Psovanje

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.184
Ne retko cujemo psovke kojima se nekome kroz psovku kaže šta se misli o njemu. Po nekim istraživanjima,smo visoko na listi psovanja u Svetu .Psuju muškarci i žene a i deca. Koga najčešće psujete? U kojim situacijama psujete? Koliko psujete?Da li imate neku omiljenu psovku ? Da li se trudite da smanjite psovanje?
 
Ne retko cujemo psovke kojima se nekome kroz psovku kaže šta se misli o njemu. Po nekim istraživanjima,smo visoko na listi psovanja u Svetu .Psuju muškarci i žene a i deca. Koga najčešće psujete? U kojim situacijama psujete? Koliko psujete?Da li imate neku omiljenu psovku ? Da li se trudite da smanjite psovanje?
Retko kad opsujem ljude. Uglavnom to bude nesto sebi u bradu,ali i to se trudim da izbegavam. Ljudi cesto psuju i svakome moze da izleti,ali ono sto ja ne oprastam i sto nikada ni u kojoj situaciji i ni u kojoj meri besa ne bih mogla je opsovati nekome porodicu,majku na primer. Ako imam lose misljenje o nekom sta mi smeta njegova porodica,a i nikada ne znas koliko to nekog moze povrediti.
 
Sigurno smo najjaci u svetu sa psovkama.I to ne da imamo nego najgnusnije stvari,sto se tice vulgarnosti i bezobrazluka.Kada se iznerviram,skidam sve snebesa,a to mi posle nimalo nije drago,cak mi je teze nego,ako se nesto lose desi pre psovke.Uvek se lose osecam posle.
 
Ranije skoro da nisam psovao,ali zadnjih nekoliko godina radim medju ljudima kojima je svaka druga psovka.
Tako da sam poceo i ja ali se trudim da izbacim iz recnika.Najgore sto sam poceo da psujem i na Srpskom i na jeziku na kojem radim.
Ali umem da budem jako kretivan kad dodjem do ttacke gde samo psovka pomaze.
Majku psujem samo svom sinu,sestre,decu nikad,ali zato nalazim sve moguce komsinice,dalje rodjake....
A uobicajena mi je eebo te led.Kako sam je pokupio nemam pojma,iskreno.
 
Ne retko cujemo psovke kojima se nekome kroz psovku kaže šta se misli o njemu. Po nekim istraživanjima,smo visoko na listi psovanja u Svetu .Psuju muškarci i žene a i deca. Koga najčešće psujete? U kojim situacijama psujete? Koliko psujete?Da li imate neku omiljenu psovku ? Da li se trudite da smanjite psovanje?

Псујем систем који неће да промени систем

Псујем све оне које помажу пљачкање мислећао 'неће њеага'или 'то ј енечији други посао''боље да ћутим јер ће и мене '

Псујем кукавичлук , покваренштину, лењост , инертност .. код оних којима се те особине ПОЈАЧАВАЈУ баш када је потребно да нестану
 
Ja uopšte ne psujem u realnom životu, eventualno sudiju ili protivničkog golmana. A na ovom forumu i te kako, pitam se zašto? :think:

Зато што овде практично све радиш беш неких тжих последица ... Да рецимо платиш неку глобу од 100 еврћа

наушио би се .....
 
Зато што овде практично све радиш беш неких тжих последица ... Да рецимо платиш неку глобу од 100 еврћа

наушио би се .....

Globu za psovanje? Ti živiš u Saudijskoj Arabiji? Pardon, setio sam se da si ti poštovalac titoslovenskog raspalog sistema, a tamo je postojalo delo zvano "verbalni delikt" :kafa:
 
Ne retko cujemo psovke kojima se nekome kroz psovku kaže šta se misli o njemu. Po nekim istraživanjima,smo visoko na listi psovanja u Svetu .Psuju muškarci i žene a i deca. Koga najčešće psujete? U kojim situacijama psujete? Koliko psujete?Da li imate neku omiljenu psovku ? Da li se trudite da smanjite psovanje?
Ne...niti volim psovke! Ne volim ružne reči i prostakluk. Znam da sad zvučim dosadno, ali tako je.
 
Globu za psovanje? Ti živiš u Saudijskoj Arabiji? Pardon, setio sam se da si ti poštovalac titoslovenskog raspalog sistema, a tamo je postojalo delo zvano "verbalni delikt" :kafa:

За загађивање природне средине отпатцима ... одлагање нанепредвижена места плаћа се глоба..

Тако и псовање.. То је вербалан отпадак .... Нема везе то са режимом ...

У виктаријанском добу је непристојно рећи ПАНТАЛОНЕ ....
 
За загађивање природне средине отпатцима ... одлагање нанепредвижена места плаћа се глоба..

Тако и псовање.. То је вербалан отпадак .... Нема везе то са режимом ...

У виктаријанском добу је непристојно рећи ПАНТАЛОНЕ ....

Pa ti idi onda u viktorijansko doba :kafa:
 
Psujem sebe, uglavnom kad radim nešto i ne ide mi. Psujem i alat neretko, al to je do lošeg radnika (mene) tj isto. Hebem te (glupa); bem ti lebac,... i sve tako.Druge retko psujem uživo, ali umem katkad da ubacim psovku kroz šalu (lebac ti se ukiselio omiljena tako, mnogo taj lebac koristim u psovkama, nem pojma zašto). Čini mi se da sam psovao forumaše tu i tamo, ne mogu sad da nađem, očajna pretraga na ovom novom, hebo ja administraciju koja menjala.

Inače ne bih se složio da smo u nekom svetskom vrhu psovanja, ono malo što sam boravio/radio međ tuđima rekao bih kako psuju i češće od nas, ali manje raznovrsno, uglavnom drugde svak koristi jednu te istu pogrdnu reč/termin, i nema bisera poput 'hebo ti ćopav konj krvavim qrcem sestru u prkno na tvojoj sahrani' i sl.
 
Ne volim da psujem i to radim ako se iznerviram ili u šali sa nekim s kime se već dobro poznajem. Pred kolegama i ženskim osobama koje drže do sebe, kao i pred ukućanima, nikako.

Jednom sam slušao jednog poznanika kako grozno psuje pred svojim detetom i pomislio sam kako bi mu trebalo oduzeti dete.
 
Inače, muž od rođene sestre, iako dobrodušan momak, nema osećaj kada koju reč treba da upotrebi pa tako često pred našim matorcima izgovara neke stvari zbog kojih ću jednom morati da mu očitam lekciju. Ja tako nešto nikad ne bih izgovorio pred njenim roditeljima.
 

Back
Top