Quantcast

Pub "Tinejdžeri"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Broken doll

Iskusan
Poruka
5.602
Jao detalji :roll:

Koliko mogu,?Prvo sam poceo sa 700m, jer mi je poslije toga dusa izlazila na nos :lol:
Pa kako je vrijeme prolaszilo, tako uvecavam. Sad trcim preko 1200m, sto je jos uvijek bruka i sramota :lol:

A bitnije ti je koliko se oznojis, nego koliko pretrcis.

Trcki kravo skidaj salo razvijaj misice....:lol:
ja svako ...skoro svako vece vozem ovo kucno biciklo 1-2...o da...dusa mi ispliva....XD
reklese, mogu da preporuchim neshto, shto mi je boris sa pdfa o tome rekao:

"Trchish sporo i polako, ponedeljkom, sredom i petkom, po 60 minuta konstantnog trchanja. Tj. trchanje sa pauzama, ako imash snage da trchish sporo 20 minuta, onda se odmorish dok ne smognesh snage da nastavish, pa onda opet dokle mozhesh, pa odmor, dok ne stignesh do 60 minuta konstantnog sporog trchanja. Kad dotle stignesh, vec cesh skinuti veliki broj kilograma."

Ovaj uvik mora filozofirat!
:lol:

Reckless

Buduća legenda
Poruka
25.396
reklese, mogu da preporuchim neshto, shto mi je boris sa pdfa o tome rekao:

"Trchish sporo i polako, ponedeljkom, sredom i petkom, po 60 minuta konstantnog trchanja. Tj. trchanje sa pauzama, ako imash snage da trchish sporo 20 minuta, onda se odmorish dok ne smognesh snage da nastavish, pa onda opet dokle mozhesh, pa odmor, dok ne stignesh do 60 minuta konstantnog sporog trchanja. Kad dotle stignesh, vec cesh skinuti veliki broj kilograma."

Hvala na preporuci, ali moj burazer ce da diplomira za mjesec dana na DIF-u, pa mi je on dao preporuku kako da vjezbam. Trcanje sa pauzama ne dolazi u obzir. To je umaranje bez efekta. No znas sto je najbolje. Kad trcis, pa kad si pri kraju sa snagom, probras sprint do poslednjeg atoma snage. Tih zadnjih 100m sprinta ima vise efekta, nego svih onih 1000 ili koliko vec trcis prije.

I naravno to sam zaboravio prije, trbusnjaci i sklekovi u isto u progamu.

E davno li je bilo kad sam trcao po 7000m bez prestanka, a pogledaj me sad. Na 1000m ocu da 'mrem :(

Maggie.The.Cat

Domaćin
Poruka
3.001
Hvala...
Radim neke silne eksplozivne eksperimente (neće krava da me pita teoriju, kao to je za trojke i četvorke, ko oće peticu, mora da petlja sa otrovnim materijama.Pu!). :evil:
Valjda će mi ovog puta obrve ostati čitavi. Kose nemam, tako da nema šta da izgori...:lol:
hihi...imam najkraću frizuru u odeljenju. Računajući i 16 dečaka:mrgreen:

Reckless

Buduća legenda
Poruka
25.396
Hvala...
Radim neke silne eksplozivne eksperimente (neće krava da me pita teoriju, kao to je za trojke i četvorke, ko oće peticu, mora da petlja sa otrovnim materijama.Pu!). :evil:
Valjda će mi ovog puta obrve ostati čitavi. Kose nemam, tako da nema šta da izgori...:lol:
hihi...imam najkraću frizuru u odeljenju. Računajući i 16 dečaka:mrgreen:

Kazes eksplozivne? :eek:

Pa nemoj, ne daj Boze, skolu da dignes u vazduh :lol:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.