Kafana Kafe "Casablanca"

,,Ćerka predsednika vlade pomalo liči na tigricu, koja se razvodi. Ima zelene oči, koje u mraku sjaje. A korak joj je nečujan. Hladna je i uvek kao da strepi.

Celo to društvo zatim odlazi kući,

Samo ta ćerka predsednika vlade ostaje sa mnom. Veli: ugrejala se pri igri. Ja sam, očevidno, sam. Hoće sa mnom malo da posedi. Pita me: gde mi je žena? Šta radim na terasi ,,Valadier“? Da ne čekam neku ženu? Ako to primeti, reći će to, telefonom, mojoj ženi. Imam, kaže, tako lepu i dobru ženu.

Ja joj onda kažem da sam sedeo i razmišljao o smrti."
 
Ради провокације либералних космополитена из именика, увек им пошљем поруку за српску нову годину, иако ми ни она, ни међународна, у духовном смислу, не значе апсолутно ништа. Мислим, који је то догађај да би се обележавао и славио? Улазак у нови календарски алгоритам? Смешно у сваком смислу.

Е, али занимљива је реакција појединих. Објашњење како је српска нова година непотребна. Па добро, јесте, али ништа мање него и она грандиозна.

Али ето, ми Срби, за разлику од ових около који немају ни свој језик, ни свог краља, ни своју историју, ми имамо, *******, и своју нову годину.

Јер смо тако у могућности хааха. А ови што завиде, све продане душе, могу да га ....😘
 
penzioneri.jpg
 
,,Sahrana u nekom normandijskom selu. Raspitujem se za detalje kod nekog seljaka koji izdaleka posmatra povorku. “Bio je još mlad, jedva šezdeset godina. Našli ga mrtvog na njivi. Tja, šta ćeš? Tako vam je to… tako vam je to… tako vam je to…” Taj refren, koji mi je ispočetka izgledao smešan, zatim je počeo da me progoni. Dobričina nije ni najmanje sumnjao da je o smrti rekao sve što se može reći i sve što se može znati."

Сиоран
 
Lijam Nison neće više glumiti u akcionim filmovima - i ta odluka je konačna
Jedan od omiljenijih glumaca današnjice, Lijam Nison, koji je slavu stekao brojnim ulogama u popularnim filmovima kao što su "Ratovi zvezda", "Šindlerova lista" i "96 sati", šokirao je svoje obožavaoce nakon što je objavio da više ne planira da glumi u akcionim filmovima.


-----------------------
:eek:
Noooooooooooo !
Realno lik ulazi u sedamdesetu, dobro je što neki znaju kad da stanu, što zbog sebe što zbog gledalaca.
 

Back
Top