Quantcast

Pub "Tinejdžeri" vol 4

Direkt

Elita
Poruka
17.564
Sinoć sam nosio likušu (u rukama, naručju, ne znam?) i zaleteo se ko manijak tako da nisam mogao da stanem. Pali smo sa takvom žestinom, majku mu, svi koji su taj prizor videli su se smejali, ja nisam nešto stradao jer sam pao NA likušu a ona glavu razbi :lol:
a meni glava razbijena od alkohola sad, eb'ga. xD

Laks96

Primećen član
Poruka
852
Mi smo na pismenom imali temu "Ceznem da ti kazem najdublje reci"... Veoma emotivno :lol:
Mi samo neke emotivne teme i ja se tu raspisem za 5 uvek, a svi misle kako ja ne posedujem bilo kakve emocije, pa i ja sam to mislim cudno malo hahaha

- - - - - - - - - -

Kol'ko sam mrzeo te ispovedajuće teme u školi,zlo...Napišeš nešto lično čime se ne bi hvalio unaokolo i zvizne ti dvojku.:roll:
da vidis kad je profesorka moj rad citala ono svi gledaju u neverici, a ja u zemlju da propadnem, bas ta "ispovedajuca tema"

Абел

Primećen član
Poruka
904
Moram ovde otvoriti dušu svoju.

Dopisujem se sa likom koji mi se malo i sviđa... I nešto ga ubeđujem da treba da svira negde... I on nikako da pristane... I ja kažem, pa dobro, ako nećeš...Nema veze...Ali biću tužna večeras, samo da znaš :( A on na to mrtav 'ladan napiše: Pa šta da ti radim...Bićeš sutra veselija... :rotf: :dash: