Psovali joj majku srpsku i palili kosu: Migranti napali devojku (24) u Pirotu

Nisam znao da ces i ti dotle pasti....Stalno trazite da vam se dokaze ono sto je nedokazivo, pa onda kada je to nemoguce, likujete: "Eto, znali smo da nije u pravu!"
Kako je nedokazivo kad si rekao da postoji papir u muzeju?

Gde je papir?

I ne lazi, niko te nije vredjao, sam si sebe vredjao nerazumnim i bezobraznim laganjem, a za laz nema milosti.
 
Kada sam ja pisao o ovome!!!

Ja sam blizu izvora. Junker mi je prijatelj i znam o cemu je rec.
Vec sam reako da ce Srbija biti deponija za migrante koji nemaju prolaz u EU. Secikese, terirosti,retardi, retardirana plemena iz Pendzaba i slicni ce se gomilati u Srbiji

To su novi vlasnici Srbije
Jesi vidio kakvo je stanje u Bihaću ? Nema više slobode kretanja uveče. Ključ u bravu i kući prvim mrakom. Počele su i tuče migranata i Bošnji.
 
Ако је обезбјеђен круг двојке - онда ништа
loko.gif
 
A sta ako je cepaju za ruke, kosu i ne daju da izadje?

то јој се може десити свакако са било којом тројицом пјандура ,били мигранти или не ..али очигледно да их таксисти возе , то је бизнис ..ако их одвезу до границе или тако нешто али, наравно мора се водити пажња јер нису сви исти, поједини мигранти добрпо плате за превоз други очигкледно праве проблеме
 
то јој се може десити свакако са било којом тројицом пјандура ,били мигранти или не ..али очигледно да их таксисти возе , то је бизнис ..ако их одвезу до границе или тако нешто али, наравно мора се водити пажња јер нису сви исти, поједини мигранти добрпо плате за превоз други очигкледно праве проблеме
Vama, komjunistkinjama, se to desiti ne moze. Vi u dzepu uvek nosite komjunisticki manifest, pa kada dodje do te situacije, vi ga izvadite, kao vernici Krst. Kada to ovi napadaci i nasilnici vide, beze kao vampiri od glogovog koca. Kome treba u nasilnom sexu litanija bratstva i jedinstva, socijalne pravde, ujedinjenje svih proletera... :hahaha:
 
Šta se buni ova Bugarka kad je taksista ili neki drugi prevoznik.

Prevozni(ca)K ima pravo i da odbije putnike, ali je meni cudno da nikome nije palo na pamet
da 50 ( ej pedeset) taksista u malom gradu kao strajkuje ( a tu nisu svi, znaci da ih ima i 100)
jer nece da voze neke Avganistance. Pa sto i voze? A ako njih ne razvoze, koga ce inace?
Penzionere koji imaju 10.000 dinara penziju? A ovo je unikum da su devojci jos i psovali srpsku majku.
Ko ima dva grama mozda u glavi pomislice eventualno da ti ljudi govore i misle na nekom urdu jeziku,
da im je ovakva vrsta psovki i lingvisticki, ali i mentalno strana.
Na kraju krajeva njih ( a narocito ovu devojku) niko ne tera da prima putnike koje ne zeli.
Svercuju te jadne migrante, bogate se na njima, ali ih nece u svom okruzenju, samo prevoz od A do Z
i 500 evra za 200 km i puna kapa. Tako su dobri, ovako nisu.
 
Није много вероватно да неки Бангладешанин неком "псује мајку српску". Не зна језик. Користи друге псовке. Те псовке које он користи у Пироту не разумеју. итд.

Глупа прича.
Cekaj da naguze nekog tvog pa da vidimo kako ce ti biti, hoces li tad biti glupa prica.
 

Back
Top