:"Koga ti udaras pesnicama!!" i zavrljaci stolicu ka meni. 1 nogar od stolice me pogodio u nogu, a drugi prosao tik od slepoocnice i jedan sam izblokiro pesnicom.:)

Mogao da me ubije.

I nameravao da pokupi svojih 10-tak klinaca klosara-mafijasa :roll: i krene na mene i morali su roditelji da se umesaju inace ko zna sta bi bilo.

I na kraju mi jeste namestio neku tucu 5:1, ali tada nisam znao da je on, i tada sam se dobro odbranio. Krenuo da treniram boks.
 
mene kada je debeli vrsnjak iz prvog razreda 2 dana za redom ispizdeo i kada me je baba videla sa pocepanom usnom pretukla me ko vola u kupusu .

rekla je zena jos jednom da me vidi da sam dobio batine a da se nisam branio namlatice me kao nikad do tad.... :lol:

e to je bilo dan pre nego sto sam onog drknuo sa polutkom cigle po glavi....


ja onako mrsav zgembav bez bilo koga da me brani sam uspostavio jurisdikciju jos u prvom razredu :cool:

bilo je prilika da su hteli ali nisu probali jerbo "taj je lud"

a posle par godina kada su probali (i uspeli) jedan je slucajno pao niz stepenice i izlomio 2 zuba... posle je u skoli bilo mirno do kraja osmog...

a posle naravno tribine, martinke celava glava i sve sto vole mladi :malav:


sve u svemu, nauci svoje dete da se brani i napada da posle ne bi morao da pucas po ljudima...
 
znači da veliko ludilo čuči u običnim ljudima.
akumulirani bes i sjajan osećaj olakšanja kad možeš da isprazniš ceo šaržer u nečije butke.
samo gledajte...nećemo na ulicu smeti da izađemo za koju godinu.

Ne bih osuđivala olako nikoga, koliko sam pročitala on je došao kod te porodice da se dogovore da zovu policiju zbog problema sa decom. Ne zove se policija za dečije koškanje, a pogotovo ne kada je tolika razlika među decom, 6 i 12 godina.

Nisam za to da se puca zbog dečije svađe, ali ni ne zove se policija zbog svađe.

Kada sam ja bila negde 13-14 godina, bio je jedan slučaj gde su dečaci tog uzrasta seksualno maltretirali dečaka od 7 godina, dobili su po ukor u školi i nastavili da idu u istu i treniraju kao da ništa nije bilo, čak ni iz sportskog kluba nisu bili isključeni jer je jedan od trojice bio talenat. Od tog dečaka je sada ostala senka, nikada nije izrastao u normalnog čoveka, nije imao ko da ga zaštiti.
Takođe su jednog prvaka skinuli golog i poslali kući iz škole... ima svega.

- - - - - - - - - -

Da mi neko tako povredi dete i odem kod roditelja da rešimo problem, naiđem na idiote, ne znam kako bih reagovala.
 
moja ćerka je bila žrtva vršnjačkog nasilja. promenila je školu sredinu i čitavo okruženje u vrlo kratkom roku jer nasilnike nije bilo uopšte lako zaustaviti
na kraju smo još ispali krivi jer nismo hteli da pustimo da nas povređuju psihički pa čak i fizički...

svet je potpuno poludeo. znam da ima svega i znam da je nezaustavljivo... ne znam samo kako se sačuvati.
 
moja ćerka je bila žrtva vršnjačkog nasilja. promenila je školu sredinu i čitavo okruženje u vrlo kratkom roku jer nasilnike nije bilo uopšte lako zaustaviti
na kraju smo još ispali krivi jer nismo hteli da pustimo da nas povređuju psihički pa čak i fizički...

svet je potpuno poludeo. znam da ima svega i znam da je nezaustavljivo... ne znam samo kako se sačuvati.

Jasno ti je onda koliko sistem i kako funkcioniše.

- - - - - - - - - -

Понављам питање - где су били шестогодишњакови родитељи за то време? Није ваљда да га пуштају самог напоље.

Nemam još decu tog uzrasta, ali vidim da roditelji imaju poverenja u našem kraju da ih puste ispred zgrade da se igraju, provere ih koji put i to je to.
 
Нема шансе да сам пуштала децу саму у том узрасту. Ни после нису били од поверења, бежи бре.


Milsim da je ok, ako je sredina da nema opasnosti. Kod nas uvek ima neko napolju oko dece, neki roditelj koji ima sitnu decu. Nije bilo problema, osim vršnjačkog koškanja.
 
Milsim da je ok, ako je sredina da nema opasnosti. Kod nas uvek ima neko napolju oko dece, neki roditelj koji ima sitnu decu. Nije bilo problema, osim vršnjačkog koškanja.

Ja smatram da je upravo nenormalno da ne smes da pustis dete samo da se igra na igralistu ispred kuce. Ako si ga vaspitao kako treba i ako su drugi roditelji vaspitali decu kako treba, sta je tu problem?

Ko nije vaspitao decu kako treba, taj popije metak u nogu, kao sto vidimo.
 
Ja smatram da je upravo nenormalno da ne smes da pustis dete samo da se igra na igralistu ispred kuce. Ako si ga vaspitao kako treba i ako su drugi roditelji vaspitali decu kako treba, sta je tu problem?

Ko nije vaspitao decu kako treba, taj popije metak u nogu, kao sto vidimo.

Немају сви игралиште испред куће. А и да имају, немају сви поглед на исто (са прозора).
 
Немају сви игралиште испред куће. А и да имају, немају сви поглед на исто (са прозора).

Kakve to veze ima sa ovim?

Ako jedno dete ima 6, a drugo 12, tu nema koskanja. Sigurno ovaj od 6 maltretira i kinji ovog od 12, je l`?

Nemam pogled sa prozora, klinac se igra na obliznjem igralistu kada ima druge dece njegovog uzrasta koje poznaje. Jednom se pojavio neki novi klinac, stariji godinu-dve, mlatio neke (nije mog), otimao im cips, smoki itd. Skrenuo sam paznju njegovoj majci da pripazi na ponasanje. Vise se nije pojavljivao i sve okej.

Da ju je bolela ***** i da je klinac nastavio, pa eto...metkic u nogu i tako.
 

Back
Top