PUCANJ U ČAŠICU

Да ли треба пуцати у чашицу издајницима?

• Ја бих пуцао и док би ме хапсили!

• Памет дајем ал' чашицу не дајем!

• Чашица је чашица, ал' флашица је флашица

• Ироне, тема ти је по обичају... СУПЕР!

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Molim nadležni stranački personal da ovu temu ne doživljava kao klasično medjustranačko natpamećivanje jer je ovo mnogo više od toga!

Naime, zanima me da li će bar jednom u ovih 20 godina postojanja ta stranka održati obećanje?

Ako održe ja ću glasati za njih na sledećim izborima!

I ja isto..............za zute,ako ispune bar jedno obecanje:zcepanje::zcepanje:

Имам ја бољи рецепт за ту ситуацију око обвезница, што сам и свима овде предложила, да тим Динкићевим акцијама, плаћају дажбине држави, инфостан и тако то.... Па рецимо ако породица има 4 пунолетна члана, то је најмање 4.000 евра, е у тој противвредности, уместо плаћања инфостана, послати им акције. :mrgreen:
Draga teta Strelo,

ne znam zašto vam smešna suma od 1000€ (jednomesečna plata u EU ali ne i na istoku) ako Vam nije smetalo što nikad niste dobili nazad ZAJAM ZA PREPOROD SRBIJE?

Valjda ako se nešto ZAJMI onda se i VRATI?

Ali ne, vi umesto da se pitate šta je sa zajmom vi gledate da neko nije stavio glogov kolac na temi o POZAJMLJIVAČU?

Takodje mi je nejasno zašto Vam smeta jedno tako jadno predizborno obećanje naspram jednog daleko ozbiljnijeg koje je glasilo da će srpski narod biti odbranjen? OBEĆAVAČ je ne da nije odbranio nikoga već je bio u vladi koja je potpisala ugovor kojim ne može da se brani srpski narod.

Zar vam je 1000€ važnije od neodbranjenog srpskog stanovništva i onolikog zajma?

Draga teta Strelo,

ne znam zašto vam smešna suma od 1000€ (jednomesečna plata u EU ali ne i na istoku) ako Vam nije smetalo što nikad niste dobili nazad ZAJAM ZA PREPOROD SRBIJE?

Ali ne, vi umesto da se pitate šta je sa zajmom vi gledate da neko nije stavio glogov kolac na temi o POZAJMLJIVAČU?

Takodje mi je nejasno zašto Vam smeta jedno tako jadno predizborno obećanje naspram jednog daleko ozbiljnijeg koje je glasilo da će srpski narod biti odbranjen? OBEĆAVAČ je ne da nije odbranio nikoga već je bio u vladi koja je potpisala ugovor kojim ne može da se brani srpski narod.

Zar vam je 1000€ važnije od neodbranjenog srpskog stanovništva i onolikog zajma?

Да га и ја заспамујем, па ком опанци, том и Џери ...

Ово ти је смешно, а нису ти били смешни
"БЕСПОВРАТНИ КРЕДИТИ ЗА САНАЦИЈУ ПОСЛЕДИЦА ЗЕМЉОТРЕСА У ЦРНОЈ ГОРИ"

Није ти смешан НИП, јавни радови ...

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

Šta bi ovo?
Tuča naprednjaka i radikala u Vrbasu!
Predizbornu kampanju za vanredne lokalne izbore u Vrbasu obeležila je tuča radikala i naprednjaka koja je izbila zbog bilborda! Obe stranke naravno optužile su drugu stranu za izazivanje incidenta.
Alo pre 14 sati
Alo: Tuča naprednjaka i radikala u Vrbasu!
Alo
Branislav Petrović (SRS) tvrdi da je sve počelo preksinoć oko 22.30 kada su radikali nameravali da postave bilbord sa slikom na kojoj su Tomislav Nikolić i Boris Tadić i porukom „Glas za SNS je glas za DS“, čemu se suprotstavio Igor Bečić, narodni poslanik i nosilac liste SNS-a koji je pozvao policiju. Nakon višesatne prepirke, Bečić je nasrnuo na jednog aktivistu SRS-a i izlomio stakla i instalaciju na bilbordu. Prema rečima očevidaca...
http://forum.krstarica.com/threads/319070

На твоју жалост, и ти си једна од "жртава транзиције",
али су ти мисаони процеси толико блокирани продором Жутила да ти је потребно бар три живота да схватиш да браниш неодбрањиво ...

Да га и ја заспамујем, па ком опанци, том и Џери ...

Ово ти је смешно, а нису ти били смешни
"БЕСПОВРАТНИ КРЕДИТИ ЗА САНАЦИЈУ ПОСЛЕДИЦА ЗЕМЉОТРЕСА У ЦРНОЈ ГОРИ"

Није ти смешан НИП, јавни радови ...

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

Ne znam šta pokušavaš da kažeš (po običaju)?

