Prvo su glumili par ― a onda su to i postali!

Lada

Legenda
Poruka
52.215

DECENIJE SREĆE​

Prvo su glumili par ― a onda su to i postali! Dragan Bjelogrlić iskreno o tome kako se rodila ljubav između Maje i njega.​

329863_draganbjelogrliczenamajabdp-premijera-26092021-048_ff.jpg
 
Čuveni glumac, producent, režiser i scenarista obeležiće u februaru 26. godina braka sa svojom lepšom polovinom. Iako glumac obično ne priča o svojoj privatnosti, sada je napravio izuzetak i osvrnuo se na početak njihovog zabavljanja.
Glumac Dragan Bjelogrlić i njegova supruga Maja privlače mnogo pažnje na svakom koraku ― gotovo da nema događaja na kojem se on ne pojavljuje držeći za ruku ženu svog života, s kojom je proveo decenije.
Iako nema običaj da priča o svom privatnom i porodičnom životu, Bjelogrlić je sada u razgovoru za Story podelio neke pojedinosti. Godinama već piše se kako su se Bjelogrlić i Maja upoznali na snimanju jedne reklame, ali on je pojasnio da su se znali od ranije. Na tom projektu se, međutim, rodila ljubav.
 
Kad sam, nekoliko meseci nakon što smo se upoznali, dobio ponudu da snimim reklamni spot za kuhinjski nameštaj, u kojem mi je trebala i partnerka, setio sam se Maje. Nisam bio siguran je li uopšte u Beogradu, ali imao sam sreću da je baš tad došla na jesenji ispitni rok pa sam je angažovao da glumi sa mnom u reklami. Prvo smo samo glumili ljubavni par, a ubrzo smo to stvarno postali ― rekao je Dragan o lepotici koja se zbog manekenskog posla rano osamostalila, živeći i radeći najpre u Parizu, a potom i u Beču.
I pored velikih uspeha u internacionalnom modnom svetu, Maja nije zapostavila obrazovanje, te je često dolazila u Beograd jer je studirala, a potom i diplomirala engleski jezik i književnost.
 
Svojim velikim dostignućem smatram to što sam, mislim, uspevao da moje profesionalno napredovanje prati moje životno. Trudio sam se da budem svestan svojih grešaka i da ih ispravljam. Kako u životu, tako i u profesiji. A moj najveći uspeh je moja

ga, koju volim i koja mi je pomogla da imam srećnu i divnu porodicu, uprkos brojnim izazovima koje često nameće život jednog umetnika
― kaže Bjelogrlić.


Krune njihove ljubavi ― njihova deca Mia i Aleksej ― i sami su uspešni koliko njihovi roditelji. Mia je diplomirala na Fakultetu političkih nauka, dok je Aleksej student glume i nedavno je postao član Jugoslovenskog dramskog pozorišta.
Kako Bjelogrlić ističe, voleo bi da su nešto naučili od njega.
Nadam se da su moja deca ponešto naučila ugledajući se na mene. I ćerka i sin imaju dosta jasno izgrađen stav prema svetu i društvu u kome žive, i ja se tu mnogo ne mešam. Razgovaramo i supruga i ja s njima čersto o tome, polemišemo, razmenjujemo stavove, i to je sve. Sin studira glumu i, ako želi, mogu da mu pomognem svojim iskustvom i znanjem, ali samo do mere koja ne ugrožava njegov lični put ― naglašava glumac.
 
imaju i pristup tome, od malena su okruženi time, kao npr muzičari, tu su instrumenti ... kao porodični zanat
pa ondak, kontakti i veze , po crnogorskoj liniji, sa ministrom kulture, sa reziserima, sa finansijerima.................sve ce to omoguciti mladjahnom djeticu Bjelogrlicu strelovit uspeh ka Kanu .................ne treba mu ni studije glume a ni talent, ko sto ni njegovom ocu sve to nije bilo potrebno da bi danas za 1000 evra promovisao svoju porodicu u medijima.

Djubre crnogorsko.
 
pa ondak, kontakti i veze , po crnogorskoj liniji, sa ministrom kulture, sa reziserima, sa finansijerima.................sve ce to omoguciti mladjahnom djeticu Bjelogrlicu strelovit uspeh ka Kanu .................ne treba mu ni studije glume a ni talent, ko sto ni njegovom ocu sve to nije bilo potrebno da bi danas za 1000 evra promovisao svoju porodicu u medijima.

Djubre crnogorsko.

a ko je tata
možda su iz hercegovine npr ne baš iz CG
šta znam, treba da budeš neko ko hoće da se gura, mada trebalo bi da ima mesta i za ostale
 
pa ondak, kontakti i veze , po crnogorskoj liniji, sa ministrom kulture, sa reziserima, sa finansijerima.................sve ce to omoguciti mladjahnom djeticu Bjelogrlicu strelovit uspeh ka Kanu .................ne treba mu ni studije glume a ni talent, ko sto ni njegovom ocu sve to nije bilo potrebno da bi danas za 1000 evra promovisao svoju porodicu u medijima.

Djubre crnogorsko.
odakle da su Crnogorci...Hercegovci...
 
i njegov sin studira glumu :fdlan:
postade to nasledna profesija
Gluma je valjda laksa od rezije:D
Meni je cudno ( i ima i nema veze sa ovim bracnim parom) da deca ovih prominetnih obicno
ili pokusavaju da idu stopama roditelja, a bice neuspesni ( valjda su samo Kirk Daglas i njegov sin
tu neki izuzeci), ne znam nijedno dete koje je upisalo neki ozbiljan fakultet, ili barem zavrsilo ozbiljan zanat
pa se time i bavi. Kcera je zavrsila Politicke nauke, odmah ce biti zaposlena u nekoj NVO i tako su oni
uspesna porodica.
 
Sloboda Micailovic-Cetkovic je izjavila ... da ne razume kako to da za neke glumce nema posla u Srbiji"
...

Код ње ми једино смета што изгура десет пута талентованију глумицу, Ивану Јовановић,
која пере судове негде по Америци, убеђена да је отишла на боље место !

... totalno netalentovano djubre Vojin Cetkovic ...

Сладак женкицама, шта ћеш ...
А и нежан је некако, нема везе са оним грубијанима илирским !

... CRNOGORSKE FILMSKE ELITE NA CELU SA bjelogrlicem, cetkovicem, karadzicem, bikovicem, ..............

До скора смо своје генијалце гурали у Цигане,
па су Цуне, Кеба, Шабан све сами алиени ...
 
a je l znaš nekog ko bi da snima a ne može od njih
osim mike aleksića koji se pobunio bio oko nekih nepravilnosti u vezi konkursa : )) mada on i nije mnogo snimao inače
pa na primer, nije se naslo para za ostanak Srecka Sojica u Beloj Ladji , seriji koja je bez premca nesto najbolje u Evropi od postanka kinematografije.................a za petorazrednu filmovanu Mirjam pljustala je lova sa svih strana ............direktno u dzep bracnog para Mijailovic-Cetkovic.
 
Zasto si tako ljutit?Svako ima pravo na svoje misljenje i na svoj stav..ali rekli smo Pravilnikom da nema vredjanja na nacionalnoj i verskoj osnovi...Molim te ispostuj to!
niko me jos nije podsetio na Pravilnik kada vredjam hrvate, siptare, nemce, amerikance...............pa cak i jevreje.
Samo su crnogorci zasticeni pravilnikom.........................treba li dalji komentar?
 

Back
Top