Quantcast

...PUBLIC SEX?

Predator

Početnik
Poruka
7
Ma nekada je bilo, sto zbog zanimljivosti, sto, kao sto neko rece "imas skim, imas scim, al` nemas gde"...ali se ostarelo...Sada nema vise tolke paljevine da mora tamo negde...lepse je opusteno, laganica u privatnom smestaju...uz TV :o)

D

dugi777jezik

Gost
Margo i Gazdarice, uvek i uvek cak i na javnom mestu, sa pravom i oslobodjenom od tabua ribom, to je prava stvar, onda je i njena riblja corba sladja od nektara, probao sam, ona vise piski, a ja sam uredno napojen...

Gost118

Elita
Poruka
22.413
Heh, blondi bas sam razmisljala o otvaranju teme "Zene u tridesetima"... Da li se zaista mijenjaju, koliko i na koji nacin...:)
Meni licno, cini se da sam, bar kad je seks u pitanju, sve ludja, sto sam bliza toj "magicnoj granici"...
Ako ovako nastavim, pitam se kakva cu biti jos za godinu ili dvije i kuda ce me to odvesti...

Gost
Gazdarica:
Heh, blondi bas sam razmisljala o otvaranju teme "Zene u tridesetima"... Da li se zaista mijenjaju, koliko i na koji nacin...:)
Meni licno, cini se da sam, bar kad je seks u pitanju, sve ludja, sto sam bliza toj "magicnoj granici"...
Ako ovako nastavim, pitam se kakva cu biti jos za godinu ili dvije i kuda ce me to odvesti...

Iz mog iskustva, ludilo (zensko)ne prestaje ni sa 40!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.