Psihologija seksualnosti

spaecijlano za bruZvilisazvanogli :lol:

jedan moj stari post o seksualnosti sa blagim osvrtom na religiju... pa pronadji malko psihologije u njemu i skontaces mozda sta su ustvari zene i koliko im treba poklanjati paznje :roll:


mitoloska fenomenologija sexa kao osnovne ljudske potrebe tipa res ecclesiastica je analogijom gledano ista kao kada bi nas organ za ravnotezu cackali viljuskom. sex je sublime feeling svakog zivog bica na planeti i on se nosi sa njim celog zivota kako zna i ume. odbaciti ga zbog poznate religiozne zatupljene doktrine o gresnosti, preljubi, promiskuitetu, bilo bi kao da koljemo nasu dlakavu medjunoznu zivotinju tupim nozem dok se ona koprca u grcevima bola zbog neuracunljivosti vlasniqa koji cackajuci tom srebrnom viljuskom cistote naseg auris interna doprinosi vestibularnom lavirintu nasih zabluda da je sve ostalo vaznije od znoja, ciste first blood na carsavu adolescentnih uspomena ili slane sperme koju probamo po prvi put da bi okusili sami sebe iznutra i osetili de novo, mozda ono iskreno teolosko de novo u sebi i prisajedinili se sa tvorcem svih nasih grehova. sa bogom u izvornom oblicju. atomom nase snage. cernom nase materije.

ciceron je u lelijama rekao da nista nije ljupkije od vrline a ja cu dodati najvece od njih iskrenosti koju ova zena jelena demonstrira danima ovde i na kojoj bi joj pozavidele i muhamedove puritanke iako bi je verovatno spalile na lomaci svojih nepocinjenih grehova koje sanjaju u vrelim nocima vlaznog medjunozja i u njima ostvaruju pravi i iskreni koitus sa tvorcem ma koje on boje bio... ecce iterum crispinum reci ce forumski zeleni u grcu sladostarsne pozude delikta moje necenzurisane misli ali uhvatiti zivotinju i smiriti je pravim grehom je jedna stvar a skrivati je i vitlati njom u formi pretnje je nesto drugo.

sex i krv... krv i cast... cast i obraz... obraz i predrasude. suocavamo se svakim danom sa tim licemerjem oko nas stavlajujuci predrasudu polnosti ispred svega. promiskuitet duse je obicno deo vokabulara inteligencije, promiskuitet tela je greh spram sebe samog, ono sto bog voli, podrzava i opravdava i na kraju zivota overava sa prelaznom ocenom. greh necinjena je milion puta gori.... samoblud je najgoriji od obicnog bluda.... tudji znoj je uvek izazovniji od naseg ma kako nam mirisni nas bio. miris tudje polnosti ce nas uvek pre probuditi iz umiruce savrsenosti XXI veka u kojoj zivimo i vratiti nas u cisti neandertalski raj uspomena gde su zene bile zene i gledale u mesec osecajuci svoju pohotu predavanja kroz njegove cikluse. svet je tada bio bolji i iskreniji. sex je bio cistiji. nasa svrha na planeti definisanija.

