Psychonauts - pomagajte drugovi

Dantes

Gost
Poruka
15
Da li je neko igrao ovu fenomenalnu igru? Igram igre jos od Falcon patrol-a i Manic miner-a sa Commodora, ali nesto ovako dobro nisam imao prilike da igram.
Elem, imam problem da predjem odredjeni nivo. Kada me neka azdaja (nivo koji se odvija u mozgu cuvara vrata koja vode do Lilly, MILKMAN nivo) odvuce ispod zemlje gde treba da se borimo i kada je savladam za njom ostanu neki loptasti djavolcici, koje, kako sam razumeo, treba da pobacam u rupe po zidovima. Medjutim, suvise je malo vremena za tako nesto, jer se glupa azdaja povrati.
Da li je neko igrao igru, i da li neko, molim vas, moze da mi pomogne... Hvala...
 
RED.335:
Ubedjivo najgora igrica koju sam do sada igrao...

TI MENI NESTO PRICAS , BAS SAM HTEO DA VIDIM STA SI NAPISAO JA KAO TREBA DA ME BANUJU A STA TI COVECE RADIS .... JEL UMES DA CITAS STA PISE KOJA JE TEMA .... NIGDE NE PISE DA TI DAS SVOJE MISLJENJE !!!! CITAJ KAKO JE NAPISANO POMAGAJTE DRUGOVI , u PITANJU JE IGRICA PSYCHONAUTS a nigde se netrazi tvoje misljenje !!!
 
Beskrajno hvala... zaista ne shvatam kako sam sve pogresno razumeo...
Inace, ove godine, pored famoznog GTA SA i fantasticnog Call of duty 2 kojeg sam od pre neki dan poceo da igram, zaista mislim da ovogodisnja produkcija nije izbacila nista bolje i mastovitije od Psychonautsa. Moja preporuka bi mogla da bude i igra Boiling point, medjutim ne vredi ni pocinjati sa igrom ukoliko prethodno ne skinete neki patch koji ce makar malo ublaziti tone bagova koji se javljaju
 
Dantes:
Da li je neko igrao ovu fenomenalnu igru? Igram igre jos od Falcon patrol-a i Manic miner-a sa Commodora, ali nesto ovako dobro nisam imao prilike da igram.
Elem, imam problem da predjem odredjeni nivo. Kada me neka azdaja (nivo koji se odvija u mozgu cuvara vrata koja vode do Lilly, MILKMAN nivo) odvuce ispod zemlje gde treba da se borimo i kada je savladam za njom ostanu neki loptasti djavolcici, koje, kako sam razumeo, treba da pobacam u rupe po zidovima. Medjutim, suvise je malo vremena za tako nesto, jer se glupa azdaja povrati.
Da li je neko igrao igru, i da li neko, molim vas, moze da mi pomogne... Hvala...

Sta pise ovde glavonjo? A sto se tice igara svako ima svoj ukus. :evil: :evil: :evil: :evil:
 

Back
Top