Pub "T!nejdzheri" vol 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Negooo, deeeeeee si mi ti Snikiiiii? ::D Nema te dugo...

Ja sam mislio da nisi online pa sam otisao... :(

Ali sad sam tu kiflice, vratio sam se samo zbog tebe... :rida: Gde siiii? :rida:

AHAHHAHAHA, jao medicinka, kolko ja znam da bacim tu loptu:D, najvise sam bacio u cetvrtoj, verovatno i u celoj skoli..:D

Iskreno, ja nisam nesto preterano bacio u osnovnoj...verovatno zbog toga sto nisam bio nesto krupan i visok, to dosta pomaze... :D Ali sam zato baciooo vise od svih ovih sto su bili tu, bilo je sigurno preko 10m... xD
 
Ja sam mislio da nisi online pa sam otisao... :(

Ali sad sam tu kiflice, vratio sam se samo zbog tebe... :rida: Gde siiii? :rida:



Iskreno, ja nisam nesto preterano bacio u osnovnoj...verovatno zbog toga sto nisam bio nesto krupan i visok, to dosta pomaze... :D Ali sam zato baciooo vise od svih ovih sto su bili tu, bilo je sigurno preko 10m... xD

Pa ni ja nisam u osnovnoj, tad sam bio slabasan, kazem sad, u cetvrtom srednje:D, mada tu je dosta potrebna i tehnika..i visina
 
Poslednja izmena:
Bacanje medicinke, sjecam se da sam bacao bas daleko :P

Podsjetiste me, bio sam aktivan na prvoj pomoci u sklopu Crvenog krsta davno, pa se sjetih slucaja kako su 5 djevojaka nosile covjeka od 100 kila, a nosile ga sa lakocom, kao da nose kuhinjski sto. Tako da...stvar je u tehnici :)
 
Ja do malo pre citao Bibliju pa sad evo dosao na forum malo..
Verujem ti sve! :roll:
Yebes ucenje, uci yebanje :P

Nego ozbiljno, samo kukas oko ucenja :P
Zalim se na knjizevnost jer ima mnogo, a fora je sto ima dosta njih sto ne zna nem. kako treba, a knjige su na nem. pa ja to trebam onda da im prevedem i da obavim jos 100 stvari...
To da se pohvali da je upisao studije... :P
Ne lupaj molim te...
Prosto se zapitam jel' on hriscanin ili jehovin svjedok :P

Hriscanin ;)
 
Koji je car onaj Pantela sa fb-a sa statusima :hahaha::hahaha:


Ето на пример кацам тек започињо кариеру у виду играча младе репрезентацие Сецегеа (тадсе тако звало).
Били смо у једној држави имена Литваниа презимена заостала.Начи држава боје без.Сви билборди сиви,све сиво јебемлига.
А обуко Пантела шуљу хавајску да лови кокице методом наивно.Ишли самном Жигара и Видара два друга зонфа репрезентативни.
Провукли наас клипане да наступамо иако смо били старии него што треба.И тадје била фора да се показуе три прста,тај неки нападно-патриотско-религиски фазон.
Показиво Пантела ко прави Србин сваком литванћеросу.И сад дошли ми на терен кадоно нема траве (оне што треба да буде на стадиону,не она што се дува).
Каже Видара јебемти повртњак да ти ***** повртњак.Је л' треба Жигара да сломи главу на овом терену.А ја цимба осмех типа шмекерски.Наш кои "рофл" је пао.

А торима са воловима што е требо да преоре терен неверуе!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top