deca u nama ... svaki covek je dete. svako se igrao sa sobom kao mali. nazalost mnogi su to zadovoljstvo zadrzali do duboke starosti. kako izaci iz sebe i osetiti kada postajemo mitoloski kerberi naseg ida zelja a kada prestajemo biti deca hic haeret aqua. sex je taj koji nas usmerava kao onaj najbolji i najiskreniji put.... kroz prve polucije, cikluse, ovulacije, kroz bremenitost, pa i kroz ubistvo ploda u nama cime ubijamo zauvek najvazniji deo nas samih.....ali i to je za ljude. ljudi su nesavrseni, jednostavne masine sa rupom ili viskom, koje su ostavljene u nekom servisu gde su serviseri na godisnjem odmoru koji traje vise miliona godina. ko ce da nas popravi kada se nacisto pokvarimo? teologija? ideologija? logika? filozofija? mitologija?..... nista od toga. samo deca, sex i umetnicka esencija. jedino te tri stvari izazivaju onu raspuklinu u dusi koja nije sizofrena....kada padnemo ili prsnemo i u nekom cosku danima placemo, prekorevamo nepravednost sveta i po pravilu uvek mrzimo sebe mrzeci nase zablude i greske kroz druge zbog napr. neke lazne ljubavi ili pogresnih postupaka. posle kise uvek ide sunce, posle suza naravno osmeh... kerber u nama osmehom umire i mi imamo lice deteta koje se igra sa zivotinjom ali sad tudjom jer nista nije lepse no tudja intima koju osetimo u sebi samima. kompatibilnost duse kroz antonim yebanja do smrti ili rodjenja zavisno od dozivljavanja semantike te radnje.. pocinjemo ponovo da vrednujemo sebe bez ikakve metafizike, bez esencije, mudrosti, duha ili inteligencije.... postajemo zivotinja i vibriramo. pulsiramo u njenom kvazaru pohote dok ona ne oseti pomeranje ploda u sebi. umiremo kao muskarci za nju na tren .... ali opet samo do novog ciklusa do novog rodjenja do novog mirisa, do nove zelje i sve ide jovo nanovo. materija i antimaterija.

u svakom sexu sahranjujemo boga u nama i stvaramo jednog novog savrsenijeg, onog naseg, onog pravog i istinitog u ljudskom oblicju. vaskrsavamo u coveka i zenu. sex i smrt kroz radjanje novog, to je nasa sustina postojanja i onoga za sta smo na ovom yebenom svetu punom zla, lazi, besa, mrznje i licemerja. sve ostalo je trivijalno. roma locuta causa finita
 
hmmm... posto je bila jako zanimljiva noc da nastavim sa jos nekim bivsim postovima na zadatu temu... :roll:

žene su po mnogima obesmišljenje odsustvom nedostajajućeg penisa... barem tako vecina misli. sustina je u tome da one za razliku od nas muških egoističnih životinja imaju penis inversus latinski receno koji sa yayovodima pravi onaj pocepano dvokraki devils cock tako da je žena sama sa sobom uvek onako snošajno sretna. zbog toga je spolja uvek bledunjava ali iznutra qrvavo crvena jer joj je penis kako bi se reklo mutatis mutandis. zato su lepše od nas jer i najlepši muškarac je ružan u poređenju sa njima, ali su sa bolesnom crtom egoizma jer svršavaju svakim korakom, pokretom, kad pale cigaretu, zabacuju kosu ili prekrštaju noge, popravljaju ruž ili odsutno gledaju u daljinu dok mi moramo da šamaramo našu životinju da nam ne pokaže pravi cilj kada ih lažemo kako su divne i jedinstvene a jedino bi da se spojimo sa tim nečastivim koji nas čeka unutra da nam isiše životne sokove kojima hrani njihovu bolesno egoističnu pohotljivu dušu..


ili nesh otpriliqe vaqo :lol:


