Psovali joj majku srpsku i palili kosu: Migranti napali devojku (24) u Pirotu

3BEP

Veoma poznat
Poruka
10.437
Govorili su mi vulgarnosti i počeli fizički da nasrću na mene, priča Natalija Rangelov
- Sinoć oko pola šest sam primila trojicu koji su tražili da ih odvezem do naselja na Četvrtom kilometru. Čim su seli počeli su da pale cigarete, da mi dobacuju nepristojne reči, a jedan mi je čak opsovao majku srpsku. Pokušala sam da ih smirim, ali nije vredelo, nastavili su sa vulgarnostima i počeli fizički da nasrću na mene. Jedan me je dohvatio za glavu i upaljenom cigaretom počeo da mi pali kosu. Zaustavila sam auto i počela da bežim. Nekako sam uspela da im umaknem, ali ovo im nije prvi put da se ponašaju tako bezobzirno i bezobrazno, čak i prema kolegama muškarcima - kaže Natalija koja je popilično uzbuđena i plaši se da više uopšte sedne za volan i vozi migrante sa Bliskog istoka.



Prema njenim rečima, policija je ragovala veoma brzo i odmah identifikovala dvojicu napadača i pritvorila ih dok je treći još uvek u bekstvu.

Njene kolege Mihajlo Krstić i Zoran Stanković takođe kažu da im je "dogorelo do nokata" od ponašanja migranata iz Avganistana, Sirije, Iraka, Burundija kojih je Četvrtom kilometru trenutno ima oko 170.

PROČITAJTE JOŠ: Ilegalni migranti upadaju u pune kuće




Okupljaćemo se svaki dan i sirenama protestovati isperd naselja dok sa tim ljudima imamo problema. Došli su ko zna otkud i ovde nam psuju majku srpsku. Tako nam zahvaljuju za gostoprimstvo. Neka zvaničnici vide šta će sa njima, nek ih jednostavno odsele odavde - kažu ovi taksisti.

http://www.novosti.rs/vesti/srbija....Migranti-napali-devojku-24-u-Pirotu-FOTOVIDEO

Svakom naprednom skotu uvaliti po jednog pakija u krevet.To je vama vaše glasanje za naprednjake dalo,prokletinje jedne..Pretvaraju nas u koloniju belosvetskog ološa i guraju u veliku albaniju..E kukavci,seme vam se zatrlo...
 
Sinoć oko pola šest sam primila trojicu
nebitno da li su migranti ili ne, samo DEBIL DEBIL DEBIL I HILJADU PUTA DEBIL od zene prima trojicu nepoznatih muskaraca u kola. ovo zvuci bukvalno isto kao "ostavio sam dzip sa kljucem unutra i otvorenim vratima u siromasnom naselju i nije mi uopste jasno zasto su mi ga ukrali".
 
nebitno da li su migranti ili ne, samo DEBIL DEBIL DEBIL I HILJADU PUTA DEBIL od zene prima trojicu nepoznatih muskaraca u kola. ovo zvuci bukvalno isto kao "ostavio sam dzip sa kljucem unutra i otvorenim vratima u siromasnom naselju i nije mi uopste jasno zasto su mi ga ukrali".

To joj je posao, radi kao taksista. Nije bas da moze uvek da bira putnike.
 
Nisu oni krivi sto nemamo vojsku da cuva granicu vec Vucica koji pusta u kucu svakoga ko naidje.
vise su zlocina po Srbiji pocinili Crnogorci ,od trgovine narkoticima do ubistava.Ko je Crnogorce pustio u Srbiju,Vucic ?
Kada sve saberemo, ko je veci problem u Srbiji ,migranti ili Crnogorci ?
 
nebitno da li su migranti ili ne, samo DEBIL DEBIL DEBIL I HILJADU PUTA DEBIL od zene prima trojicu nepoznatih muskaraca u kola. ovo zvuci bukvalno isto kao "ostavio sam dzip sa kljucem unutra i otvorenim vratima u siromasnom naselju i nije mi uopste jasno zasto su mi ga ukrali".
To nije razlog da se jedna zena maltretira.
 
nebitno da li su migranti ili ne, samo DEBIL DEBIL DEBIL I HILJADU PUTA DEBIL od zene prima trojicu nepoznatih muskaraca u kola. ovo zvuci bukvalno isto kao "ostavio sam dzip sa kljucem unutra i otvorenim vratima u siromasnom naselju i nije mi uopste jasno zasto su mi ga ukrali".

