Quantcast
  • Dragi prjatelji, aktivirane su push notifikacije. Uputstvo oko njih mozete naci na ovom linku. >> KLIKNI

Pucnjava na NBG: Mužu i ženi pucao u noge otac druga njihove dece i to nakon dečje sv

Edmond_Dantès

Iskusan
Poruka
6.775
Да, Бг је у питању, десети спрат и прометан крај. Да нећеш можда прваку да дозволиш да сам седи код куће и укључује шпорет. Си нормална???

Сама сам остајала од петог и сама зврндала по граду од петог.
Elektriko, svojim pisanjem ostavljas utisak majke koja nije sigurna da je svoju decu vaspitala valjano, te da tvoja deca mogu pre da budu u ulozi nasilnika i da i ti zbog toga mozes da popijes metak, pa te uhvatila strava.

Neverovatno je da si se okomila na zrtvu u ovom slucaju da je njena krivica, slicno kao sto bi se, valjda, okomila na silovanu zenu zato sto je obukla mini suknju i isprovocirala silovatelja. Isti ti je model razmisljanja.

U mom kraju svi smo odrasli na poljancetu, igrali se, ja sam u sest godina sam odlazio napolje i igrao se, moj klinac od seste godine takodje. Baba me je cuvala do 10. kad je umrla, od 10. godine sam sam sebi spremao dorucak, kuvao na sporetu, bez icijeg nadzora itd.

Mozda i nisi svoju decu napustila, ali si u tom slucaju sasvim izvesno ona posesivna majka koja je decu vezala za suknju i za nju ce ostati okaceni do 35. godine, a verovatno i duze.

Poruka
15.585
Elektriko, svojim pisanjem ostavljas utisak majke koja nije sigurna da je svoju decu vaspitala valjano, te da tvoja deca mogu pre da budu u ulozi nasilnika i da i ti zbog toga mozes da popijes metak, pa te uhvatila strava.

Neverovatno je da si se okomila na zrtvu u ovom slucaju da je njena krivica, slicno kao sto bi se, valjda, okomila na silovanu zenu zato sto je obukla mini suknju i isprovocirala silovatelja. Isti ti je model razmisljanja.

U mom kraju svi smo odrasli na poljancetu, igrali se, ja sam u sest godina sam odlazio napolje i igrao se, moj klinac od seste godine takodje. Baba me je cuvala do 10. kad je umrla, od 10. godine sam sam sebi spremao dorucak, kuvao na sporetu, bez icijeg nadzora itd.

Mozda i nisi svoju decu napustila, ali si u tom slucaju sasvim izvesno ona posesivna majka koja je decu vezala za suknju i za nju ce ostati okaceni do 35. godine, a verovatno i duze.
Моји нити су били насилници али ни жртве. О чему пишеш уопште, не капирам. Одрасли су људи, ништа им не фали.

tab503

Buduća legenda
Administrator
Poruka
46.065
Eh, kako ste dobri kad treba drugog zaebavati u mozak....
ne razumem ovu konstatciju.
rekao si da se poruke na ovoj temi birsu..ozbiljno sam shvatio tu zalbu i pogledao sta se desava.
video sam da su na strani obrisani samo tvoji postovi i da si ih ti sam obrisao.
ne razumem sta pokusavas.
ako je cilj napraviti moderatore losim..onda si se zahebao jer na forumu stoji ko je obrisao post.

Umri_muski

Elita
Poruka
18.273
Jesam li ja jednom podnosio zalbu da mi je obrisan post ili tema?
Jesi li jednom ili vise puta rekao da ili je moralo ili da se obratim administratoru...
Nije ovo tema za ovu temu, ali sad i da obrises sve i da non stop brisete sve, vise me ne tangira toliko...
Jednostavno ovo nije vise forum, nego je kako se kome digne...
To da li se to desilo na ovoj temi ili na onoj, izuzetno je vazno ili je totalno nebitno , cini mi se da je to poenta..