yebati ili ne pitanje je sad.... iskreno nije nikad tolika draz u svrsavanju koliko u samom yebanju, pripremanju istog, petingu, nadolazecoj kopulativnoj strukturi neurona u mozgu koji nam sugerisu vrstu ili tehniku penetracije i sl.. ako apostrofiramo misao vezanu za smisao same yebacine bez ispustanja semene tecnosti u i ili van partnera/ke u nekom pardigmatsko-kognitivnom okruzenju, dolazimo do supersticije da je sam trenutak kada se telo grci i izvija u sladostrascu neka forma metabolicke regulacije naseg poimanja zivota kroz apstrahovanje njegovih culnih zadovoljstava. smrt kao olaksanje patnje sto moramo da yebemo do iznemoglosti nedoyebanog partnera/ku moze biti samo blagoslovena apoteoza osobe koja je pod/nad/ispod/iza/sa strane nas, naseg polnog organa/jezika/prsta/ruke/ dilda/ kobasice/ krastavca/ klomada mesa ili pak neceg sedmog.... u yebanju je zivot, kao sto je svrsavanje agnus dei naseg libidualnog davanja drugoj/drugom ili pak multiplikovano zrtvovanje nekolicini partnera/ki. posle katarze kada ispustamo deo sebe, kao feniks iz pepela mi se ponovo dizemo i borimo da nastavimo dijalekticku radnju koju smo doterali do samog paroksizma terajuci sebe i njega/nju da iz vlasnika/ce cedimo najbolje zivotne sokove koje paradoksalno ne uzimamo ponovo na ista usta vec ih dajemo kao blagdanski prezent nekom drugom u vremenu darivanja sa svetlecim bozicnim spolovilom. zahvalnost druge strane se ogleda obicno u egoisticnom sinkopiranom razmazivanju sopstevne izlucene sperme po telu/licu/ polnom organu/radijatoru/carsavu/tepihu uz konstataciju "da je kao uvek bilo divno". jer umiranje je suština. sa svakim svršavanjem umiremo pomalo. zato sam pristalica yebanja do besvesti ili do smrti dok onaj drugi/druga ne umre pre nas od naše zivotne sladostrasne enigmatike kako to da joj/mu nanosimo takvu bol podnoseci samo njegovo/njeno zadovoljstvo a nevidjenju istog u nasem staklastom pogledu kralja/kraljice ponoci. jer bolje je biti zivi nedoyebani robot nego sretan izyeban mrtvac.
 
hiq... hiq... probudi me jutros neko deluziono stucanje... ali da mi ipaq nastavimo sa mojim starijim ali polno neprepoznatljivim postovima na zadatu temu... :roll:


Znaci, stadosmo kod rada vaginalnih misica... kako rece John Malkovich  izvrstan poznavalac zenske psihe, u svakom odnosu muskarca i zene postoje samo tri faze... pozuda, zavodjenje i osveta. Ja bih se danas drage moje ipak zadrzala samo na onom prvom. Hmm.. ali kakve veze imaju u celoj prici vaginalni misici? Rekla bih nikakve, ali ipak da vidimo.... 

Imperativni sex i imperativna emocionalnost... kako su oni povezani? 

Primer 1. Imamo zenu i muskarca. Oboje zele sex. Zena se malo zesce folira trceci oko bunara dok muskarac  malo vise filozofira i mudro se proserava. Oboma  je pod moranje cilj samo i iskljucivo krevet... ili haustor u nedostatku keshovine za hotel. Ako dodje do zadovoljenja pozude znaci da je imperativ primarne zelje ispunjen.... ali da li moze biti nesto vise od toga? Dubina ili emocionalnost... tesko da moze, mada ako se vratimo  na rad  vaginalnih misica ako je kvalitetan moze da doskoci i samom Golemanu i razbije mu kontracepciju oko koje je gradio svoje najpoznatije delo. Znaci ljubav je mozda na pomolu, zaljubljenost je zasigurno na vrhuncu jer penis i vagina zamenjuju u ovom slucaju pravu duhovnu bliskost posto su stopljeni jedno u drugo kao da su  cetvorojajcani blizanci. Koliko takvih slucajeva imamo oko sebe? Mnostvo dakako, sudeci po srceparajucim izlivima nasih prijateljica koje nam pricaju o grehovima sa znancima i poluznancima oko kojih zidaju taj mahal svojih flash in future  uspomena. Emocionalni imperativ lazi je rodjen i oko njega se gradi buduca spoznaja pomesanih duhovnosti bazirana iskljucivo na polnim sekretima i pljuvacnim izlucevinama. Sta je istina a sta laz u ovoj vezi pitajte Orson Velsa. Ja sam plavusa pa numem.