Pa vozi taksi pobogu! Šta, treba u taksi da prima samo poznate ljude? I manje od trojice?
 
vise su zlocina po Srbiji pocinili Crnogorci ,od trgovine narkoticima do ubistava.Ko je Crnogorce pustio u Srbiju,Vucic ?
Kada sve saberemo, ko je veci problem u Srbiji ,migranti ili Crnogorci ?

Nisu svi Crnogorci kriminalci, kao ni ovi migranti. Ali ovi su dosli jos dok smo bili zajednicka drzava, a ovi skoro bez neke kontrole.
 
Sve to treba strpat u stočne vagone i poslat u MP3. Najviše tih kriminalaca dolazi iz Pakistana koji je nuklearna vojna sila. To nisu nikakve izbjeglice nego ilegalna lica bez ikakvih identifikacijskih dokumenata. Stvar je jasna. Njihovo jedino pravo je da se vrate u svoje vukojebine. U paketu treba poslat i ove tzv. mirotvorce i humanitarce.
 
Sve to treba strpat u stočne vagone i poslat u MP3. Najviše tih kriminalaca dolazi iz Pakistana koji je nuklearna vojna sila. To nisu nikakve izbjeglice nego ilegalna lica bez ikakvih identifikacijskih dokumenata. Stvar je jasna. Njihovo jedino pravo je da se vrate u svoje vukojebine. U paketu treba poslat i ove tzv. mirotvorce i humanitarce.
ne treba se politicki zamerati mocnicima koji su ih doveli ovde javno se konfrontirajuci.Bilo bi dovoljno da se navijaci ,citaj kriminalci pod kontrolom drzave,sakupe i naprave sutku nad grupom takvh bahatih ,pa jos jednu i jos jednu,nakon cega bi pakiji sami otisli.Sa obzirom da su danas na Balkanu samo evnusi ostali ,ocekivano je da saka migranata terorise celokupnu domacu populaciju
 
ne treba se politicki zamerati mocnicima koji su ih doveli ovde javno se konfrontirajuci.Bilo bi dovoljno da se navijaci ,citaj kriminalci pod kontrolom drzave,sakupe i naprave sutku nad grupom takvh bahatih ,pa jos jednu i jos jednu,nakon cega bi pakiji sami otisli.Sa obzirom da su danas na Balkanu samo evnusi ostali ,ocekivano je da saka migranata terorise celokupnu domacu populaciju

Ma ljudi su glupi. Pogledaj samo izjave domaćih ljudi. Svima kao žao jadnika, treba im pomoći itd. Umjesto da kažu smetaju nam, ne želimo ih u svom dvorištu i gotova priča. Kakva korektnost, kakve budalaštine. Meni je to nevjerovatno da se oni kreću tako gradovima bez ikakvih provjera umjesto da su svi zatvoreni i pod kontrolom. Ko zna koliko terorista ima među njima i kakve sve bolesti nose sa sobom. Ovo rješenje sa navijačima je OK
 
ne treba se politicki zamerati mocnicima koji su ih doveli ovde javno se konfrontirajuci.Bilo bi dovoljno da se navijaci ,citaj kriminalci pod kontrolom drzave,sakupe i naprave sutku nad grupom takvh bahatih ,pa jos jednu i jos jednu,nakon cega bi pakiji sami otisli.Sa obzirom da su danas na Balkanu samo evnusi ostali ,ocekivano je da saka migranata terorise celokupnu domacu populaciju


Populacija Pakistana se svake godine poveca za 3.5 miliona. Populacija Indije se svake godine poveca za 15 miliona. O Banglades ne treba ni pricati

3ft4p2v7tf721.jpg


Onda ovi po Africi. Nigerija, Egipat i ekipa. To su stotine miliona kandidata koji hrle ka Evropi. Bela rasa je pred nestankom
 

Back
Top