Psovali joj majku srpsku i palili kosu: Migranti napali devojku (24) u Pirotu

Мислиш да када заврше са Западом, да ће ту стати, и оставити нас да кркамо крметину и пијемо ракију?!

Njima je cilj Zapad, a ne mi...


Tako je isto bilo i 1389. kada je Sutan Murat uputio cuveno pismo knezu Lazaru u kome je napisao: "Srbija nam NIJE CILJ...Molimo samo za prolaz, sto cemo vam PLATITI...." Ali, Lazar je bio PODMUDJEN od strane Zapada i nije hteo pare vec UNISTENJE DRZAVE za interes pape...
 
Njima je cilj Zapad, a ne mi...

Tako je isto bilo i 1389. kada je Sutan Murat uputio cuveno pismo knezu Lazaru u kome je napisao: "Srbija nam NIJE CILJ...Molimo samo za prolaz, sto cemo vam PLATITI...." Ali, Lazar je bio PODMUDJEN od strane Zapada i nije hteo pare vec UNISTENJE DRZAVE za interes pape...

Jeste, nas će držati kao malo vode na dlanu, baš nas vole, posle toliko zločina islamskih fundamentalist nad Srbima, u BiH i na AP KiM, ti to govoriš?

Naravno da neće ali zapad je prevelik zalogaj za njih.

Aha....kad bi se zezali, pa glavnu bitku protiv Zapada, vode upravo Vlade zapadnih država.

EVO KAKO ŠVEDSKA VIDI SVOJ GRADA GETEBORG
https://goteborg.se/wps/wcm/connect...Gothenburg_annual_report_2016.pdf?MOD=AJPERES

pix upload
 
Poslednja izmena:
Njima je cilj Zapad, a ne mi...

Tako je isto bilo i 1389. kada je Sutan Murat uputio cuveno pismo knezu Lazaru u kome je napisao: "Srbija nam NIJE CILJ...Molimo samo za prolaz, sto cemo vam PLATITI...." Ali, Lazar je bio PODMUDJEN od strane Zapada i nije hteo pare vec UNISTENJE DRZAVE za interes pape...

Daj Blajbi ne lupaj ko to zna sadržaj Muratovog pisma Lazaru, budalaštine.
 
Njima je cilj Zapad, a ne mi...

Tako je isto bilo i 1389. kada je Sutan Murat uputio cuveno pismo knezu Lazaru u kome je napisao: "Srbija nam NIJE CILJ...Molimo samo za prolaz, sto cemo vam PLATITI...." Ali, Lazar je bio PODMUDJEN od strane Zapada i nije hteo pare vec UNISTENJE DRZAVE za interes pape...

Zvuči bolno.Kako je to kada te zapad podmudi? :lol:
 
Njima je cilj Zapad, a ne mi...

Tako je isto bilo i 1389. kada je Sutan Murat uputio cuveno pismo knezu Lazaru u kome je napisao: "Srbija nam NIJE CILJ...Molimo samo za prolaz, sto cemo vam PLATITI...." Ali, Lazar je bio PODMUDJEN od strane Zapada i nije hteo pare vec UNISTENJE DRZAVE za interes pape...
tve11911-19850228-258.jpg
 
napredni su ti tvoj vatreni latinosi,sada kolju sa motornim testerama


Slusam jutros u Meksiku ove godine 35000 poginulih u ratu narkokarteka. Medu ubijenim trgovcim belim i policajci i vojnici i politicari i civili...Oko 100 mrtvih na dan.


U Siriji gde je rat poginulo 20000

Latinosi su najludi. Salvador, Honduras su jos ludi. U Brazilu 60000 ubojenih godisnje iz vatrenog oruzja.


Evropa ce uskoro da bude kao u filmu Mad Max
 
Njima je cilj Zapad, a ne mi...

Mozda im je cilj Zapad, ali nece (nesme) tamo Vucic da ih pusti.. obecao je da ce da ih drzi ovde:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ВУЧИЋ: Младе који одлазе из Србије ће замени мигранти! (видео)
18. марта 2018. Србија Коментара


Председник Србије и вођа Српске напредне странке Александар Вучић у обраћању нацији изнео је план о спровођењу политике масовне миграције у нашу земљу. Вучић је рекао да ће Србија до 2030 имати више људи који имигрирају у Србију него што одлазе из ње. План председника СНС је да се масовни одлазак младих реши масовном миграцијом у нашу земљу махом из земаља Африке и Азија.

https://www.srbijadanas.net/vucic-mlade-koji-odlaze-iz-srbije-ce-zameni-migranti-video/
 
Slusam jutros u Meksiku ove godine 35000 poginulih u ratu narkokarteka. Medu ubijenim trgovcim belim i policajci i vojnici i politicari i civili...Oko 100 mrtvih na dan.


U Siriji gde je rat poginulo 20000

Latinosi su najludi. Salvador, Honduras su jos ludi. U Brazilu 60000 ubojenih godisnje iz vatrenog oruzja.


Evropa ce uskoro da bude kao u filmu Mad Max
ma kace snimke na YouTube kada motorkama otvaraju zarobljenu konkurenciju.Blajbi se pali na brkatog i maljavog Pedra sa razdraljanm kosuljom.Ono,kada se skine go do struka izgelda kao da ima dzemper na sebi :malav:
 
"
Care LAZO od SRBIJE glavo


Predaj kljuce tvojega Krusevca


Primi vjeru Muhameda sveca


Posteditc}u i tebe i druge


Da zajedno u ime ALAHA


Put EVROPI I S L A M O M krcimo


A ako mi predati se neces


Onda dodji na K O S O V O ravno


Da oruzjem vjere okusamo..."

Opet lupaš to je narodna pesma a ne neko pismo , pismo ne postoji. Uzgred Knez Lazar nije bio car .
 
"
Care LAZO od SRBIJE glavo


Predaj kljuce tvojega Krusevca


Primi vjeru Muhameda sveca


Posteditc}u i tebe i druge


Da zajedno u ime ALAHA


Put EVROPI I S L A M O M krcimo


A ako mi predati se neces


Onda dodji na K O S O V O ravno


Da oruzjem vjere okusamo..."
Kako te bre tako matorog, nije sramota, em nije pismo, em je ucena za prelazak na drugu veru, kakva molba za prolaz, kavi bakraci?

Stidi se svog mozga!
 

Back
Top