Primer 2.  Imamo zenu i muskarca. Oboje su duhovno povezani hiljadama nevidljivih niti. Ni karma im nije ravna u tome. Obicno samo jedno od njih imperativno zeli sex, po pravilu je to muskarac mada ni zene nisu na njega gadljive ali kad je zena  upetljana u paukovu mrezu dubinskih emocija gubi osnovnu snagu pozude koja joj tera vaginalne misice na poznato repovanje. Posto po pravilu muskarac moze imati strpljenja taman toliko dok mu penis ne izvrsi atak na mozak koji mu hlapi pred imperativom cilja da je pocepa kao macka zavesu,  zena je ta koja mora da razluci da li moze da se dugo odnosi indignativno spram njegovog druga penisa, u prevodu imperativnog naredbodavnog organa. Ako nastavi sa vrdanjem, taj imperativ njegove pozude prelazi u manifestaciju sado dominacije gde zeni ne preostaje nista drugo no da potpise kapitulaciju emocija i predje u trpno stanje jer joj vaginalni misici mozda u toj duhovnoj fazi  nisu dovoljno dobro emocionalno izbalansirani za njegovog imperativnog dominatora. Posle obavljenog cina koji je kreativno zacinjen svime onime sto nedostaje prethodnom primeru dogovorno-ugovornog yebanja potpisanog i overenog u palati pravde, takav odnos moze samo da dobije na kvalitetnoj visedimenzionalnosti jer ce zena za razliku od svoje dvojnice u prvom primeru graditi svoju duhovnu katarzu srece ne oko penisa i vagine vec sekretom zaprziti postojeco jelo koje su oboje zajedno zakuvali. Kakva god ta zaprska bila emocionalno jelo ce biti ukusnije no bez nje, jer samo usamljeni, oni u murdelju, isposnicama ili losem braku jedu svakodnevno bljutava jela svoje seksualne izopstenosti. Imperativna emocionalnost je pobedila imperativni sex i sreca je na vidiku ali samo pod uslovom da je muskarcu apsolutno svejedno kakav je bio zenin rad vaginalnih misica. Ako nije bio na nivou njene imperativne emocionalnosti, znaci  ako je je bila kao kamen il' mrtva riba, nikakva emocionalnost pa ni ona imperativno kreativna  nece joj pomoci da gradi svoj mali  taj mahal duhovne srece vec ce graditi iskljucivo ćele kulu  svih svojih proslih propalih a bogme i buducih veza. Takva veza po meni ipak ima neku buducnost ako se malo potrudimo da kreativno i imperativno podignemo tenziju na onu donju vaginalnu misicnu masu.