Trudim se da budem jasan u smislu da kad nesto pocinje da se drasticno menja, ja reagujem...znaci reagovao sam kad se promenio search poruka na forumu, jer nije radio...stari je nalazio teme sa kljucnom reci, novi ne nalazi nista...sledi vise ne mozes da ozbiljno gledas na forum kao forum...
Jesam li se zalio sto mi se svaki dan brisu po sto i vise poruka....a ja nisam pisao trac , muvanje zena poruke...
Jesam , nije pomoglo..
Jesam li se zalio za zatvorene teme koje su uvredljive Nini ili nekolicini zena koje zauzvrat jasu po muskom kutku kao da je to odsek umobolnih...?
Jel pomoglo....nije..
Jesam li postao radikalan kad je sve odnelo salu u materinu...jesam...
Treba li neko merodavniji da ucini moderatore losim od mene?
Sa manje postova, vise odmerenih , pa sa manje kriticnih tvrdnji koje bodu u centar...
Ne znam zasto insistiras kad sam vec napisao da je nebitno ali brise se masovno sta se pise...meni vise nebitno...ali je za ocekivati...
Ti jedino sto ovde kazes da se na ovoj temi nece brisati sta god da se napise, eto to ja procitam, a ne da je vuk promenio cud...

Ali evo , ako je to resenje, ja sam pobrisao sve moje postove, zakljucao sve moje teme, i par puta uveo sebi ban...sve radi sirenja laznog utiska da to meni cine, sto bi znacilo da sam mazohisticki nastrojen...
Tako da sam se zaebao sto sam svoj mazohizam pokusao da predstavim kao nameru nekog moderatora, posto to nije slucaj..
Moderatori krstarice ne brisu pristojne postove korisnika i kad ih ne razumeju i kad ih razumeju...

- - - - - - - - - -

Ocigledno moram da budem konkretan, sve moje poruke na ovoj temi sam obrisao ja....osim ako nisam, ali ja to ne mogu znati...vise ne pratim jer mi je dosadila igra ostave poruku pa mi naknadno obrisu...
Jel sad sve cisto sto se tebe tice...da ne ratujem bez veze sa tobom, nisi me najvise gazio ti, pa da ne ispadne da jesi..
Ali malo je tesko ocekivati da zauzmes odbrambeni stav prema kritici moderacije a da ocekujes da onda sva cinjenja ne padnu i tebi na ledja...ne zelim to , ali to je posledica odbrane....
Kod mene ne prolazi castan covek kao zec...to sam gledao da prolazi kod ljudi...nameste nekog ko nije skrivio nista ali brani sistem onih koji jesu i onda ljudi ne zele da okrive coveka koji nije nista lose uradio.......to kod mene ne prolazi, a valjda je logicno i zasto...

Poslednja izmena:

RebeccaBg

Veoma poznat
Poruka
13.510
Pročitala sam par naslova ovog slučaja i kad sam ukacila da su pustili botove u komentarima ispod sve mi je postalo jasnije.

Od prvobitnog "nasilnik, s umisljajem otišao u kuću kod ljudi s utokom u džepu do bravo majstore, neka si ih al možda si trebo i da ih pobijes namrtvo" prošlo je nekih 12 h dok se nisu dobile instrukcije iz centrale jer kako bi naivni i nevini fucbalski menaDjer bio nasilnik kad ni mrava nije zgazio u životu, a ide mirno i nosi Distojevskog pod miškom. :roll:

Verujem da su se klinci pokacili ali da je u parkic punom dece i roditelja s bebama ovaj stariji pokušao da siluje, eeeej da siluje malog, u to me niko ne može da ubedi.

Pistoljdziju najstrože kazniti za pokušaj ubistva dvoje ljudi i u svakoj krštenoj zemlji bi tako prošao.

