JosJednaSnajka
Početnik
- Poruka
- 7
Smatram da je moja svekrva prilicno slicna Rejmondovoj majci (iz serije "Svi vole Rejmonda") pa bi mi svakako bilo veoma zanimljivo procitati profesionalnu psiholosku analizu karaktera koji je predstavljen kroz Marie!?!
U slucaju nedostatka profesionalnih psihologa na forumu, ne bih imala nista ni protiv komentara i analize od strane "ne-profesionalnih" psihologa
U slucaju nedostatka profesionalnih psihologa na forumu, ne bih imala nista ni protiv komentara i analize od strane "ne-profesionalnih" psihologa

. U svakom slucaju, jedva cekam da naidjes na koju epizodu, pa nam izanaliziras..
. U medjuvremenu sam izgubila zelju da gledam tu seriju - postala mi je previse realna
.