Primer 3. Stranac i strankinja. Veciti metafizicki san svake zene a bogme i mnogih muskaraca. Sanjamo ga  lezeci na ledjima, potrbuske, na strani, danju, ili jos cesce nocu, mozda stojeci u praznom kupeu voza koji  juri u mracno nistavilo nase pozude ogrnuti u max marinu laganu haljinu ispod koje imamo samo svilen slip kao stvoren za kidanje u paramparcad. Ulaz i izlaz, ono esencijalno i zivotinjsko. Bez price, bez proseravanja, bez lazne frazeologije, bez imena, bez detalja iz zivota, bez ironije i sarkazma, bez mudrovanja i bez identifikacije... samo banovanje i cist sluzavi sekret niz butine. Pracovek i prazena. Mracna pecina i krici. Dobitak i gubitak istovremeno. Dobijamo ostvarenje sna, gubimo identitet. Dobijamo esencijalni osecaj poimanja same iskonske sustine muskarca bez suvisnih i nebitnih delova kao sto je njegov mozak. Gubimo razum jer kada se jednom predje ta granica uvek ce se traziti nesto vise, provociracemo  jos kompleksnije i strahosladostrasnije situacije dok jednom ne naletimo mozda na nekog manijaka kasapina ili obolelog od aidsa, biseksualca ili zenu sa penisom.  Imperativ pozude je zamaglio sve ostalo i esencijalna emocija je odbacena u najmracniji deo nase podsvesti. Sve ostale komunikativne radnje koje radimo svakodnevno sa kulturnim i obrazovanim muskarcima uvek ce biti u senci tih trenutaka kojih cemo se secati odsutno slusajuci njihovu konverzacionu masku ispod koje nase dojke, vaginu, noge i pozadinu  uvek pomno prati i meri ono njihovo nisko i podlo trece oko. Svaki sledeci sex nece imati onaj imperativni zanos koji smo doziveli esencijalno, klitorisno-vaginalno, istovremeno tako brutalno i suptilno,  blenucemo u plafon pod ili zid zavisno od njihove napamet naucene tehnoloske i do perfekcije kame od juce jer necemo osecati vaginalne misice vec samo zamisljati radnju koja se desava negde daleko a ne tu gde se momentalno nalazimo. Tako pocinjemo lagano da se gubimo drage zene i tako pocinje   sizofrenija kod nekih. Imperativna emocionalnost koja nas  cini zenama potisnuta je u najdublju podsvest, obicno je lose sakrivena i vidljiva oku bistrog posmatraca. U najgorem slucaju kod nekih je ta prava i cista, iskrena emocija izgubljena zauvek iako je imperativno traze svuda.... u umetnosti, muzici, slikarstvu, poeziji, knjizevnosti.... Dovoljan je samo jedan trenutak, jedan muskarac i jedna situacija koji nam mogu  do te mere promeniti strukturu licnosti kao retko sta drugo i secanje na taj momenat ce biti jace od same defloracije. 

Drage zene  pouke iz ovoga izvucite same. Nadam se da ce ovaj mali kroki nekome biti od koristi...
:roll:
 
ja prvo sto uradim je- otvoreno misljenje o njenom izgledu-,ako mi se ne svidja izgled ja ne muvam.zene koje nisu nekog narocitog izgleda obicno zahtevaju da se prvo zadovolji njihov mozak.zato je po meni muvanje bez dubljih,ozbiljnih i iskrenih namera decija igra.drugo sto uradim je -otvoreno misljenje o sebi-ukoliko se i ona pocne otvarati za mene je to znak da je smuvam.. nisam narocito uspesan kod zena niti imam neku zelju da se opterecujem sa tim..i trece-zajednicka interesovanja-ljubiti bez filozofije znaci glavu gubiti..i zasto se uopste mora voleti retko da bi se volelo mnogo..
 
Odgovor na tvoje pitanje se nalazi u tvom gornjem postu.....Bas je to opis i definicija fookse.....

Hajmo sada malo dublje u psihoanalizu i da razmotrimo recenicu:
...........................

Pocnimo od mene - Meni stalno ljudi udeljuju komplimente na izgled u smislu tela - idem u teretanu znam dosta o nutricionizmu tako da dobijam dosta komentara svakog dana i od muskaraca i od zena a pogotovo u teretani........Vecina ljudi misli da sam neka sirovina neki nocni cuvar ili obezbedjenje a ne covek oji se bavi drustvenim naukama......

.................................................................................................
Ja znam koliko vredim i sta sve znam pa nemam komplexe ako me neko ne hvali u jednoj sferi a u drugoj mi daje milione komplimenta......To samo rade licnosti koje imaju debele poteskoce sa komplexima,osujecenjima i frustracijama........Takve licnosti verovatno i imaju neki poremecaj ponasanja obicno ovi zgodni i seksipilni imaju histrionski poremecaj licnosti...........................................................