Sutra će neki nadrndani cigos alkos da prosvira mene jer sam pljucnula u njegovom pravcu i opravdavace ga isti da je morao jer sam nadrk...jes kako da ne.

mina68

Buduća legenda
Poruka
32.694
Ja smatram da je upravo nenormalno da ne smes da pustis dete samo da se igra na igralistu ispred kuce. Ako si ga vaspitao kako treba i ako su drugi roditelji vaspitali decu kako treba, sta je tu problem?

Ko nije vaspitao decu kako treba, taj popije metak u nogu, kao sto vidimo.
Ти беше не живиш у Србији?

Немаш појма колико су бахата деца бахатих родитеља.

О ком васпитању ти причаш, па то дете да је васпитано не би малтретирало 6 година млађег од себе.

pivosok

Elita
Poruka
19.399
Pročitala sam par naslova ovog slučaja i kad sam ukacila da su pustili botove u komentarima ispod sve mi je postalo jasnije.

Od prvobitnog "nasilnik, s umisljajem otišao u kuću kod ljudi s utokom u džepu do bravo majstore, neka si ih al možda si trebo i da ih pobijes namrtvo" prošlo je nekih 12 h dok se nisu dobile instrukcije iz centrale jer kako bi naivni i nevini fucbalski menaDjer bio nasilnik kad ni mrava nije zgazio u životu, a ide mirno i nosi Distojevskog pod miškom. :roll:

Verujem da su se klinci pokacili ali da je u parkic punom dece i roditelja s bebama ovaj stariji pokušao da siluje, eeeej da siluje malog, u to me niko ne može da ubedi.

Pistoljdziju najstrože kazniti za pokušaj ubistva dvoje ljudi i u svakoj krštenoj zemlji bi tako prošao.

Sutra će neki nadrndani cigos alkos da prosvira mene jer sam pljucnula u njegovom pravcu i opravdavace ga isti da je morao jer sam nadrk...jes kako da ne.
pazi znam za slucaj gde su dvojica 14godisnjaka pokusala da naguze nekog baletana. Isto njihovih godina. Znaci kita se u tim godinama vec aktivira. Pogotovo kod danasnje dece koji odrastaju na koncetratu

mina68

Buduća legenda
Poruka
32.694

Чек, чек, јел' то исти случај???

Ја сам ово схватила као свакодневно малтретирање млађег од себе, а не ово што си ти написала...

RebeccaBg

Veoma poznat
Poruka
13.510
Чек, чек, јел' то исти случај???

Ја сам ово схватила као свакодневно малтретирање млађег од себе, а не ово што си ти написала...
Otkud svakodnevno, to neko ovde napisao što bi značilo botovi su među nama što bi zaista bilo neverovatno :D

Deca se igrala i taj stariji valjda malog, pistoljdzijinog sina, povukao za trenerku i počeo da viče "skini i gaće, skini i gaće", mali se rasplakao i otišao kući i tu počinje drama.

"Uspešni" fudbalski menaDjer došao kući gde ga sačekuje nervozna žena koja mora sama da kupa bebu, drugo dete i on onako sabran i vaspitno regularan uzima utoku i odlazi kod roditelja starijeg deteta koji mu skuvaju kafu, posedi sa njima i krene kući al se na vratima seti da ima utoku, puca u muškarca, puca mu i u ženu, nišani babu i promaši je kao i dete koje sve to gleda.

Utekne na dan dok ga policija vijak po gradu, aktivira veze i vezice i kreće se sa akcijom pranja i isfilovanih advokatskih priča, a u međuvremenu nadju veštaci i svedoci koji će krenuti s pričom o pokušaju silovanja i ostatak gledamo.

"uspešni" menaDjer je pušten na slobodu uz opomenu "no, no, nije lepo da tako upucavas ljude, babe i malu decu" i šatro zabranu da im prilazi sem na puskomet ako mu se opet nadigne rajko da se na nekom izivljava, al ovaj put s blagoslovom organa pravosuđa.

