Psihološki profil političara

Strela:
A šta tek reći za Natašu Mičić, koja ne samo da je bila PREDSEDNIK PARLAMENTA,
uprkos svojim krajnje ograničenim mentalnim i govornim sposobnostima, već je ni sama
ne zna kako postala PREDSEDNIK DRŽAVE koji zavodi vanredno stanje!!!!

Nataša Mičić je postala predsednik na osnovu ustavnih ovlašćenja koja su proistekla nakon ubistva jedinog ISTINSKI DEMOKRATSKOG predsednika Vlade... :sad: :sad: :sad:

U osnovnim crtama:
- elokventan
- snalazljiv
- sklon kompromisima
- harizmatican
- fleksibilnog shvatanja morala
- sangvinik (ako je liberal), flegmatik (ako je konzervativac), kolerik (ako je autoritarac)
- ekstrovert

To je moje neko vidjenje modernog politicara. Sad to koliko si njih sa domace politicke scene uklapa u ove okvire..... procenite sami !

Zarathustra:
U osnovnim crtama:
- elokventan
- snalazljiv
- sklon kompromisima
- harizmatican
- sangvinik (ako je liberal), flegmatik (ako je konzervativac), kolerik (ako je autoritarac)
- ekstrovert

To je moje neko vidjenje modernog politicara. Sad to koliko si njih sa domace politicke scene uklapa u ove okvire..... procenite sami !
Ti si opisao ono što ti smatraš za poželjnog političara, a ne kakvi su oni stvarno. Nisi dobro razumeo pitanje... moraš da se usresrediš na ono što se traži, a ne ono što ti želiš da daš :lol:
Inače... u taj tvoj profil se uklapa i Hitler. Hoću da kažem da je faličan čak i kada pričamo o idealnim osobinama.

Zarathustra:
U osnovnim crtama:
- elokventan
- snalazljiv
- sklon kompromisima
- harizmatican
- ekstrovert

Potpuno tačno!
PS. I da nije radikal! 8-) 8-) 8-) 8-)

Back