Tako isto druga krajnost ove "prepametne" sto celog zivota jure zvanja,knjige i sl.....Na kraju se ugoje kao svinje od tolikog sedenja i citanja i posle jeste da su pametne i obrazovane al bi ti i one opsovale sve po spisku kad joj udelis kompliment da je nacitana i kako je pametna,zaboga sto joj nisi udelio kompliment da joj haljina prelepo izgleda pogotovo jer u njoj joj doope ne izgleda kao da ima 140 kila nego izgleda kao da ima 90kg......Epa ne moze,obrazovanje je tvoja specificna karakteristika po kojoj te ljudi cene a ne izgled,sto nije batalila doktorat i posvetila se fitnesu.....I tako dalje i tako dalje ima mnooogo primera..............

I sta sad ja kao neko ko se bavi vizickim vezbanjem je pohvalim za izgled a ona me napushi????

Ma sve bi ja to bre............................................... .......................:whistling:

:super: :lol:
 
7. POZIV NA LJUBAV
● Obrve. Ona podigne obrve i drži ih podignute sekund-dva. Onda ih brzo spusti. Obrve se često kombinuju sa osmehom i pogledom.
● Kosa. Ona rukom prođe jednom ili više puta kroz svoju kosu.
● Doterivanje. Počeće više da obraća pažnju na svoju odeću, sve dok ne bude svakog dana savršeno elegantno odevena.
Ljuljanje uz muziku. Dok sedi, klati nogama ili njiše telo u ritmu muzike. Prilika je da je pozovete na igru. Pristaće, jer je to upravo želela, a kada počnete da igrate, sve će se odvijati brzo i lako.
● Dodirivanje nekog predmeta. Ona prstima miluje ivice čaše, pepeljare, svežanj ključeva ili bilo šta što joj dođe pod ruku..

Uglavnom navedeno radim uvek, naročito boldovano:))), to je deo mene i ne mora da znači da želim nešto sa dotičnom osobom :neutral:.
 
8. MUŠKI SIGNALI

1. Pogledao vas je tri puta zaredom


Psiholozi tvrde da je prvi pogled uvek informativnog karaktera. Ljudi gledaju druge oko sebe jer
su im se našli u vidnom polju. Drugi pogled je odmeravanje, jer je shvatio da je u pitanju
žensko. Ali, ako vas pogleda i treći put, znači da je zainteresovan.

2. Okrenuo je stopala ka vama

Ukoliko nam je neko privlačan, nesvesno ćemo uperiti svoje ruke, ramena, stopala ili noge ka
njemu. Obratite pažnju na grupu muškaraca dok pored njih prolazi privlačna devojka. Čak i ako
sede sa svojim devojkama, nesvesno će ipak stopala biti okrenuta ka devojci koja im se sviđa.

3. Dodiruje svoje lice dok vas gleda

Muškarac koji je zainteresovan za devojku sa kojom razgovara prstima će preći preko svog
obraza, dodirnuti uvo i počešati se po bradi. Takva reakcija je povezana s uzbuđenjem,
nervozom i željom da se tim gestom "dotera" i skrene pažnju na sebe.

4. Oči mu se kreću "u trouglu"

Kada gledamo nekoga s kim nismo bliski, obično nam se pogled zadržava na njegovim očima.
Kada razgovaramo sa prijateljem, pogled će nam se sa njegovih očiju povremeno spustiti i do
usana. Međutim, ako je u pitanju flert, pogled muškarca će obuhvatati mnogo veći deo tela
svoje sagovornice.


5. Gnječi limenku ili plastičnu flašu

Kada je muškarac zainteresovan, počeće da se igra kružnim predmetima, jer ga oni podsećaju
na ženske grudi i druge oble delove tela. Stiskanjem konzerve će izraziti svoje podsvesne želje.

ŽENSKI SIGNALI

1. Podizanje obrva

Psiholozi su ustanovili da je gest nesvesnog podizanja obrva siguran signal da se u našem
vidokrugu nalazi osoba koja nam se dopada. Ukoliko muškarac uzvrati na isti način i brzim
pokretom podigne obrve da bi vas što bolje osmotrio, znači da su simpatije obostrane.