I verovatno će sudijin sin naprasno dobiti talenat za fudbal i zaigrati u prvom timu, ko da bi bio prvi sa dve leve noge :roll:

Često šetam pored stadiona i gledam te nesposobne klince koje dovode seljančure od majki i dziberi od očeva koji nisu ni za fizičko u svojim školama al para skorojevica vrti i tu.

- - - - - - - - - -

To ti je cela priča sestro slatka.

mina68

Buduća legenda
Poruka
32.694
Tako je i ona mala Andrea naletela Mitrovicevom sinu na sajbu i u inat poginula da ga nervira.

I onaj deka Radosav isto brzim sprintom nalevo pred točkove vrhovnoj kuravvi Petri Cvijić, itd.

Pravda, sud i osuda u ovoj zemlji više nemaju ni rastegljiv pojam.

Nemaju pojma udruženi.
Ниси нормална :lol:

Smorisha

Elita
Banovan
Poruka
23.981

Ne mozes ga kazniti za pokusaj ubistva jer to nije.

RebeccaBg

Veoma poznat
Poruka
13.510
Ниси нормална :lol:
Kad život posto zaebancija :D

'ajde da ovo rade ispod žita al ovako javno i zabole ih, to već prelazi granice trpljenja pa il na sprdnju il konopce i ćao zdravo dok ne počnu da nas gaze i upucavaju masovno tek da prekrate vreme.

Jer im se može.

- - - - - - - - - -

Ne mozes ga kazniti za pokusaj ubistva jer to nije.
Kako nije?

Šta je upucavanje do pokušaj ubistva, a što mu ruka drhtava, možda bio i pijan i umesto u celenku pogodio kolena nije do nenamere već do nesposobnosti pucaca.

Nisanjenje u dete i babu je tek posebno, samo za to mu treba odrapiti bar 15 godina robije i to bi i dobio u normalnoj državi.

A ne pušten na slobodu dok su još strasti uzavrele, da valjda dovrši započeto.

Poruka
15.585
Пуна ми је капа бесних очева, бесни што морају да чувају децу и празне се на недужним људима.

Пре десетак дана, у банци, чекам свој број. Коначно осване на монитору и крећем ка пулту.

Кад, један од оних ћелавих у тренерци, држи дете и улеће у празан простор пре мене. Ја кажем - ало, мој је број, изволите се удаљити.

Он ме је погледао као да би ме најрадије зубима преклао и наставио да стоји све тако буљећи. Као - чека ме да ме убије.

Рекла сам да зову обезбеђење јер се осећам угрожено и тек онда је отишао и сео.

Мислим, чекам четрдесет минута и нећеш ме зајебати па макар теглио три детета у наручју. Џиберски фазони код мене не пале.

mina68

Buduća legenda
Poruka
32.694
А, добро, свакоме од нас се некад десило да просто нема коме да остави дете, није смак света.

Али види се кад неко то злоупотребљава, као што се види и да је некоме непријатно што то мора да уради.

И ја сам једном у банку морала са бебом, али сам уредно чекала на столици, све док се неки дека није понудио да уђем испред њега.

Само је мени било непријатно, па сам одбила.

Poruka
15.585
pa sta, to uopste ne mora da znaci da onaj otac laze
Лаже јер му треба добар разлог. Прети му затвор, ало.

- - - - - - - - - -

А, добро, свакоме од нас се некад десило да просто нема коме да остави дете, није смак света.

Али види се кад неко то злоупотребљава, као што се види и да је некоме непријатно што то мора да уради.

И ја сам једном у банку морала са бебом, али сам уредно чекала на столици, све док се неки дека није понудио да уђем испред њега.

Само је мени било непријатно, па сам одбила.
Да, види се ко је дошао да прескаче друге а ко је стварно морао да дође са дететом. Они то не раде него уљудно чекају или макар замоле да их се пусти.