Pticji g(t)rip

a meni je Sawa blizu....:roll:
pa shta sad.....weca werowatnoca da ce me posrati golub ...nego da ce mi preneti ptichji grip......
a gledajte i pozitiwnu stranu...ako dobijete ptichji grip...postacete poznati:lol:
 
Znam da si iz Panceva... heh
a kad dune vetar sa severa a ja jos blizu Pacevackog mosta... strasno... :shock:
Sva sreca pa Pancevci ne treba da strahuju zbog pticijeg gripa...hehe ... trebaju preziveti prelet preko Panchevo city-a
 
bojan86:
Znam da si iz Panceva... heh
a kad dune vetar sa severa a ja jos blizu Pacevackog mosta... strasno... :shock:
Sva sreca pa Pancevci ne treba da strahuju zbog pticijeg gripa...hehe ... trebaju preziveti prelet preko Panchevo city-a
Jao znam da to zna da bude veoma bolno cak i bolnije nego nama jer cela smesa odreaguje sa vodom (iz Dunava) i onda bude jos gore. Jednom prilikom me je stric zvao sa ceraka pitao da li smo zivi jer je kod njih bila prava katastrofa ceo stan im je smrdeo 3 dana :D
A da... u Pancevu nema ptica, ali jednom godisnje se organizuje takmicenje u preletanju :D:D:D
 
Sretni smo shto smo nenaviknuti da brinemo o tim golim okom nevidljivim''vandalima''...za razliku od nekih drugih dijelova svijeta...Kako je chudna ova planeta, ljudi smo, kao visha bica...a kad pomislim kakve fantastichne mehanizme opstanka i prilagodjavanja imaju te silne bakterije, virusi..itd...upitam se ko je u stvari superioran...shalim se...naravno da nema svrhe panichiti, ali meni strashno, strashno ide na zivce, kad chujem ljude koji kazu''...ha-ha, ma 'ajde voda pere sve'' ili ''ma nema od toga nishta''. Tj. oni koji moraju, trebali bi ozbiljno shvatiti stvari...Pa, da i vakcinacija protiv bjesnila sluzi da se uzmu pare, a pregled mesa je stvarno nepotreban, a koliko koshta!...a tek ptichiji grip, ma dajte molim vas, to je opet neka nova kerefeka...
 

Back
Top