PTT-KDS NEOBRAZOVANI FOLIRANTI

borislav021

Početnik
Poruka
2
Molim vas da se jave svi koji imaju ovu kablovsku televiziju u svom domu.

Naime ja sam iz Novog Sada i imam 15 nemackih od ukupno 29 stranih kanala, a placam 298 din pretplatu????
Koja je tu poenta????
Pa nisam se valjda pretplatio na nemacki paket i valjda (ni sam vise ne znam) ne zivim u Nemackoj!!!
Tipovi iz PTT-KDS su vrlo neljubazni i bezobrazni ljudi (izvinite na izrazu) koji kradu pare od naroda, a zauzvrat im nista ne daju.
Nemamo ni MTV Adriu, ni National Geographic, ma nemamo bre nista, samo gomilu FTA nemackih glupih kanala. Nemamo cak ni 1 ITALIJANSKI kanal, pa cak ni RUSKI.
Jedini skuplji kanal je BBC Prime.

APELUJTE, SMARAJTE IH, ZOVITE NJIHOV CALL CENTAR SVI LJUDI DOBRE VOLJE Trazite da nam uvedu kanale kao SBB
Pa cak i ako niste iz Novog Sada.
Zelim da cujem utiske...
Hvala svima

DOLE PTT-KDS!!!
 
Ja sam iz novog sada,i poludeo sam od tih nemackih kanala... Moj drugar koji je preplacen na SBB ima oko 50 kanala,i ne znas koji je bolji kanal(ima oko 5-6 nemackih).On ima i National Geographic,Eurosport 1 i 2 (a ja nemam ni jedan),Cartoon Network ima po celu noc,a ja do 21h,i jos ja placam 450 din mesecno...
 
borislav021:
Molim vas da se jave svi koji imaju ovu kablovsku televiziju u svom domu.

Naime ja sam iz Novog Sada i imam 15 nemackih od ukupno 29 stranih kanala, a placam 298 din pretplatu????
Koja je tu poenta????
Pa nisam se valjda pretplatio na nemacki paket i valjda (ni sam vise ne znam) ne zivim u Nemackoj!!!
Tipovi iz PTT-KDS su vrlo neljubazni i bezobrazni ljudi (izvinite na izrazu) koji kradu pare od naroda, a zauzvrat im nista ne daju.
Nemamo ni MTV Adriu, ni National Geographic, ma nemamo bre nista, samo gomilu FTA nemackih glupih kanala. Nemamo cak ni 1 ITALIJANSKI kanal, pa cak ni RUSKI.
Jedini skuplji kanal je BBC Prime.

APELUJTE, SMARAJTE IH, ZOVITE NJIHOV CALL CENTAR SVI LJUDI DOBRE VOLJE Trazite da nam uvedu kanale kao SBB
Pa cak i ako niste iz Novog Sada.
Zelim da cujem utiske...
Hvala svima

DOLE PTT-KDS!!!



ja sam, takodje, preko njih prikljucena :-x ......nazalost..... :evil: .u stvari, cini mi se da se situacija dosta popravila. do prosle godine sam imala samo 30 kanala, sto ti kazaes 50% od njih su nemacki, ali malo po malo, tokom poslednjih godinu dana, uveli su bas dosta novih kanala (iako smo trebali da ih imamo mnogo, mnogo ranije). National Geographic imam od pre mesec dana......Ali mi je slika od pocetka super (mada je to mozda zato sto imam kvalitetan tv.......)
 
Ja sam preko SBB-a i mogu da kazem da je najbolji. Imamo titlovan Discovery, MTV Adria, Nacional Geographic,VIASAT-ove EXPLORER i HISTORY( dva mozda najbolja dokumentarna kanala uz Discovery), od pre neki dan i TV 1000 sa sve titlova, a uskoro bi trebalo i BBC PRIME da bude titlovan. Sta da kazem SBB rules!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:
 
Obzirom da imam satelitsku kablovskom nisam nesto extra dobila.Sem kvaliteta slike.Sto se tice profesionalizma ni SBB se ne moze podiciti da je profesionalan.Daleko od toga.Zvala sam ih pre dva meseca da otklone kvar i jos uvek ih nema....Zato najbolje nadji nekog ko se razume u tv i ostalo... Bice brze a i neces morati da cekas do beskonacnosti i nazad.
 
Pa smaraj ih do besvesti i nazad ili otkazi paket, predji na sbb, ali samo da ti kazem i kod njih je das dinar da udjes u kolo a dva da izadjes, meni su obecali kablovski internet pre dve godine ali sam ga dobila tek pre neki dan i to zato sto sam zvala svakodnevno do te mere da sam pocela da prepoznajem glasove ljudi koji tamo rade bez da mi se predstave-Nikola, Milos, Vladimir...onda jedan dan budes ljubazan, onda sledeci urlas a onda places...srpska posla! Srecno i budi uporan!
 
Giovanna:
Obzirom da imam satelitsku kablovskom nisam nesto extra dobila.Sem kvaliteta slike.Sto se tice profesionalizma ni SBB se ne moze podiciti da je profesionalan.Daleko od toga.Zvala sam ih pre dva meseca da otklone kvar i jos uvek ih nema....Zato najbolje nadji nekog ko se razume u tv i ostalo... Bice brze a i neces morati da cekas do beskonacnosti i nazad.

Kod mene ako nesto bude dodju odma`, a cuo sam to da su neodgovorni i da nekima nisu net prikacili vec dve godine???
Ja sam ih zvao u petak da mi prikace net, pa su dosli u ponedeljak(bio vikend pa dobro nema veze) ali to je bilo pocetkom godine!!!
Sve u svemu ja sam zadovoljan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Nisu najbolji ali jebaga drze monopol.
Mogo sam da biram izmedju stankoma i KDSa i uzeo kads
Nije mnogo ni gori ni bolji
ima i te italiane + neki njihov sport
nemaca i nema nesto preterano
ima naci geografije i rusa
imam neke spance
cnn sky bbc ovo ono

nedostaju mi al-dzazira
i neki poorno kanal
mtv adria
 

Back
Top