Pub "Tinejdžeri" vol 3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@kreptoman

Au j.bt... ja mislila ti znaš šta tražiš.
Smerova ima dvadesetak, pogledaj na www.fil.bg.ac.rs.
Manje-više svi evropski jezici i nekoliko ''egzotičnih''. Plus književni smerovi, informatika i bibliotekarstvo i onaj najlepši - opšta lingvistika.
ma jok, tek sam druga godina, nego pravim neki shiri izbor sad..........
nego sam mislio da postoji neki shablon za polaganje (kao, obavezno polaganje)
 
Ja sam prošle nedelje polagala morfologiju i u istoj učionicu su bili studenti treće i četvrte i apsolventi, polagali psiholingvistiku. E, od njih šurnaest, ruku dajem da nije bilo više od dvoje-troje koji nisu prepisivali! Stvarno sam bila šokirana njihovim puškicama, štosevima papira iskucanih najsitnijim fontom, šuškanjem... i najviše od svega asistentom koji se pravi da ništa ne primećuje (mada, ne bi me čudili ni da stvarno ne primećuje).

A psiho je toliko lepa da bi meni prosto bilo žao da je ne naučim.

Eeee...a posle ti ti isti sole pamet...meni decko smaaarao da ucim pa da ucim,pa da ucim...blablablablabla...i ja ga jadna sva slusam,i oppp...kad su mu ispale jedanput puskice...kuuuukuuuu :heart: :brus::heart:
 
ma jok, tek sam druga godina, nego pravim neki shiri izbor sad..........
nego sam mislio da postoji neki shablon za polaganje (kao, obavezno polaganje)
Pa ko što rekoh, različito je jer bi bilo malo bezveze da isti prijemni polažu oni koji upisuju opštu književnost i oni koji upisuju turski...

Ajd ovako: za jezik koji si učio u školi, taj jezik + srpski (gramatika).

Za jezik koji nisi učio u školi, engleski (ili bilo koji koji si učio) + srpski (gramatika).

Za srpske i književne grupe, srpski (gramatika) + esej + analiza književnog dela. (Za esej nisam najsigurnija, ova dva idu).

Za opštu lingvistiku i bibliotekarstvo isto kao i za jezik koji nisi učio.
 
cjaos ljudiiiiiiiii :)

@Nixxx : svaka chast za vozachki :)
@Studenti : svaka chast za ispite. :)



ja sam skroooooooz izgubljenaaaaaaa...zaljubila sam se do ushijuuuuuuuuu.
kao dijetence neko ;Pp

al pored dechka se osjecjam kao bitanga... studira farmaciju...89 je a druga je godina i ide na francuski.
jako je lijep i jako je pametan. i divaaaaaaan.

iiiiiiii...kad on ne uchi,stalno smo zajedno. iiiiiiiii...skroz sam se navukla.

nit me ima na netu nit me ima u RLu.
al eo da se javim da sam ziva :)



ljubim vaaaaaaaaas <3
 
Стиже пролеће па кренуло и заљубљивање и потреба за истим :) Тина, теби је опуштено ти ћеш ускоро у Ваљево, а шта ја да радим :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top