Pomoć nekome u nevolji je humano bez obzira o kome je reč ali obećati da ćeš nekome pomoći da sačuva glavu na ramenima, bodriš ga da pruža otpro dok ti ne stigneš a onda kazati da je to predizborni marketing - to je zlo!

На твоју жалост, и ти си једна од "жртава транзиције",
али су ти мисаони процеси толико блокирани продором Жутила да ти је потребно бар три живота да схватиш да браниш неодбрањиво ...
ž
Nikada ja nisam tvrdio da su ŽUTI etički bolji od CRNIH jer to su zakoni politike, ali izmedju dva zla biram manje. Video sam za šta ste sposobni... i šta ste potpisali...

Ne znam šta pokušavaš da kažeš (po običaju)?

Pomoć nekome u nevolji je humano bez obzira o kome je reč ali obećati da ćeš nekome pomoći da sačuva glavu na ramenima, bodriš ga da pruža otpro dok ti ne stigneš a onda kazati da je to predizborni marketing - to je zlo!

Једна ствар је помоћ у невољи,
друга ствар су лажи,
а крађа и девастација Србије која се спроводи од "Октобарске Револуције"
је нешто сасвим треће ...

Слажеш се ???

U Pravdi nisu pisali ama baš ništa o vama mada bi vi svršili kad bi vas pomenuli, evo ti naslovi:
http://english.pravda.ru/russia/
NIGDE VAS NISU POMENULI!?

Насловна страна данашње Правде

http://www.pravda.rs/dogadjaji/12709/shesheevi-batinashi-ponovo-tuku

13161.jpg

Овако изгледа човек који је тешко пребијен ????

Једна ствар је помоћ у невољи,
друга ствар су лажи,
а крађа и девастација Србије која се спроводи од "Октобарске Револуције"
је нешто сасвим треће ...

Слажеш се ???

Svuda u svetu finansijeri stranaka dobijaju "kajmak" ako ta stranka osvoji vlast. Tako da zalud tražimo pravdu tog tipa.

Ja gledam da ne moram da se laktam sa babama i dedama oko osnovnoih životnih namirnica i da li sam izvadio adekvatnu novčanicu.

Evo recimo Španca boli pampur da li je u demokratiji, komunizmu ili monarhiji jer se DOMAĆINSKI OPHODE SA BUDŽETOM a i to je pod budnim okom javnosti.

A ne ustaneš jedno jutro i čuješ - e baki, uzeli smo ti pare iz banke, trebaju nam, koj će ti vidiš kakva je situacija?

Насловна страна данашње Правде

http://www.pravda.rs/dogadjaji/12709/shesheevi-batinashi-ponovo-tuku

13161.jpg

Овако изгледа човек који је тешко пребијен ????

A ovo ti je još jedna akrobacija od novina, ja kad se kaže PRAVDA pomislim na Rusiju kao što pomislim na Nemačku kad se kaže Zidojčecajtung ili na Ameriku kad se kaže Vašington Post. Najmanje sa nadam da je to još jedno izdanje "Kurira"

e baki, a što domaća Gazeta nije davala ruske filmove?

pa nishta...
najbolje da se zuti povuku sa vlasti i spasu ovu zemlju vadikalske poshasti koja jas unazadjuje
poshto je sasvim logichno da vlast ne snosi nikakvu odgovornost za trenutno stanje i ne pita se po bilo kom pitanju..ipak su oni samo apsolutna vlast
kao drugovi opozicionari zuti bi konachno mogli da stvarno vladaju ovom zemljom iz senke i izvuku nas iz krize ka europi
:lol::zcepanje::rotf:

Draga teta Strelo,

Чика Ајроне све си побркао (по обичају). :mrgreen:

Помињеш ту неке зајмове, распад државе (СФРЈ), по авнојевским границама, као да су у питању државне
границе, протеривање и етничко чишћење Срба из Хрватске, а при том негираш помоћ Србије, Србима из
ратних подрчја, негираш помоћ избеглицама, који су масовно похрлили у Србију да спасу живу главу, негираш
санкције тзв. међународне заједнице, негираш, односно не спомињеш НАТО злочине 1999. године, не помињеш
да је бомбардовање Србије преседан, учињен без одобрења Савета безбедности УН-а...

Тај уговор, који је потписан, био је једино за шта су се ови твоји ухватили, међутим, пошто су они својим
слугерањством на западу, код својих ментора, задобили позицију презреног објекта, који само извршава
налоге, ови су им ладно отели КиМ*.

1.000 евра, није цифра с којом човек може преокренути свој живот, али ту је у питању принцип, да високи
државни чиновник, који дрма финанасијама ове државе задњих 10 година, пред изборе изјави такву срамну
и крупну лаж, пред милионским аудиторијумом и ладно после свега не осети потребу да поднесе оставку
и да се народу извини за такву срамну лаж, нити иком падне напамет, да га због тога смени, кад већ овај
нема мрву образа.

* Привремено, док се не појави нека озбиљна персона на политичком небу Србије.

Poslednja izmena:

Back