Psiholoska analiza cuvene recenice

IMG_20240517_204927.jpg

"sve je u redu" znači : danas sam ti nešto zamerila, ali da li je to od današnjeg dana , ili od pre , il će tek biti, ne zna se.
A možda i nema veze s tobom, nego je drmnulo neko raspoloženje , a ti treba da pogodiš koje, al kad ne znaš opet si kriv, sram te bilo što ne znaš , jer je očigledno 😁 a verovatno veze nema sa datim trenutkom da bi uopšte mogao nazreti o čemu je reč.

Može da znači :
Pa da, ceo dan se kršim po stanu a ti me pitaš jesam li umorna, i ručak i sudovi i peglala , šta je bre tu u redu.
Ma samo ti šmekaj tu novu komšinicu, kao ja nisam primetila, još se praviš blesav i pitaš šta nije u redu.
Ne, slobodno ti smesti goozu u fotelju i gledaj TV i tekmu a ja ću da spremim decu za spavanje i oribaću kupatilo a sutra ćeš da me za nagradu vodiš kod svoje mame.
Ima još ;)

Može da znači :
Pa da, ceo dan se kršim po stanu a ti me pitaš jesam li umorna, i ručak i sudovi i peglala , šta je bre tu u redu.
Ma samo ti šmekaj tu novu komšinicu, kao ja nisam primetila, još se praviš blesav i pitaš šta nije u redu.
Ne, slobodno ti smesti goozu u fotelju i gledaj TV i tekmu a ja ću da spremim decu za spavanje i oribaću kupatilo a sutra ćeš da me za nagradu vodiš kod svoje mame.
Ima još ;)
moze fotka komsinice? :ceka:

Back