PUCANO NA KUĆU PRESEDNIKA OPŠTINE ZUBIN POTOK

nesko101

Elita
Poruka
18.540
Пуцано на кућу Славише Ристића

Непознате особе око поноћи пуцале на кућу председника општине Зубин Поток Славише Ристића у селу Јагњеница. Нико није повређен, непознат мотив напада.

Регионални портпарол Косовске полиције Бесим Хоти изјавио је Танјугу да су непознате особе пуцале на кућу председника општине Зубин Поток Славише Ристића у селу Јагњеница, али да нико није повређен.

Славиша Ристић

Инцидент се догодио око поноћи, рекао је Хоти, прецизирајући да није било повређених, али да је причињена мања материјална штета на кући.

Ристићева кућа у селу Јагњеница налази се на само двадесетак метара од контролног пункта који у том селу држе припадници Кфора.

Хоти је рекао да је, највероватније, пуцано из аутоматског оружја и да је кућа погођена са више хитаца, као и да је случај окарактерисан као изазивање опште опасности.

Иначе, Славиша Ристић је и функционер Демократске странке Србије.

Полиција за сада не зна шта је мотив напада, нити ко је одговоран за овај инцидент.

Увиђај је у току, а на лицу места су припадници Еулекса, Косовске полиције и Кфора.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Политика/1162532/Пуцано+на+кућу+Славише+Ристића.html

Možda bi bilo dobro da se o ovom incidentu izvesti predsednik Srbije. :whistling:

tvoj predsednik sigurno zna, a moze i nas da zna sto da ne

Neverovatno mi je da i ti pristaješ na tu podelu, ko nije za Nikolića, automatski je za Tadića i obrnuto...?

Ti ne misliš da su ovi događaji na Kosovu razlog da predsednik sedne u helikopter i dođe u Beograd, bar da izdiktira saopštenje.
Ili bar telefonom to da uradi?

mislio sam na tacija

tadic je ispusio

Kad si meni odgovorio "tvoj predsednik sigurno zna", mislio si na Tačija?

Meni je samo drago sto je nas vrli preCednik tako ostro reagovao, kako u ovom slucaju, tako i u svim drugim slucajevima maltretiranja Srba na Kosovu i sto sprovodi plan o Kosovu koji je obecao u predizbornoj kampanji. Toliko.

Uuuu, da, zaboravila sam, on je sad na odmoru na nekom nepoznatom mestu, covek ne radi, sta mi je.

Meni je samo drago sto je nas vrli preCednik tako ostro reagovao, kako u ovom slucaju, tako i u svim drugim slucajevima maltretiranja Srba na Kosovu i sto sprovodi plan o Kosovu koji je obecao u predizbornoj kampanji. Toliko.

Uuuu, da, zaboravila sam, on je sad na odmoru na nekom nepoznatom mestu, covek ne radi, sta mi je.
Evo, tvoj vrli bivsi preCednik ce da ga "izmami"- gde god da je:

:lol:

Predsednik Opštine Zubin Potok Slaviša Ristić demantovao je da je meta pucnjave u selu Jagnjenica u Ibarskom Kolašinu bila njegova kuća.

"Nije istina da je pucano na moji kuću jer tokom uvidaja koji je obavila KP nisu pronadjene čaure pa se na osnovu toga ne može zaključiti da je sinoć pucano na moju kuću i da sam meta bio ja", rekao je Ristić za televiziju Most iz Zvečana.

SNS+DSS talibani sanjaju nista strasno ...

I da nije na odmoru, vikend je svetinja u evropskom sistemu rada, pa da to imaš u vidu u buduće.

Back