Quantcast

...PUBLIC SEX?

Gost118

Elita
Poruka
22.413
Anonymous:
Gazdarica:
Heh, blondi bas sam razmisljala o otvaranju teme "Zene u tridesetima"... Da li se zaista mijenjaju, koliko i na koji nacin...:)
Meni licno, cini se da sam, bar kad je seks u pitanju, sve ludja, sto sam bliza toj "magicnoj granici"...
Ako ovako nastavim, pitam se kakva cu biti jos za godinu ili dvije i kuda ce me to odvesti...

Iz mog iskustva, ludilo (zensko)ne prestaje ni sa 40!

A kad prestaje...?:)

G

ghost

Gost
Gazdarica:
Anonymous:
Gazdarica:
Heh, blondi bas sam razmisljala o otvaranju teme "Zene u tridesetima"... Da li se zaista mijenjaju, koliko i na koji nacin...:)
Meni licno, cini se da sam, bar kad je seks u pitanju, sve ludja, sto sam bliza toj "magicnoj granici"...
Ako ovako nastavim, pitam se kakva cu biti jos za godinu ili dvije i kuda ce me to odvesti...

A kad prestaje...?:)

To jos nisam utvrdio? Kad ti ocekujes da ce prestati

N

Nico

Gost
Anonymous:
Gazdarica:

Potpuno se slazem. Nikad, nikad se ne bih vratila u svoje rane dvadesete (sad mi je 28). Sto vreme vise prolazi, sve je vise iskustva i pameti, a sve manje nesigurnosti, straha i razmisljanja o tome sta ce neko drugi reci ako uradim ovo ili ono...A najbolje stvari sigurno tek slede...

Margott

Ističe se
Poruka
2.120
jaaaaaoooooooooo...shto volim kad ste mi tako prichljivi/ve.....eeeee.....shto nisam zivela u doba renesanse.....bahanalije na dvorovima i shta ja znam....ihaaaaaaaaaa....al mi malo zao shto zene vishe uzivaju u public-u nego ova druga "rasa"....a sad kao malo feminizam,hehehehehheeh..zezam se....e narode ajmo malo na karneval u Riu,da vidite shta je public....a i ja da vidim,mislim....sedam dana..pa ko prezivi....

H

Hmmmmmmmmm

Gost
moj prvi javni sex je bio kada sam imao 16 god bial je starija i prelepa devojk a to je se desilo u njenom autu usred bela dana koji je bio parkiran ispre samog ulaza trznog centra gde je prolazilo hiljde ljudi,neznam sta joj je bilo pitala me dali zelim da mi pruzi oralni sex huh nisam znao sta da kazem mislio sam da se zeza rekla je izvadi ga to sam i uradio ona ga je uhvatila u svoju ruku nagla se i stavila nezno u svoja prelepa usta bio sam zbunjen nisam znao kako da reagujem dali da nastavimo ili ne stvarno je bio cudan osecaj ljudi su gledali neki su cak i stajali posmatrali dogadjaj pomislio sam pa kada njih nije blam da gledaju nije ni mene da mi to neko radi nezno sam je mazio i sklonio njenu kosu u stranu kada sam video da i neke ribe gledaju,bio sam jako uzbudjen osetio sam krv kako mi juri kroz vene podigla je glavu drzeci ga sa obe ruke i rekla kako je vreo nikada nij bio tako vreo pre kako je zilav i krut ogroman pital je dali zelim da joj svrsi u usta rekao sam naravno ako ti to zelis ponovo se savila dole i pocela da ga lize i uzdise nad njim kao da dozivljava vrhunac onda ga je strpala u usta halapljivo i da ga sisa iz sve snage pucalo je davila je se kao da je htela da ga proguta pocelo je da vri sve u meni i da pulsira stegao sam se za drzac vrata i napunio joj puna usta cinilo mi se da nikada necu prestati da svrsavam a on je tek onda poludela nije moglda sve da proguta slivalo joj se niz usne ond sam je uhvatio nezno za glavu i privukao sebi polizao sve sa njenih usana i vatreno ljubio rekla je idemo kuci tog dana verovali ili ne vodili smo ljubav 8 sati sa 5 min pauze za sve vreme akta ali to je druga prica za drugi topic.

H

Hmmmmmmmmm

Gost
ovo je jedan od trenutaka kojeg se rado secam bila je zurka gostovala je jedna poznata pevacica tako da su dolazili iz svi krajeva zemlje bilo je ok tad sam je prvi put video bila je nesto posebno izuzetno lepa crne duge kose i tamnog tena prelepih ociju i socnih usana nosila je kratku suknjicu pod kojom su se ocrtavale njene divne obline cim sam je ugledao huh rekao sam sebi sine sada ili nikad ona je cesto prolazila pored mene osecao sam njene poglede po celom telu kao da su pekli gde god je pogledala jednom prilikom me gurnula u prolazu onako filo nista izkulirao sam je nasmesio se okrenuo i nastavio pricu sa ortacima ona je otisla kod svojih prijateljica i normalno cesto se osvrtala gde sam, normalno i ja sam gledao gde je ona posle nekih 20 min kada sam mislio da je moja prisao sam joj rekao joj svoje ime pitao je kako se ona zove i pozvao da izadjemo napolje da popricamo i upoznamo bolje ona je pristala ja sam je uhvatio za ruku rekao sam joj da je ne izgubim u guzvi,iazsli smo napolje i ona me pitala sa osmehom na licu gledajuci me pravo u oci a sta ce mo sada da radimo hehe nasmejao sam se pomazio po orazu i kosi i poljubio huh zelela je to i vise, osetio sam je rekao sam joj dodji otisli smo do jedne skole koja je bila 100 m od zurke stali smo uza zid skole, ljubili smo se i mazili jenostavno stapali okrenu sam je od sebe rasirio njene ruke stavio na zid i poceo ljubiti od vrata na dole ljudi su prolazili ali to nam nije smetalo da nastavimo lubio sam je po ledjima vratu uhvatio je za kukove i spustio dole rekla je drhtavim glasom uh sto mi lepo pricamo odgovorio sam joj da ovako cemo se najbolje upoznati poceo sam je ljubiti lizati i grickati po fantasticno obljoj i cvrstoj guzi tako je bila socna i sada dok pisem imam taj ukus nje u ustima mljac lizao sam je svuda zeleo sam da je usisam u sebe uzivala je rasirenih nogu naslonjena grudima i rukama na zid okrnu sam je i nastavio da se sladim dok je ona prolazila prstima kroz moju kosu onda me stegla rukama i rekla uspravi se to sam i uradio klekla ke ispred mene sada je bio red na nju posle nekog vremena podigao sam je i ponovo naslonio na zid drhtala je sva maximalno napaljena rekla je stavi gaaaaa u mene to sam i ucinio pocela je da vristi sreca sto je bila glasna muzika lol uzivali smo mazeci je po cvrstim i velikim grudima jenom rukom dok je drugu drzala i sisala prste dosao je i vrhunac i za mene i za nju nisam ga vadio svrsio sam u nju osetio sam kako joj pulsira bilo je divno, na zalost nikada se posle toga nismo videli ni culi.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.