PUCANO NA SRPSKU POLICIJU: Drama na jugu Srbije!

nesko101

Elita
Poruka
18.168
25.10.2020. / 22:4922:52
2
Čulo se više hitaca iz vatrenog oružja, ali srećom nije bilo povređenih
policija-ubistvo-stefan-stojanovic-7.JPG
IZVOR: MONDO/STEFAN STOJANOVIĆ
Na srpsku policiju je danas oko 16.40 časova otvorena vatra sa teritorije Kosova i Metohije.
Pucnjava se desila blizu administrativne linije.

Policajci su napadnuti kada suintervenisali posle prijave šumske krađe u okolini Kuršumlije.

Kako se saznaje, čulo se više hitaca iz vatrenog oružja, ali srećom nije bilo povređenih.

Istraga je u toku.


https://mondo.rs/Info/Crna-hronika/...rativna-linija-pucano-na-srpsku-policiju.html

Ovo je samo početak jer je počela sezona grejanja a drva su potrebna šiptarima jer su sva posekli na Kosovu što je bilo državno i Srpsko.
Ovo je dokaz da država nema snage da se nosi ni sa običnim šiptarskim lopovima koji ulaze na Srpsku teritoriju.
 
Саће нови министар полиције Вулин оштро да осуди и да прозива Шиптаре како нису Албанци већ Шиптари.

Мислим , заиста ..такав коментар за овакву вест ..

да ли мислиш да шиптари не би пуцали на српску полицију да имамо другог министра полиције ?
 
Мислим , заиста ..такав коментар за овакву вест ..

да ли мислиш да шиптари не би пуцали на српску полицију да имамо другог министра полиције ?

Мислим,заиста. Знам да ти је Вулин драг, јер сте истог менталног склопа и упознали сте се и заволели у Лази Лазаревићу.

Али мој пост је критика актуелне српске власти која ништа не чини да заштити наше људе на Косову и метохији, осим што даје запаљиве изјаве, а од њих вајду грађани Србије на КиМ немају. Једини ко од тога има вајду је владајућа лоповска клика, коју здрушно подржаваш.
 
Број становника Куршумлије се за пар деценија преполовио, исељавање је задњих година још и јаче, махом људи иду за Београд.
У исто време број становника Подујева се задњих пар деценија удвостручио.
Ови у Београду имају централно грејање, дрва им не требају, а у Подујеву се греју на дрва и угаљ.
А како пролази онај кога српска полиција брани, то смо видели.
Дакле, пут под ногем каква дрва и каква шума, оће можда Вулин да одбрани шуму доле?
 
Број становника Куршумлије се за пар деценија преполовио, исељавање је задњих година још и јаче, махом људи иду за Београд.
У исто време број становника Подујева се задњих пар деценија удвостручио.
Ови у Београду имају централно грејање, дрва им не требају, а у Подујеву се греју на дрва и угаљ.
А како пролази онај кога српска полиција брани, то смо видели.
Дакле, пут под ногем каква дрва и каква шума, оће можда Вулин да одбрани шуму доле?

Не бре.

Даћемо им и шуму, да имају да се греју.

А ми ћемо да се повучемо.
 
Не бре.

Даћемо им и шуму, да имају да се греју.

А ми ћемо да се повучемо.
Па већ смо се повукли, цела Србија се сели за Београд.
А за шуму те неће ни питати, узеће сами, уствари су већ узели, нико не прича да су посекли око 50% шума у граничном појасу, а уствари добро је да нису убили никог од мештана, јер је оно мало стараца који су издржали политику Београда морало да побегне од арнаутског зулума.
 
Број становника Куршумлије се за пар деценија преполовио, исељавање је задњих година још и јаче, махом људи иду за Београд.
У исто време број становника Подујева се задњих пар деценија удвостручио.
Ови у Београду имају централно грејање, дрва им не требају, а у Подујеву се греју на дрва и угаљ.
А како пролази онај кога српска полиција брани, то смо видели.
Дакле, пут под ногем каква дрва и каква шума, оће можда Вулин да одбрани шуму доле?
Odakle ti ovo?
 
Па већ смо се повукли, цела Србија се сели за Београд.
А за шуму те неће ни питати, узеће сами, уствари су већ узели, нико не прича да су посекли око 50% шума у граничном појасу, а уствари добро је да нису убили никог од мештана, јер је оно мало стараца који су издржали политику Београда морало да побегне од арнаутског зулума.

Саће мнистарство за село, демографију и рурални развој да се обрачуна са природним проблемима.

Слушао сам Прецедника и он је извршио персоналну поставку према знањима и способностима.
 

Back
Top