- Poruka
- 8.917
sigurno da je bilo i biće sl. tema, no -
na šta vam to najviše liči i kad je okej
odnosto kad biste i bil biste uopšte praktikovali
samo ako nema drugde
radi egzibicije
rado otvorenog prostora, prirode
radi dobri kola
radi kurččenja
radi porniććarenja
kako, šta?
na šta vam to najviše liči i kad je okej
odnosto kad biste i bil biste uopšte praktikovali
samo ako nema drugde
radi egzibicije
rado otvorenog prostora, prirode
radi dobri kola
radi kurččenja
radi porniććarenja
kako, šta?






