Quantcast

"Pseto zavija i mećava veje:

Taisa

Domaćin
Poruka
3.238
Na okna lupež vetar mi uleće:
Budalo spavaj! - On(a) doći neće!" (M.J.)

Koliko neprebrojanih čekanja, da će doći večeras ovde ili onde, koliko njegovog prisustva u svakoj misli tada, koliko strepnje, zašto nije mogao ili strepnje da nije hteo, koliko okretanja na svaki šum,.........

Poznato, zar ne?

Taisa

Domaćin
Poruka
3.238
Ne poznajem taj osecaj kad je ljubav u pitanju. Eventualno kad sam bila u srednjoj skoli i jurcala se sa Milanom. Al' uvek je dolazio. :-)
To je ustvari ovo što je Didy rekla na ruskom, " praznik je tamo gde si ti ", iliti zablista lice, jer na vratima je on (restorana, rođendana,sedeljke,sami....)

A ovo, "Budalo lezi", je u stvari, "ne čekaj", to je ta strepnja da ti se sve čini.

D

divlja

Gost
Ne znam, ja se nekad zabrinem koliko sam srecna u ljubavi, pa sam jednom pozelela da budem tuzna i napravila sebi sranje i onda sam resila necu nikad vise. Tesko smaranje. :lol:
Nije to za mene, ocaj, patnja, bol i suze.. :-)

Taisa

Domaćin
Poruka
3.238
Naravno da je Rus .Imash josh neki koristan savet ?Ajd mozda nisam bash sve upropastila ........:(
Oni su zaista divni. Zamisli doteranog Rusa, stoji na -20oC i čeka sa buketom ruža svoju Ruskinju (čitaj Srpkinju ili šta god da si).
To oni zaista čine.
Kažu, informisani, da su oni potpuno verni svojim devojkama (ženama) i čude se kako mi trpimo naše "prevarante".
A savet, reci mu to što imaš. :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.