Quantcast

Pucnjava na NBG: Mužu i ženi pucao u noge otac druga njihove dece i to nakon dečje sv

tab503

Buduća legenda
Administrator
Poruka
45.937
Школско дете треба пратити првих пар година од школе до куће, уколико му иста није на пљувомет. И није у питању само могућност насиља него пешачки прелази без семафора, рецимо. У чему је проблем ако бринеш? Јел то забрањено можда?
a kako to da izvedes ako si zaposlen i u to vreme kad bi trebao da vodis i odvodis iz skole ti moras da si na poslu?

dog face

Poznat
Poruka
7.219
ne shvatam poentu.
hoćeš da kažeš da je to normalna pojava jer je rasprostranjena svugde u svetu.
i sida je rasprostranjena svuda u svetu pa niko nije reko baš me briga što sam bolestan
bolesni su i u Londonu Sidneju Maroku...:lol:

- - - - - - - - - -

jao bre bući bući...nemoj da me sekiraš
pa ne nego da ne bude kao da je to fenomen prisutan samo u Srbiji , fenomen zvani ...... umisljaj, ili neuracunljivost ili slicno..... TO se desava svugde...... tako ,sad mozete nastaviti s pricom

Poruka
15.456
Коментари на порталима су застрашујући - три четвртине њих правда пуцача и каже да је требало да гађа мало више.

Мишеви бедни који нису у стању да ураде НИШТА у реалном животу, сада бране овог помахниталог и бљују мржњу.

cocta

Primećen član
Poruka
729
sveskupa trebalo im je nedelju dana i nekoliko odlazaka na razgovore porodično jer smo i mi kao roditelji bili sumnjivi.

epilog je bio da je klinac prošao bez kazne a da su se roditelji malih siledžija opasno okomili na nas...

morali smo da promenimo školu.

- - - - - - - - - -

ali mi ne živimo u LOndonu, Becu , Nju Jorku, Sidneju i svugde
Kako su se okomili?

Da je bilo ozbiljnijih problema (većeg nasilja) šta ste mogli preduzeti, u slučaju da selidba nije opcija?

Pitam najozbiljnije, ne insinuiram nasilje, zaista me zanima, dete mi se približava školskom uzrastu.

Poruka
15.456
Do petog razreda?
Наравно. Моји су радили, ко би ми иначе дао ручак и чувао код куће.

- - - - - - - - - -

Da li neko zna ime zene koja je jutros gostovala kod Marica, zrtva zlostavljanja, izdaje knjigu?
Da ne otvaram temu zbog jednog pitanja
То она Дабовићка можда? Нисам гледала али знам да је опљувала оца на пасја кола.

cocta

Primećen član
Poruka
729
Наравно. Моји су радили, ко би ми иначе дао ручак и чувао код куће.

- - - - - - - - - -

То она Дабовићка можда? Нисам гледала али знам да је опљувала оца на пасја кола.
Neverovatno mi je da ti je neko davao ručak sa 11 godina i da nisi mogla sama biti kod kuće.
Zaista ne razumem. Od kog uzrasta si sama ostajala kući? Jel to BG u pitanju?

Moji su radili, sama uzmem da jedem i učim, spremim se, odem u školu, trening... Nisam smela da dovodim društvo kada sam sama u stanu i da izlazim bez najave mami.

Dabovićka košarkašica izdala knjigu i bila na TV-u.

Poruka
15.456
Neverovatno mi je da ti je neko davao ručak sa 11 godina i da nisi mogla sama biti kod kuće.
Zaista ne razumem. Od kog uzrasta si sama ostajala kući? Jel to BG u pitanju?

Moji su radili, sama uzmem da jedem i učim, spremim se, odem u školu, trening... Nisam smela da dovodim društvo kada sam sama u stanu i da izlazim bez najave mami.

Dabovićka košarkašica izdala knjigu i bila na TV-u.
Да, Бг је у питању, десети спрат и прометан крај. Да нећеш можда прваку да дозволиш да сам седи код куће и укључује шпорет. Си нормална???

Сама сам остајала од петог и сама зврндала по граду од петог.

cocta

Primećen član
Poruka
729
Да, Бг је у питању, десети спрат и прометан крај. Да нећеш можда прваку да дозволиш да сам седи код куће и укључује шпорет. Си нормална???

Сама сам остајала од петог и сама зврндала по граду од петог.
Kakav sad prvak? Napisala si do petog? Pa mi je previše.

tab503

Buduća legenda
Administrator
Poruka
45.937
Nemoj da se pravis blesav...da ti ja kazem, a mnogo se pravis blesav ....
Kao da ja moram da brisem svoje postove da bi ljudima bilo jasno da ih brise neko , ne kazem ti uvek...neko ih brise...vrabac sa krova...
ne znam sta pokusavas ?

jasno uz svaki tvoj post pise

Ovu poruku obrisao je korisnik Umri_muski.
sto se mene tice vraticu ti sve postove koje si sam obrisao ako hoces.