Quantcast

Psychonauts - pomagajte drugovi

Dantes

Gost
Poruka
15
Da li je neko igrao ovu fenomenalnu igru? Igram igre jos od Falcon patrol-a i Manic miner-a sa Commodora, ali nesto ovako dobro nisam imao prilike da igram.
Elem, imam problem da predjem odredjeni nivo. Kada me neka azdaja (nivo koji se odvija u mozgu cuvara vrata koja vode do Lilly, MILKMAN nivo) odvuce ispod zemlje gde treba da se borimo i kada je savladam za njom ostanu neki loptasti djavolcici, koje, kako sam razumeo, treba da pobacam u rupe po zidovima. Medjutim, suvise je malo vremena za tako nesto, jer se glupa azdaja povrati.
Da li je neko igrao igru, i da li neko, molim vas, moze da mi pomogne... Hvala...

whitenicky

Buduća legenda
Poruka
39.518
RED.335:
Ubedjivo najgora igrica koju sam do sada igrao...
TI MENI NESTO PRICAS , BAS SAM HTEO DA VIDIM STA SI NAPISAO JA KAO TREBA DA ME BANUJU A STA TI COVECE RADIS .... JEL UMES DA CITAS STA PISE KOJA JE TEMA .... NIGDE NE PISE DA TI DAS SVOJE MISLJENJE !!!! CITAJ KAKO JE NAPISANO POMAGAJTE DRUGOVI , u PITANJU JE IGRICA PSYCHONAUTS a nigde se netrazi tvoje misljenje !!!

Dantes

Gost
Poruka
15
Beskrajno hvala... zaista ne shvatam kako sam sve pogresno razumeo...
Inace, ove godine, pored famoznog GTA SA i fantasticnog Call of duty 2 kojeg sam od pre neki dan poceo da igram, zaista mislim da ovogodisnja produkcija nije izbacila nista bolje i mastovitije od Psychonautsa. Moja preporuka bi mogla da bude i igra Boiling point, medjutim ne vredi ni pocinjati sa igrom ukoliko prethodno ne skinete neki patch koji ce makar malo ublaziti tone bagova koji se javljaju

RED.335

Zainteresovan član
Poruka
449
Dantes:
Da li je neko igrao ovu fenomenalnu igru? Igram igre jos od Falcon patrol-a i Manic miner-a sa Commodora, ali nesto ovako dobro nisam imao prilike da igram.
Elem, imam problem da predjem odredjeni nivo. Kada me neka azdaja (nivo koji se odvija u mozgu cuvara vrata koja vode do Lilly, MILKMAN nivo) odvuce ispod zemlje gde treba da se borimo i kada je savladam za njom ostanu neki loptasti djavolcici, koje, kako sam razumeo, treba da pobacam u rupe po zidovima. Medjutim, suvise je malo vremena za tako nesto, jer se glupa azdaja povrati.
Da li je neko igrao igru, i da li neko, molim vas, moze da mi pomogne... Hvala...
Sta pise ovde glavonjo? A sto se tice igara svako ima svoj ukus. :evil: :evil: :evil: :evil:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.