Pub "Tinejdžeri" vol 4

6 iz španskog, bičeeeez :cool:
Fak jea, prošao sam i to njesra. I jedan salude španskom zanavek, da se nikad više ne vidimo!!!1111

pordios ombre
ke klase de kosas tu tjene kon espanjol

- - - - - - - - - -

Evo sad i za još jedan predmet izašli rezultati, položih
Dadoh sve na vreme i u roku, fak jea :cool:
Sutra opijanje, prekosutra opijanje, dan posle esidovanje - mora se proslaviti valjano

JU
nakromanu
ke dios te salva
 
Evo sad i za još jedan predmet izašli rezultati, položih
Dadoh sve na vreme i u roku, fak jea :cool:
Sutra opijanje, prekosutra opijanje, dan posle esidovanje - mora se proslaviti valjano

О јеботепас, који си ти штребер. :lol:

Ја имам 17. најтежи испит у првом семестру, да бих стигао све да научим како треба, морам до недеље учити десет сати дневно.
Ал добро, иначе не би било занимљиво.
 
Što je najjače, nisam se ja nešto mnogo cimao sad za ova dva roka, jer sam dosta radio i tokom semestra. Ljudi mi se žale da nikad ovoliko nisu učili :lol: I što je najgore, još su popadali neke predmete. Bukvalno, u proseku 3 predmeta im ostaju za maj-jun, što je baš zaebano.
 
Jeste! Rear window i Strangers on a train. :) Baš, baš mi se svidelo. Neću da stanem dok ceo opus ne pogledam. :mrgreen:

@Direkt: Bravo zmaju! :D
Претпостављао сам. :D

Упечатљив перформанс Џејмса Стјуарта, харизматична и екстравагантна појава Грејс Кели и наравно фабула чине овај филм тако добрим.
Странце нисам гледао, али зато јесам Птице, Вртоглавицу, Психа, и Марни, и сва наведена остварења ми се допадају. Имао је Хичкок талент за прављење филмова, хебеш му матер. :mrgreen:
 
Hahaha, došla mi malopre učiteljica koju nisam video još od 2-3. osnovne i prepričavala nam moje bisere iz školice... :mrgreen: Apparently sam k'o klinjo bio zaljubljen u Mariu del Cielo, a kad sam to priznao odeljenju svi mi se smejali zato što dok ja porastem ona će biti matora baba, a učiteljica, da bi me odbranila, rekla da se ona loži na Marka Durana. :lol: Sad kad razmislim, ne bi mi uopšte smetalo da budem sa tom babom, i dalje se drži. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Претпостављао сам. :D

Упечатљив перформанс Џејмса Стјуарта, харизматична и екстравагантна појава Грејс Кели и наравно фабула чине овај филм тако добрим.
Странце нисам гледао, али зато јесам Птице, Вртоглавицу, Психа, и Марни, и сва наведена остварења ми се допадају. Имао је Хичкок талент за прављење филмова, хебеш му матер. :mrgreen:

Pravo da ti kažem, nestalo mi je inspiracije, i onda smo seli i kao, hmmm, čekaj, ima na krsti nekih predloga, otvorili, i među prvim predlozima - Rear window, a baš zvuči dobro.
Nego, stvarno je neverovatan film, i ne samo taj. Oduševljena sam kako je ceo film od početka do kraja napet, i što je najbolje - nepredvidivo je.
 

Back
Top