Quantcast

Pucnjava na NBG: Mužu i ženi pucao u noge otac druga njihove dece i to nakon dečje sv

Reefer

Stara legenda
Poruka
99.730
Ниси нормална :lol:
Dobro jutro, naravno da nije. Odavno. :lol:
Pucaju je sujeta i razni neuspesi, pa sikće na sve, bez reda.

- - - - - - - - - -

Пуна ми је капа бесних очева, бесни што морају да чувају децу и празне се на недужним људима.

Пре десетак дана, у банци, чекам свој број. Коначно осване на монитору и крећем ка пулту.

Кад, један од оних ћелавих у тренерци, држи дете и улеће у празан простор пре мене. Ја кажем - ало, мој је број, изволите се удаљити.

Он ме је погледао као да би ме најрадије зубима преклао и наставио да стоји све тако буљећи. Као - чека ме да ме убије.

Рекла сам да зову обезбеђење јер се осећам угрожено и тек онда је отишао и сео.

Мислим, чекам четрдесет минута и нећеш ме зајебати па макар теглио три детета у наручју. Џиберски фазони код мене не пале.
Odlično si postupila. Mnoge majek (po nekad i očevi) koriste te fore da dođu sa decom. Kao da nemaju gde da ih ostave? Ja sam tako jednom pustio majku sa detetom, a onda video da je muž i drugo dete čekaju ispred i igraju se. Da sam to primetio ranije, sigurno ne bi išla preko reda.

- - - - - - - - - -

hahaha vidi njih dvoje što lepo razgovaraju

- - - - - - - - - -

nemoj da ga braniš edmonde nije smeo da im nanese teške telesne povrede.
ali videćeš epilog.
slučaj će zamreti u medijima kolko preksutra.
Neće na sudu. To je važnije od medija.

- - - - - - - - - -

Нема оправдања за употребу оружја и то још у туђем стану. Пусти ти бесове и којешта, људи смо а не звери.
Čovek nije bio u afektu, već je planirao taj napad. Zato je i poneo pištolj. Verovatnoća da ima dozvolu za nošenje je minimalna.

Debeli Sava

Poznat
Poruka
8.560
Mnogi misle da pucanje u noge i nije nista posebno jer su to gledali toliko puta u filmovima Terminator i RoboCap.

"With some arteries like the Dorsalis Pedis Artery you'll have a few minutes, but with the Aorta, Femoral or Carotid Artery, your dead, you'll drop out-cool immediately from the blood pressure drop, and bleed out in less than a minute"

pustos

Poznat
Poruka
8.026
Jedina opravdana upotreba oružja je samoodbrana. I ništa više.
Ali definicija samoodbrane je toliko uska da prakticno nikad nije dozvoljena upotreba oruzja.

Kada drustvo postavi nerazumne norme, svako ce uraditi i trpeti sta mora.

- - - - - - - - - -

Mnogi misle da pucanje u noge i nije nista posebno jer su to gledali toliko puta u filmovima Terminator i RoboCap.

"With some arteries like the Dorsalis Pedis Artery you'll have a few minutes, but with the Aorta, Femoral or Carotid Artery, your dead, you'll drop out-cool immediately from the blood pressure drop, and bleed out in less than a minute"

Jos im pokazi gde da pucaju za maksimalni efekat. :mrgreen:

tab503

Buduća legenda
Administrator
Poruka
44.354
Pročitala sam par naslova ovog slučaja i kad sam ukacila da su pustili botove u komentarima ispod sve mi je postalo jasnije..
ne kapiram kakvi botovi.

postajemo drustvo paranoika gde svako drugacije misljenje etiketiramo kao "bot"
toliko smo drski da smatramo da je samo nase misljenje jedino istinito i svako drugo mora da je placeno jer kako bi neko mogao da pomisli drugacije.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
18.778
postoji medicinska dokumentacija da mali ima povrede anusa a i gace su mu bile krvave.

ovo je sada novi momenat ali bojim se da je kampanja za odbranu pucača već počela u medijima i da je zaista mučno što se tuđa nevolja (mislim na dečaka koji je zlostavljan) ovako javno i bez trunke stida razvlači u javnosti.
traume zbog napada mogu biti veoma teške i odlučujuće i za to jadno dete kome su skidali gaće u žbunju.

mnogo mi je žao. ni krivo ni dužno dete je nastradalo a po sistemu domina nastradali su i roditelji na ovaj ili onaj način.

Reefer

Stara legenda
Poruka
99.730
ni jednim slovom ne branim pucaca jer sam generalno protiv nasilja ali sad citam i da pistolj nije poneo pucac nego da je to pistolj od upucanih..znaci da je otac koji je upucan doneo taj pistolj i stavio na sto..iz kog razloga? da zaplasi ovog sto je dosao? situacija je jako cudna.
Gde si to pročitao? Ima li neki link?

Reefer

Stara legenda
Poruka
99.730
Hmmm, dva članka koji pišu drugačije? I kome verovati?
Meni smeta par detalja. Dete mu je povređeno, sliovano kako piše, a on ne ide kod pedijatra (koji po zakonu mora da zove policiju zbog takvih povreda) nego ide u komšiluk da raspravlja? Kakvo raspravljanje i sa kim, ako ti je dete krvavo?
Ko bi normalan išao kod roditelja manijaka (ako je tečno ovo iz novina, taj mali od 12 godina je seksualni manijak) a ne u dom zdravlja ili policiju???