Quantcast

Psovali joj majku srpsku i palili kosu: Migranti napali devojku (24) u Pirotu

Stevcina zabica

Stara legenda
Supermoderator
Poruka
89.719
Nisam znao da ces i ti dotle pasti....Stalno trazite da vam se dokaze ono sto je nedokazivo, pa onda kada je to nemoguce, likujete: "Eto, znali smo da nije u pravu!"

kako nedokazivo, citas li ti sebe kad nesto nalupetas?

Njima je cilj Zapad, a ne mi...

Tako je isto bilo i 1389. kada je Sutan Murat uputio cuveno pismo knezu Lazaru u kome je napisao: "Srbija nam NIJE CILJ...Molimo samo za prolaz, sto cemo vam PLATITI...." Ali, Lazar je bio PODMUDJEN od strane Zapada i nije hteo pare vec UNISTENJE DRZAVE za interes pape...
Daj Blajbi ne lupaj ko to zna sadržaj Muratovog pisma Lazaru, budalaštine.
Pa to pismo je i danas u muzeju u Beogradu! Ni to ne znas?

krinka5

Elita
Poruka
16.981
To je poruka iz pisma koju je narodni pevac opevao u pesmi. Sta jos hoces, zar niste to tarzili?

Hoces li sada i da ti pokazem marku na pismu?

Prvo kažeš kako pismo postoji u nekom beogradskom muzeju a sad govoriš kako je to tvorevina narodnog pevača što i jeste istina. Jedino što se istinutost takvog kazivanja može okačiti mačku o rep kao uostalom sve kasnije skaske u vezi Kosovskog boja.

Stevcina zabica

Stara legenda
Supermoderator
Poruka
89.719
Sada me namerno provocirate, da me zbog neka reci banujete....Vec vidjeno....
bas me zabole da te neko banuje...elem, vratimo se tvojim recima sta pise u pismu a onda citiras pesmu u kojoj pise nesto sasvim deseto...pa pokusas da nas sve izvrnes ruglu i onda ti jadan nezasticen, copor te napada...promeni malo taktiku, ova ti ne prolazi odavno

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.873
bas me zabole da te neko banuje...elem, vratimo se tvojim recima sta pise u pismu a onda citiras pesmu u kojoj pise nesto sasvim deseto...pa pokusas da nas sve izvrnes ruglu i onda ti jadan nezasticen, copor te napada...promeni malo taktiku, ova ti ne prolazi odavno
Sramota je da se neki TAKOZVANI MODERATORI spuste ne nivo da vredjaju ucesnike......Zato je svaki dan na forumu sve manje ucesnika, a sve vise moderatora...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.