Przenje fajlova na CD?

Dany6

Zainteresovan član
Poruka
344
Imam jedno pitanje,koristim cdburnerxp i htjeo sam prebaciti razlicite fajlove/foldere u kojima su slike i prilikom przenja mi se vec na dva cd-r prikazao neki error i cd otiso u nepovrat...
Eh pa sad me zanima,jel moram pojedinacno uci u foldere i posebno izabrati slike (jpg.png) ili sta?
Ja bih htjeo sprziti foldere odvojeno u kojima su slike,da ne budu slike iz svih foldera zajedno pomjesane....
Paa,moze savjet neki?
 
Može biti do kvaliteta cd-a i do brzine rezanja, probaj sa manjom nego što program preporučuje. To sa folderima ne bi trebalo da ima uticaja.
Izgleda da je bilo do programa,sad skinuo ImgBurn i radi normalno sve.
Све зависи од склбза,
мораш видети колики ти је трћикатр,
те ако прелази границу МОПа, сузити џиги - џиги.
Staa?
 
Nije problem ni sa ovim u kucistima,nego ih treba koristiti,bar dva do tri puta mesecno.Ima onaj CD za ciscenje glave,nije skup,a ako se bas desi da se i zaprasnjavi,nije nikakav problem izvaditi ga,otvoriti i stapicem za usi i alkoholom ocistiti glavu i laser od prasine.Ja ubacim cesto CD sa muzikom i slusam.
 
Најбоље узети екстерни резач, јер ови у кућиштима се напуне прашином након пар година
и покваре се.
Мислио сам да је CD одавно прошлост. Не памтим када сам последњи пут држао диск у рукама?
Ја фотографије и видео снимке чувам на три места, рачунар,екстерни диск и клауд.
 
Мислио сам да је CD одавно прошлост. Не памтим када сам последњи пут држао диск у рукама?
Ја фотографије и видео снимке чувам на три места, рачунар,екстерни диск и клауд.
cd je dobar kaf hotjesh da instalirash OS, a i firware za ssd morao sam poshto jedino boot sa cd-a ide :P
 
Мислио сам да је CD одавно прошлост. Не памтим када сам последњи пут држао диск у рукама?
Ја фотографије и видео снимке чувам на три места, рачунар,екстерни диск и клауд.
Tako su govorilii za ploce a jos ni sam cim nisu dostigli njihov kivalitet reprodukcije.
 

Back
Top