Pub "T!nejdzheri" vol 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako smo malopre za'ebavali narod napolju... :hahaha:

Smaramo se napolju, nemamo pojma sta da radimo i jos hladno u p.m. ima sigurno -2...i nista, krenemo da setamo, mozda usput nadjemo nesto zanimljivo...i nadje jedan drug loptu medicinku (za one sto ne znaju, medicinka je ona vrrrlo teska lopta xD) i uzmemo loptu, kao se dobacujemo i kad naidje neko mi sutnemo loptu ka njemu i kazemo kao "Izvinite, mozete li da nam vratite loptu?" i oni kad sutnu zaboli ih malo noga ili se samo iznenade... :lol:
I naidje ti neki bilder, sivonja zesci...mi ga naprzimo "Ajde brate, da vidimo teretanu na delu, sutni ovu loptu koliko jako mozes, smem da se kladim da cu sutnuti jace od tebe, bla, bla..." i zaleti retard i kako je sutnuo tako je vrisnuo... :hahaha: Krene on nas da juri, a ne moze da potrci... :hahaha: :rotf: Kreule su mi suze na oci od smeha...i hladnoce... :lol: xD
 
haha, a bas je ebena tezina lopte :rotf:
ja ne bih sutnuo pa kurvvu da mi servira neko xD

Ma bezi, mislim da ima sigurno jedno 7kg... xD

Da si samo video kakve su face i uzvike pravili, mi smo padali... :hahaha:

Zao mi je bilo zao jedne devojke... :( Drug debil sutne polako loptu ka njoj i ona krene da nam baci, ali hvala bogu pa je dosta slabo sutnula...i uzviknu "jao" i kaze "Pa sto ste takvi? :/ " i ipak nam nekako baci loptu...nisam mogao a da joj se ne izvinim u ime svih mojih sinova, ovaj, drugova... :(
 
Kako smo malopre za'ebavali narod napolju... :hahaha:

Smaramo se napolju, nemamo pojma sta da radimo i jos hladno u p.m. ima sigurno -2...i nista, krenemo da setamo, mozda usput nadjemo nesto zanimljivo...i nadje jedan drug loptu medicinku (za one sto ne znaju, medicinka je ona vrrrlo teska lopta xD) i uzmemo loptu, kao se dobacujemo i kad naidje neko mi sutnemo loptu ka njemu i kazemo kao "Izvinite, mozete li da nam vratite loptu?" i oni kad sutnu zaboli ih malo noga ili se samo iznenade... :lol:
I naidje ti neki bilder, sivonja zesci...mi ga naprzimo "Ajde brate, da vidimo teretanu na delu, sutni ovu loptu koliko jako mozes, smem da se kladim da cu sutnuti jace od tebe, bla, bla..." i zaleti retard i kako je sutnuo tako je vrisnuo... :hahaha: Krene on nas da juri, a ne moze da potrci... :hahaha: :rotf: Kreule su mi suze na oci od smeha...i hladnoce... :lol: xD

:hahaha:
 
Kako smo malopre za'ebavali narod napolju... :hahaha:

Smaramo se napolju, nemamo pojma sta da radimo i jos hladno u p.m. ima sigurno -2...i nista, krenemo da setamo, mozda usput nadjemo nesto zanimljivo...i nadje jedan drug loptu medicinku (za one sto ne znaju, medicinka je ona vrrrlo teska lopta xD) i uzmemo loptu, kao se dobacujemo i kad naidje neko mi sutnemo loptu ka njemu i kazemo kao "Izvinite, mozete li da nam vratite loptu?" i oni kad sutnu zaboli ih malo noga ili se samo iznenade... :lol:
I naidje ti neki bilder, sivonja zesci...mi ga naprzimo "Ajde brate, da vidimo teretanu na delu, sutni ovu loptu koliko jako mozes, smem da se kladim da cu sutnuti jace od tebe, bla, bla..." i zaleti retard i kako je sutnuo tako je vrisnuo... :hahaha: Krene on nas da juri, a ne moze da potrci... :hahaha: :rotf: Kreule su mi suze na oci od smeha...i hladnoce... :lol: xD

AHAHHAHAHA, jao medicinka, kolko ja znam da bacim tu loptu:D, najvise sam bacio u cetvrtoj, verovatno i u celoj skoli..:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top