2. Igranje garderobom

Kao i muškarac koji skida nevidljive mrvice sa svoje košulje ili pantalona, i žene se ponašaju
isto kada primete nekoga ko im se dopada; počinju da zatežu majicu, da uklanjaju nepostojeće
trunčice prašine sa suknje... I žene, kao i muškarci, u tom trenutku žele da izgledaju
besprekorno, kako bi što pre i što lakše osvojili osobu koja im se dopada.

3. Pokazivanje ručnih zglobova

Ako neko otkrije svoje zglobove, znači da je otvoren i iskren, ali i da je seksualno zainteresovan
za drugu osobu. Ustanovljeno je da su ručni zglobovi erogene zone, verovatno zato što su žene
nekada davno nosile mnogo konzervativniju garderobu, pa su ručni zglobovi bili jedini otkriveni
delovi tela. Ukoliko još i mašete rukama, sigurno je da želite da uđete u "njegov prostor" i da mu
dodatno skrenete pažnju na sebe.

4. Prekrštene noge

Što žena više puta prekrsti noge ispred muškarca, to je znak da je više zainteresovana.
Uostalom, nije li zbog takvog ponašanja Šeron Stoun u filmu "Niske strasti" proglašena
zavodnicom broj jedan na planeti?

5. Imitiranje njegovih pokreta


Ukoliko žena nesvesno počne da kopira pokrete muškarca koji je u njenoj blizini, to je siguran
signal da prema njemu nije ravnodušna. Imitiranje tuđih pokreta je psihološka igra zavođenja i
sigurno je da će prerasti u nešto konkretnije ako se obe strane odvaže na avanturu...

Ono označeno ne važi za razroke....:zelenko::zelenko::zelenko::zelenko::zelenko:
 
Deluje prilicno komplikovano drzati se ovih pravila. Naravno da je vazno brinuti o ovome, pogotovo ako ne zelimo da stvorimo problem saljuci neverbalne poruke, a kasnije se povlaceci, praveci se da nismo tako mislili.. Tu prvenstveno mislim na nas zene ;)
 
Dobar tekst sve do dela gde povezuje izgled tela sa karakternim osobinama, taj deo je potpuno neuverljiv i ne razlikuje se mnogo od verovanje da horoskopski znakovi uticu na karakter.

Deo o signalima je ok ali zasto bi se iko na svetu zamarao tako preteranom analizom pokreta koji mogu biti i dvosmisleni, ono tipa "pogladila je rub case nakon sto sam ispricao vic, da li joj se dopadam ili ne?". :D:D:D
Na primer neko moze prekrstiti ruke jer ne zeli komunikaciju ni sa kim, a moze to uraditi jednostavno jer mu je zima.... :cool:
 
Sede dvoje zaljubljenih uz flašu vina a dama prstima miluje zaljubljeno donji deo flaše. Tip je pita na koga sad mislis? Na mog bivšeg-odgovori ona. Tip uhvati grlić flaše počne da ga gladi i kaže-hajde misli malo i na mene. :)

Alkohol-toplina i neznost.

Grlic alkoholne flase - zamena za penis.Latentna homoseksualnost.

Veoma cesta pojava danasnjice.Simbolicko regresiv-devijantno odigravanje oralne faze iz ranog perioda zivota i pokusaj kompenzacije nedostataka iz tog perioda.
.
 
Sede dvoje zaljubljenih uz flasu vina... A ona misli na svog bivseg. A tip uhvati grlic flashe, pocne da ga gladi... Hmmmm... Sta je ona trebala da odgovori na to? Da uhvati chep i zatvori flashu... Mozda da uhvati flashu i da nategne vino iz grlica direkno... A mozda samo lizne dno flaze... Cista psihologija... :udriglavu:

_nobody_
 

Back
Top