Pub "Tinejdžeri" vol 3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
danke...

lm @shix bilo je lepo na festivaly nayke...ne znam da li si bio proshle godine...dosta toga je ponovo prikazano, ali sy zato noviteti skroz ql, bilo je dovoljno prostora, malo gyzve, moglo je da se prezivi...jedino sy predavanja bila bzv, jer sy teme na programy bile zanimljive,dok predavanje nema veze s' vezom sa naslovom koji je tamo napisan :/
i tako...y syshtini vredelo je otitji... (;

btw ja sam se izgleda razbolela...i prsavam -.-
 
Jaooo, kako sam ponosna na sebe. :mrgreen: Napravila sam pilece shnicle sa pavlakom i bareno povrce. :mrgreen: A sutra, Cordon Blue sa pireom. Njam njam
Ja sam upravo naucila da spremim shugo (preliv za spagete od mlevenog mesa), i junece, telece i pilece snicle u sosu :mrgreen: I jako sam ponosna na sebe :mrgreen: Spremam se za odlazak u Crnu Goru kod muza :p
Sad prekucavam recepte da ne bih zaboravila :p
 
Ko je pojeo to sve? :confused:
Ja sve bez recepta... :mrgreen: Mnogo dobro ispala. Videcu da zovem drugarice na ruchak... :mrgreen:
ma danas smo pravili samo telece i junece, al mi je mama usput izdiktirala recepte i za ostalo, jer je slichno :mrgreen:
edit: i ja volim da kuvam bez recepata i da eksperimentishem ali ovo su neke stvari koje su proverene :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
sad ga ima, sad ga nema...tripujes se:p


jesam li ja mozda jedina neupucena oko razloga zatvaranja i otvaranja iste "Za nas"?
i one druge "Skupljanje postova"?

a najjace je:
"ovoliku kolicinu spama nijedna tema ne moze da izdrzi"...posle toga valjanje od smeha, valjanje od smeha i valjanje od smeha.

mislim bravo.
 
Administratori i oni koji vode računa o održavanju servera kažu da svaka velika tema koja ima preko ne-znam-koliko-bilijardi postova počne da guši server. To su uvek te spam teme, koje budu zaključane i obrisane, a onda otvorene nove pod istim imenom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top